17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !

zxy 2014-08-19 17:04:34
Wczoraj w godzinach popłudniowych tankowałam tam benzyne na dystrybutorze nr 4 i co się okazało zatamkowalam bardzo drogie POWIETRZE! Pierwsze wrazenie bylo takie ze z pistoletu nic nie płynie ale jakos mnie to nie zastanowilo, dopiero pózniej gdy po przejechaniu kilku km zaswiecila sie rezerwa ( zawtankowalam za ponad 80 zl wiec to nie mozliwe zeby auto tyle spalilo) zorientowalam sie ze naprwde mnie oszukano! Niestety nie zbieram paragonów wiec raczej nic juz z tym nie zrobie, ale ostrzegam zeby bacznie przygladac sie tankowaniu na tej stacji!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
M44 2014-08-19 18:57:22
polecam wziasc jakis karnister z odliczona miara zatankowac i wtedy zglaszac sprawe w odpowiednie miejsce .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
misiek33 2014-08-19 21:47:31
chyba to zbyt dziwne oszukaństwo ...ja w to nie wierze i zawsze tam tankuje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
konto usunięte 2014-08-20 01:39:29
Nic dziwnego. To jest matecznik Gawrona. Należy bezwzględnie wystrzegać się tego dziadostwa. Przewozy pasażerskie też na dramatycznie niskim poziomie. Szkoła nauki jazdy to samo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
zxy 2014-08-20 16:26:11
Misiek33 w razie jesli tobie równiez przydaży sie cos takiego zapraszam na forum, zobaczymy jaka jest twoja wiara w ECCO powietrze...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
Aerwin 2014-08-20 17:03:52
Trzeba było podjechać i sprawę wyjaśnić zamiast sie żalić na forum internetowym. Może im się dystrybutor zepsuł ?

A swoją drogą jak tam z jakością paliwa? Bo kiedyś odniosłem wrażenie, że nie jest zbyt dobre. Podobnie zresztą jak na Orlenie na Tarnowskiej (tej to dalekim łukiem omijam)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
konto usunięte 2014-08-20 18:04:15
ZXY - Nie mogę zrozumieć sensu tego tematu.
Jeżeli tankowałaś na stacji (która, jak chyba wszystkie stacje jest monitorowana), to w czym był problem wrócić i zgłosić, że mają prawdopodobnie uszkodzony dystrybutor?
Jeżeli faktycznie przejechałaś kilka kilometrów, to albo byłaś w drodze do domu, albo było to następnego dnia i nie sądzę, aby taka "reklamacja" mogła zostać negatywnie rozpatrzona, mało tego osobiście uważam, że "ktoś" w momencie takie zgłoszenia powinien dorzucić Ci w prezencie "trochę" paliwa za odkrycie takiego poważnego problemu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
puma23 2014-08-20 18:37:23
ZXY szanowna Pani, nie jest to moja sprawa ale NIE OCZERNIA SIĘ KOGOŚ PRZEZ BRAK MYŚLENIA. po pierwsze nie robi się komuś anty reklamy na internecie skoro nie masz na to dowodów bo w internecie czyta dużo osób i jest to potężne narzędzie do robienia komuś krzywdy. I pomyśl teraz ilu przez Ciebie mogli stracić klientów.
Nie pomyślałaś też, że to może z Twoim samochodem jest coś nie tak ?? Może zawiesił Ci się pływak w zbiorniku paliwa który widzi cały czas rezerwe ? Jeśli tak aby sie stało byłbym szczęsliwy gdyby dopadła Cie za to kara bo oczerniłaś firmę i mogli ponieść przez Ciebie straty...
Po drugie może z Twoim tankowaniem jest coś nie tak ?
Po trzecie może zepsuł im się dystrybutor...
Mogłaś zacząć temat inaczej, tak żeby nie robić nikomu krzywdy.
A tak w ogóle... od czego są reklamacje ?
Pozdrawiam
:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
djdeejay 2014-08-20 19:11:27
Za bezpośrednie określenie takie jak w temacie, firma spokojnie może Cię pozwać i spokojnie wygra sprawę, bo nie masz dowodów a niszczysz wizerunek firmy.
Są na to stosowne przepisy i wbijasz się w nie podręcznikowo, nawet bez doszukiwania się w Twoich wypowiedziach określeń obraźliwych i niszczących wizerunek - określenia te wypisujesz wprost.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
erik 2014-08-20 20:16:50
Widze poprzednik straszy sondem i paragrafami nie strasz nie strasz bo sie posrasz myslisz ze te paragrafy w jedna dzialaja strone:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
konto usunięte 2014-08-20 20:30:26
Erik - Działają, działają.
Jeżeli tylko Pani jest w stanie udowodnić, że przejechała całą trasę (i jak bardzo słusznie zauważył Puma 23 nie ma zepsutego pływaka), a nie przykładowo przepompowała paliwo do innego zbiornika.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
konto usunięte 2014-08-20 20:33:03
* całą trasę - "kilku kilometrów".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
jeden1 2014-08-20 20:43:27
Skoro Motylek tak twierdzi to musi być coś na rzeczy.Zapewne przerabiała już ten temat:D.Parę dni nieobecności(urlopik zagraniczny?) na forum i od razu paragrafami straszy.A tak Jej miło z oczu patrzy:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
konto usunięte 2014-08-20 20:50:53
Proszę szukać dalej Watsonie:)

Kogóż ja to niby straszę ??)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
jeden1 2014-08-20 21:19:49
Zachodnia Europa.Może Paryż?;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
konto usunięte 2014-08-20 21:26:34
Och .. "Kolega" nie wyraził zainteresowania;).
Cieszę się, że tak uważnie śledzi Pan moje wpisy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
jeden1 2014-08-20 22:06:10
Bez klimy do Francji to bida;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
zxy 2014-08-22 15:07:26
Kolorowy motyl jeśli nie mieszkasz na miejscu a śpieszy ci się do pracy to jest problem aby wrócić. Uważasz że ktoś powinien dorzucić trochę paliwa, no widać że nigdy nie miałaś kontaktu bliżej z takimi instytucjami...

Puma23 anty reklama byłaby gdybym miała swoją stacje i chciała odciągnać klientów z tamtej stacji. Hmm pomyślmy dowodem moim był pusty bak który wypełniłam na innej stacji nie podam na której żeby nie było że reklama, i nagle rezerwa przestała świecić. Podstawą do reklamacji jest dowód zakupu czyli paragon czy faktura. I śmieszny temat z moim tankowaniem jest coś nie tak?? no możesz masz jakąś specialną metodę tankowania?? podziel się wiec nią.. wiesz moja jest taka że otwieram wlew paliwa biore pistolet wsadzam w wlew, naciskam i tak tankuje za kwotę która mi odpowiada, zamykam wlew płacę i odjeżdżam;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
konto usunięte 2014-08-22 15:49:44
ZYZ - Widzę, że ogromnym osiągnięciem jest mieć bliższy kontakt z taką "instytucją", jak stacja benzynowa:)

W przeciwieństwie do Ciebie nie zakładam z góry, że ktoś może być nieuczciwy.
Wychodzę z założenia, że maszyny są tylko maszynami i jak wszystko może się to po prostu zepsuć, zawiesić, czy może powstać jakiś błąd. Człowiek wg mnie na "poziomie" wyjaśnia takie rzeczy na miejscu, a nie zachowuje się, jak dziecko w przedszkolu skarżąc się przed nieznajomymi ludźmi jak go "oszukano".
Nie odważyłabym się tak, jak Ty oczerniać kogoś bez wcześniejszego wyjaśnienia sprawy.
Są kamery, podałaś kiedy, za ile tankowałaś przy jakim dystrybutorze - co za problem udowodnić to przed właścicielem/pracownikiem i poprosić o wyjaśnienie sytuacji, ale nie.. bo po co, skoro można "komuś" "anonimowo" "dowalić".

Uważam, że 80 zł nie jest warte poniżania się na forum i robienie z siebie niedorajdy, która nie potrafi poradzić sobie z taką "problematyczną" sytuacją.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
filutek 2014-08-22 16:37:42
zxy lampka rezerwy o niczym nie świadczy, zatankowałeś do prawie pustego baku ok. 14 litrów paliwa, wiec jesteś ok 4 litry powyżej zapalenia się lampki rezerwy. W takim przypadku przy hamowaniu lub na zakręcie już lampka może błysnąć.

Przejedź do zera paliwa i zobaczysz ile go tak naprawdę miałeś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
erik 2014-08-22 20:16:47
Paragrafami strasza ci zazwyczaj co maja cos na sumieniu a jak maja dojscia to latwiej jak temu z porszaka! Choc to ma krotkie nogi a to co wyprawiaja u nas z paliwem to czasem lepiej poprostu niewiedziec
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ECCO OIL na Zygmunta Augusta oszusci !
konto usunięte 2014-08-22 20:47:08
Nie widziałeś od razu na wskaźniku, że za mało?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in