Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

e-papierosy

robi23 2012-02-14 13:18:47
Witam chciałbym wszystkich zainteresowanych tematem poinformować że jest nareszcie sklep w Limanowej z e-papierosami na Kopernika na przeciwko delikatesów centrum mają volisha i milda
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: e-papierosy
smotrawa 2012-02-14 14:35:46
nie chcę nikomu psuć interesu ale z doświadczenia wiem,że te e-papieroski to raczej pic na wode
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: e-papierosy
Ogi 2012-02-14 14:59:51
Pic na wode to mało powiedziane, wyciąganie kasy od naiwnych i totalna głupota, jestem nalogowcem od 15 lat próbowałem żucić przez e-pic na wode, uwierzcie bzdura i pieniądze wyrzucone w błoto, papierochy mozna życić jak sie ma silną wole i tyle, nie przez tego typu szmelc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: e-papierosy
ben23 2012-02-14 15:18:09
Nie wiem kolego jakiego papierosa sobie kupiłeś jak jakiegoś z allegro za 80 zł to może i pic na wode ja zainwestowałem niecałe 250zł i naprawde jestem zadowolony normalnych fajek nie pale już od ponad pół roku i w ogóle mnie nie ciągnie wręcz śmierdzi,a koszty-miesięcznie jakieś 300-400zł oszczędzam.Widocznie każdy ma inaczej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: e-papierosy
Ogi 2012-02-14 16:16:51
Drogi "ben23", sądząc po końcówce Twojego nicka to palisz bardzo niedługo ( o ile w ogóle zaciagałeś się), nie kupiłem e-picu na wode za 90 złociszy lecz przeliczając na złotówki ponad 200, nie licząc tych kropelek za kilkadziesiąt euro z niby nikotyną (ha ha), kilku moich znajomych probowało ze mną jeden nie palił tytoniu rok także jeszcze wszystko przed Tobą, a może po prostu masz silniejszą wolę niż ja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: e-papierosy
ben23 2012-02-14 16:32:30
Myślę że to nawet od woli nie zależy tylko od nastawienia też mam kumpli którym to nie podeszło ale dużo też takich którzy palą i sobie chwalą ja bynajmniej widze dużo plusów -napewno koszty i to że można to wszędzie palić w barze itd.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: e-papierosy
serek 2012-02-14 18:22:13
Ja takze znam osoby palące/chwalące e-papierosy
Tylko trzeba wyłozyc te 200 - 300 zł zeby to był porzadny e-papieros
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: e-papierosy
candy22 2012-02-16 17:15:14
Ja np bardzo sie ciesze ze w koncu sa w limanowej e-papierosy, wkoncu ktos wpadl na pomysl zeby otworzyc cos takiego a nie kolejny sklep z ciuchami. E-papierosy sa duzo zdrowsze niz zwykle fajki, o kosztach nawet nie mowie, nie oszukujmy sie zwykle papierosy w miare smakowo typu l&m kosztuja juz 11 zl a w dalszym ciagu drozeja a elektroniczna "paczka" kosztuje 2 zl trzeba tylko na poczatku zainwestowac i przyzwyczaaic sie do takiego palenia a potem tylko czlowiek sie cieszy ze nie ma juz takiego smrodu i wreszcie czuc perfumy:) no i w portfelu polepsza sie o wiele sytuacja.Takze pozdrawiam wszystkich e-palaczy na terenie Limanowej:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: e-papierosy
justynka 2012-02-16 19:31:42
też miałam tego papieroska,ale mimo to paliłam zwykłe..to nie to samo..
Paliłam 10 latek i już trzy miesiące jestem wolna ...tylko silna wola,POZDRAWIAM WSZYSTKICH NIEPALĄCYCH:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: e-papierosy
tom29 2012-02-17 15:28:37
Ja palę takiego papieroska już dwa lata i polecam-naprawdę tanie palenie!!jakieś 20zł na tydzień byłem w tym nowym sklepiku i wymieniłem swój stary sprzęt na nowego volisha
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in