Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
2168

Wydarzenia

Etyka portalu limanowa.in

matib1992 2013-02-23 15:32:26
Witam. Nie jestem człowiekiem z tytułami naukowymi, nie jestem także osobą doświadczoną życiem. Jednakże staram się trzeźwo i w miarę możliwości przyzwoicie patrzeć na świat.
Chciałbym poruszyć kwestię moralną dotyczącą autora i prowadzącego portal.
Chodzi mi tutaj dokładnie o informację, w których autor omawia próby samobójcze.
Drogi autorze nie rób z tego regionalnego portalu szmatławca. Każda śmierć naznaczona jest cierpieniem bliskich osób zmarłego. Nie widzę sensu, by informować o tym użytkowników, a zarazem dodawać bólu rodzinom zmarłych osób.
Rozumiem rzeczowe statystyki, które mówią że w tym i w tym roku było tyle i tyle takich przypadków. Ale dodawanie artykułu w stylu: W miejscowości X popełnił samobójstwo Pan Y, który miał Z lat. To jest po prostu niesmaczne i niemoralne. Mam cichą nadzieję, że forumowicze tego portalu mnie poprą i skończy się nagłaśniania każdej tragedii.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Etyka portalu limanowa.in
jeden1 2013-02-23 16:57:19
Chyba nie rozumiesz sensu przekazu wiadomości.W ogóle mediów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Etyka portalu limanowa.in
bearchen 2013-02-23 16:59:21
@jeden1 jaki wedlug Ciebie jest zatem sens przekazu takich wiadomosci?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Etyka portalu limanowa.in
Sniper 2013-02-23 17:24:21
Trudno się z Tobą nie zgodzić Mati, podbijam. Również podobnie to odbieram. Takie informacje czytelnikowi nic nie dają bo czytelnika to bynajmniej nie dotyczy, a jak wspomniałeś, dodaje cierpienia rodzinie, która przeżywa tragedię.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Etyka portalu limanowa.in
Misia25 2013-02-23 17:32:02
Dokładnie Sniper. Szczęście w nieszczęściu że przynajmniej wyłączana jest możliwość komentowania...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Etyka portalu limanowa.in
cheffos 2013-02-23 17:42:20
Też mnie drażnią takie "newsy". Co taka informacja w ogóle wnosi? Nie ma nic o przyczynach, okolicznościach. Nie twierdzę, że powinno to być opisane - pewnie byłoby jeszcze gorzej - z tym, że miałoby to jakiś sens. Wtedy można by dyskutować, czy takie informacje powinny się pokazywać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Etyka portalu limanowa.in
Sniper 2013-02-24 18:32:23
Nie trzeba było długo czekać, już mamy następny wpis na głównej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Etyka portalu limanowa.in
wiemniepowiem 2013-02-24 18:59:15
i jak tutaj żyć z takim limFaktem? :(B):-(>:-D:O:?8o:(:D:O8o:-(>:-D>:-D>:-D:o):o):o):o):o):o):o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Etyka portalu limanowa.in
Dunior 2013-02-25 10:58:01
wiemniepowiem: po prostu nie czytaj, nie wchodź na tą stronę (każde wejście to jakaś kasa dla właściciela portalu przecież), zaczynasz wyglądać mi na masochistę który nie czułby spełnienia gdyby nie mógł się zdołować treściami tutaj publikowanymi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Etyka portalu limanowa.in
videvinci 2013-02-25 12:06:47
Dunior, przykre i prawdziwe to co słusznie piszesz i prawisz. Rzeczywiście ten portal ma tendencje do dołowania czytelnika :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Etyka portalu limanowa.in
Dunior 2013-02-25 12:21:44
kolejny masochista?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Etyka portalu limanowa.in
konto usunięte 2013-02-25 17:19:46
A skąd :) to ten sam tylko zapomniał się zalogować na poprzedni nick :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in