7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

Eurobank

kyniu 2011-01-11 10:51:50
Co myślicie o decyzji Eurobanku,który zlikwidował swój punkt w Limanowej nie powiadamiając o tym swoich klientów. Czy według was szanująca się instytucja finansowa nie powinna o takiej decyzji powiadomić swoich klientów? Może niektórzy wycofaliby swoje oszczędności z tego banku,gdyż dojeżdżanie do najbliższego oddziału w Nowym Sączu może być dla nich niezłym utrudnieniem(podeszły wiek,nieznajomość Nowego Sącza).Co o tym sądzicie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eurobank
Wojtexx 2011-01-11 12:08:21
Według mnie - tak. Powinno to być jej częściowo obowiązkiem. Ta placówka ma wielu klientów, którym się nie opłaca jechać do Nowego Sącza. Przez te działania stracą tu klientów. Oczywiście, według mnie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eurobank
konto usunięte 2011-01-11 12:10:56
Nie wiedziałam , że zlikwidowali punkt...ciekawe co teraz będzie na ich miejscu... Ogolnie to jeżeli nie poinformowali swoich klientow o rezygnacji z Limanowej to zrobili świństwo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eurobank
kyniu 2011-01-11 13:30:51
Wojtexx-ja też uważam,że stracą klientów. Nawet znam takiego,który już zadeklarował przeniesienie kasy do innego banku w Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eurobank
aleks 2011-01-11 16:07:10
To jest draństwo tak traktować swoich klientów ja się dowiaduje z internetu o likwidacji banku.Jak bym wiedział, ze zamykają placówke to bym zlikwidował swój rachunek w grudniu.W grudniu byłem w banku i nikt mnie nie poinformował o likwidacji placówki.NAPEWNO BĘDĘ ODRADZAŁ TEN BANK KAŻDEMU.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eurobank
Espan87 2011-01-11 17:43:01
Teraz k...a musze jechac do Nowego Sącza zeby zlikwidowac rachunek. To jest paranoja
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eurobank
marcysia1262 2011-01-11 19:48:52
przesadzili z tym ze nie poinformowali nas:> nio ale ja juz mam za sobą podróż do nowego sącza :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eurobank
ian 2011-01-11 22:29:00
byli wyjatkowo niekompetentni.zwlaszcza obsluga. dobrze, ze zlikwidowali
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eurobank
miro 2011-01-12 10:38:18
Proponuję konto internetowe np.ING,nigdzie jeździć nie trzeba.Wszystko w domku załatwiam i bankomaty za darmo na terenie Polski.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eurobank
polanka 2011-01-12 11:27:40
hmmm......tez mam konto internetowe tyle że w eurobanku, też jezdzić niegdzie nie muszę, będę chciała to zlikwiduję rachunek bez wychodzenia z domu a tym bardziej jeżdzenia doNowego Sącza, calkowicie mi nie po drodze to juz wolałabym jechac do Krakowa . Zaskoczenie dla mnie totalne z ta likwidacją, szkoda mi tych starszych ludzi których zawsze duzo było w kolejce w eurobanku.Przecież tam non stop mieli klientów , czxemu zatem zamkneli placówkę ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eurobank
aleks 2011-02-02 16:08:11
Eurobank się obudził -wysyła do swoich klientów z Limanowej sms z zaproszeniem do placówki w Nowym Sąszu a na końcu informuje ,że placówka w Limanowej została zlikwidowana.Czy ta informacja nie powinna być wysłana w grudniu ????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in