10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

Eksmisji nie będzie!?

chlop 2010-08-10 20:27:55
O godz.20-tej w radiu zet usłyszałem ,że eksmisji rodziny dongów nie będzie .Szef rodziny nie zgadza się na kontener, a chce "przytulny domek lub trzy mieszkania" .A to dobre!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eksmisji nie będzie!?
Slawek964 2010-08-10 20:31:36
To już dawno wiadome, jesteś na czasie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eksmisji nie będzie!?
konto usunięte 2010-08-10 20:56:39
Tylko pozazdrościc sąsiadom PAŃSTWA DONGÓW....!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eksmisji nie będzie!?
kruszynka430 2010-08-10 22:46:56
normalnie scyzoryk się w kieszeni otwiera !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eksmisji nie będzie!?
cyceron1 2010-08-11 00:00:05
bedzie odsiecz :P ja wam to mowie ze jak mieszkancy sie wkur... zdenerwuja sie to beda mieli domki jedno osobowe na cmentarzu :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eksmisji nie będzie!?
dionelwa 2010-08-11 10:27:14
cyceron nie szastaj słowami o szwedzkiej. Ulicy fabrycznej współczójemy iż mieszka tam ta rodzina która mimo wszystko powinna być wysiedlona lub eksmitowana gdzieś indziej. To nie słychane żeby ogół cierpił za jedną rodzinę - tak nie powinno być - gdzie jest władza miasta limanowa. Co oni crobią i kiedy ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eksmisji nie będzie!?
cyceron1 2010-08-11 12:41:16
ja nieczymnie szastam ... przytaczan w sposob posredni slowa mieszkancow slynnej ostatnio ulicy Fabrycznej, ktore mowia o tym ze ejstli wladze nic z tym nie zrobia to wezna sprawe w swoje rece :) a na to sie zapowiada bo Mieciu ma dosc wygorowane wymagania co do miejsca gdzie maja go wysiedlic . :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eksmisji nie będzie!?
SnoozE 2010-08-11 22:18:35
Ciekawy jestem ... gdyby takie akcje wyczyniala biala rodzina i nie oplacala mieszkania ... co by sie z nia stalo ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eksmisji nie będzie!?
gerar 2010-08-13 17:38:28
Eksmisji do kuntenerra nie będzie bo zima idzie, Mietek się uspokoi a na wiosnę znowu mu od.....li bo ciepłe dni przyjdą.Przecież Adolf mówił ze to przez te upały
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eksmisji nie będzie!?
pawell 2010-08-17 16:16:48
kazdy ma swój pomysł na "polityke" ŚWIETEGO SPOKOJU- problem spoleczny- niedostosowania do oczekiwań otoczenia i jak temu zapobiegać a nie łagodzic skutki- PAŃSTWOWA kasą....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Eksmisji nie będzie!?
pawell 2010-08-17 16:20:35
TO nie nasza wina, że takie sytuacje wytwarza polityka społeczna reprezentowana i realizowana przez naszych włodarzy, ktorzy chca rozwiazac problem naszymi rękami... przyklad dyskusje podgrzewane na tym forum
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in