10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Egzorcysta

konto usunięte 2012-08-30 14:28:20
Od września nowy miesięcznik Egzorcysta. Miesięcznik Egzorcysta to nowoczesne narzędzie ewangelizacji
i obrona przed agresywną promocją magii, okultyzmu i ezoteryzmu. Kupiłem i polecam innym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
SnoozE 2012-08-31 14:55:14
Agresywna promocja ? Jakies przyklady ? Bo ja widze darmowa agresywna kryptoreklame. Dodatkowo slowa "egzorcyzm" i "ewangelizacja", to naprawde ciekawe zestawienie. Cos jakby slepy slepego prowadzil ... Jak kiedys bedziesz mial prawdziwy problem i trafisz na jakiegos ksiedza (nie kazdy taki jest), ktory potrafi tylko w kolko powtarzac "zdrowaski", bez zadnych rezultatow - wtedy pogadamy o skutecznosci i elementarnej wiedzy. Jak nie masz o czyms pojecia to lepiej nie rzucaj slow na wiatr i nie uzywaj wyrazow, ktorych znaczenia nie rozumiesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
Misia25 2012-08-31 16:25:46
No SnoozE miesiecznik egzorcysta w sam raz dla Ciebie....przemawia przez Ciebie taki mały diabełek 8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
SnoozE 2012-08-31 16:42:59
Ja sobie wypraszam ! Zaden tam malenki :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
konto usunięte 2012-09-04 14:54:07
Jaka agresywna promocja? Człowieku czy ty w ogóle wiesz co to jest promocja? używasz słów których znaczenia nie rozumiesz. Jak piszesz to na temat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
JanKowalsky 2012-09-07 09:21:14
Egzorcyzmy są bardzo skuteczne. Pomogły bardzo wielu ludziom.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
flora777 2012-09-20 22:11:34
snooze, wiesz mam doswiadczenie w dziedzinie w której Ty, z całym szacunkiem zarzucasz przadmowcy że nie ma pojecia o tym co pisze. Jest to tak porażajaco smieszne że aż prymitywne że Ty mowiąc to masz jakiekolwiek.Znam rózne wytłumaczenia naukowe, chrzescijenskie, innych kultur, znam też wiele znamienitych osób które zjmują sie tymi rzeczami w skali światowej i ja tez posiadam i wiedze i doświadczenie i powiem Ci, że mało wiesz. I oczywiscie podpisuje sie pod promocja wyże wymienioną. Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
konto usunięte 2012-09-20 22:25:12
Na egzorcyzmach to może się znasz, ale z języka polskiego mógłbyś się podszkolić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
dex 2012-09-21 03:06:21
Flora, egzorcyzmy są takim samym zabobonem jak horoskopy, wróżby czy szukanie wody za pomocą różdżki. Wszystko to są pierdoły na które szkoda czasu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
flora777 2012-09-21 06:36:11
dex- To się nimi nie zajmuj jak szkoda czasu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
myszka1 2012-09-21 11:31:17
Egzorcyzmując to tez czasopismo jak wrózka tylko religijne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
myszka1 2012-09-21 11:57:09
Przepraszam wkradł się błąd
miałem na myśli ze
Egzorcysta to tez czasopismo. Ciekawi mnie jedno jak ono będzie wyglądało czy to będą opisy z życia wzięte.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
aga2 2012-09-21 14:14:28
egzorcyzm jest modlitwą a nie żadnym zabobonem, trochę na ten temat http://www.aleksanderposacki.pl/pl/wywiady/wszyscy-podlegamy-dzialaniu-szatana
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
JanKowalsky 2012-09-21 16:50:17
http://www.youtube.com/watch?v=S2Q93TqloUo
http://www.youtube.com/watch?v=eHuBrDcjcvc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=oaoQlRMwOf8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=O2-QsscJgvw&feature=BFa&list=FLGpcoXSyujumZ5WfNXlDKjw

Filmiki z opętanymi.Opętanie jak najbardziej jest faktem występuje we wszystkich religiach i kulturach.Uznaje je nawet psychologia i psychiatria ( jako rodzaj zaburzenia dysocjacyjnego trans i opetanie F 44.3 ). Tak więc ten kto twierdzi że opętanie to zabobon jest po prostu ograniczony..Widziałem na własne oczy przypadki opętań i uwolnienia i jest to dosyć częsta przypadłość duchowa..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
rambo8 2012-09-21 22:36:27
jakies bardzo dziwne spektakularne przyklady tych egzorcyzmow, zeby takie cos mialo skutecznosc nie moze byc tak ze ciekawscy ludzie z tylu stoja i klaszcza... porazka w ogole.. Jezeli mamy przypadek egzorcyzmow w kosciele katolickim na pewno nie jest on rozglaszany i nikt z tego show nie robi, wtedy potrzeba modlitwy ludzi wierzacych a nie ciekawych, zapytajcie ksiezy, juz w samej limanowszczyznie byly przypadki opetan i egzorcyzmow..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
JanKowalsky 2012-09-22 08:38:32
Jedź na modlitwę o uzdrowienie. Egzorcyzmy rzeczywiście sa odprawiane bez rozgłosu,modlitwa o uwolnienie jest publiczna.Te przykłady nie są wcale spektakularne,to zachowania typowe dla opętań.Widziałem dziesiątki razy takie zachowania.Właśnie mnie też dziwi że ludzie opętani u których podczas modlitw zamanifestuje się demon nie są zabierani np.na zakrystię.Być może chodzi o to aby dzięki temu wzrosła wiara wspólnoty? Uwazam że nie jest to nic wstydliwego..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
flora777 2012-09-23 18:27:00
masz racje-jesli to widzimy to jest to z pozytkiem dla naszej wiary.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
exkalibur 2012-09-23 20:26:35
jak macie namiary na dobrego egzorcysty to podeslijcie go do NASZEGO UM
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
JanKowalsky 2012-09-24 13:43:06
Tam musieliby osobiście się zjawić Matka Boska i Archanioł Michał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
SnoozE 2012-09-24 17:47:19
flora777
Jestes egzorcystka i do tego katoliczka ? Mozesz sprecyzowac o co Ci chodzi ? Co mi konkretnie zarzucasz ? Czego nie wiem ? Jakie masz doswiadczenia, ktore pozwalaja Ci tworzyc tak daleko idace wnioski ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
JanKowalsky 2012-09-24 18:41:07
@up
być może chodziło jej o agresywny ton Twojego postu..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
dex 2012-10-15 23:00:38
Ale gdzie są te dowody??
Czy dowodem ma być to że jakiś znany naukowiec twierdzi, że na granicy życia i śmierci ujrzał piękną, błękitnooką kobietę... widział też tajemnicze istoty, które określił mianem "migoczących"...?
Ten artykuł jest mało wiarygodny, zresztą komentarze pod nim nie zostawiają suchej nitki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
JanKowalsky 2012-10-17 09:08:41
@crusader
uważaj z tymi komentarzami bo ksiądz Cię wyczyta na kazaniu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
Tusik 2012-10-17 09:13:42
Temat ten trzeba z wielką roztropnością traktować. Dobrze że mamy na Limanowa.in ks. Michała: http://www.kaplani.com.pl/mysli/czytelnia/zagr_swiadectwo.php
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
JanKowalsky 2012-10-17 09:16:34
Całkiem przyzwoite świadectwo moim zdaniem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
konto usunięte 2012-10-18 11:44:18
Crusader jeśli byś znał historię choć trochę a zwłaszcza sytuację ciężką kościoła amerykańskiego po drugim soborze watykańskim nie pieprzył byś za przeproszeniem głupot. Przeczytaj "Dom smagany wiatrem" to pogadamy, bo na razie nie masz żadnych argumentów...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
terorist 2012-10-18 17:48:00
Sprzeciwiam się darmowej promocji katolicyzmu. Tak samo jak sprzeciwiam się ingerencją KK w państwo świeckie, nauki religii w szkołach i nazywaniu ludzi niewierzących "ograniczonymi" i "nie patriotami". Przypominam, niektórym, że Polak, nie oznacza katolik.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
JanKowalsky 2012-10-18 19:19:03
jeśli chodzi Ci o mój post mówiący o tym że osoba nie uznająca fenomenu opętania jest ograniczona podtrzymuje mój sąd i nie ma to nic wspólnego z byciem wierzącym lub niewierzącym.
jestem za darmowa promocją wszystkiego ( chociaż nie ze wszystkim się zgadzam ).
jeśli chodzi o religie w szkołach jeśli jej nauka jest dobrowolna to jestem za ,chociaż moja edukacja religijna była na tragicznym poziomie ( być może coś się zmieniło od tego czasu - nie wiem - mam nadzieję ),jako że serwowali nam nie religię katolicką a wymyśloną religię katechety/tki która miała niewiele wspólnego z wykładnią Kościoła Rzymskiego.Teologia jest wg. mnie fascynującym zagadnieniem , ale toleruje fakt że nie każdy musi podzielać moje zainteresowania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Egzorcysta
JanKowalsky 2012-10-19 14:48:18
http://www.youtube.com/watch?v=igVG52ndSOA&feature=autoplay&list=FLGpcoXSyujumZ5WfNXlDKjw&playnext=1 - Derek Prince - kulty i okultyzm

Mowa jest w tym wykładzie o rzeczach które mogą prowadzić do opętania lub zniewolenia.
Nie jest to katolicki kaznodzieja,ale chyba nauka zawarta w tym wykładzie nie jest sprzeczna z doktryną katolicką. Jeśli nie niech mnie ktoś poprawi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in