12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1205

Hyde Park

Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.

berecik 2012-01-28 09:56:27
Dziś spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja w Limanowej. Zastanawiałem się czy napisać przy Parafii Bazyliki Matki Boskiej , lecz napisałem jak wyżej.

Dla wszystkich członków tej limanowskiej rodziny pozwalam sobie tą drogą złożyć serdeczne pozdrowienie a zamiast laurki dedykuję im a także
Proboszczowi i wszystkim Pasterzom Limanowskiego Kościoła:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5xouef8C2XY#!
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=26593
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
konto usunięte 2012-01-28 10:07:29
oj to musze isc bedzie zarcie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
berecik 2012-01-28 18:35:44
Była ciasta, cytrusy, herbatka i kawa dla ciała a dla ducha piękny występ zespołu kolędniczego i wspólne śpiewanie kolęnd . Nad wszyskim czuwała Małgosia Merkowska.
Frekwencja dopisała, było bardzo miło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
janko 2012-01-28 18:51:32
a bylo palenie kukly palikota??? a czy byly okrzyki;jaaarrrroslaw,jarrroslaw chiny zbaw!!:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
Cris 2012-01-28 19:55:04
składka na radio była??:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
zara0 2012-01-28 20:16:04
Moja siostra nie ma już jednej nogi, a teraz jest w szpitalu i grozi jej druga amputacja.
– Ale Chrystus ją kocha i ma w tym zapewne jakiś plan.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
zara0 2012-01-28 20:20:17
Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
zara0 2012-01-28 20:20:25
Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
znany 2012-01-28 22:40:36
Przesłanie ojca Świętego Benedykta XVI na XX lecie Radia Maryja, dedykuję wszystkim, którzy mają jeszcze wątpliwości w kwestii wielorakich dóbr i pożytków jakie niesie z sobą To Radio i wszystkie dzieła Ojców Redemptorystów w Polsce. Jestem przekonany, że list ten powinien być odczytany na wszystkich mszach w naszej Parafii, a Rodzinie Radia Maryja zostaną złożone życzenia wszystkiego najlepszego, do których to życzeń i ja tutaj się pięknie dołączam. Spotkanie było wspaniale zorganizowane, uświetnili je swoją obecnością bardzo licznie przybyli członkowie i sympatycy, jak również licznie przybyli księża z naszej Parafii, a ksiądz Proboszcz widocznie miał swoje ważne inne obowiązki, czego bardzo, ale to bardzo żałujemy i pozdrawiamy, życząc błogosławieństwa Bożego, owocnej pracy i współpracy w naszej Parafii!
http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111205&typ=rd&id=rd02.txt
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
berecik 2012-01-29 10:46:35
Tak,jesteś wolnym człowiekiem i masz prawo słuchać i oglądać co zechcesz, jeżeli moge o coś apelować to jedynie o zachowanie własciwych proporcji.Od czasu do czasu dobrze by zrobiło zaglądniecie do TVN, czy chociażby telewizji,rządowej, czyli w posiadaniu PO,PSL, zapomniałem o SLD- oni w rządzie na razie nie są.
Dzieki za lekko uszczypliwy, choć nie złośliwy wpis.
Pozdr.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
berecik 2012-01-29 10:51:34
Oczywiście. Jak sie spotkało 120 osób, to przy tej okazji część z nich płaciła składki w kwocie według swojego uznania jak i zapewne możliwości, które w ostatnich latach wyglądają coraz marniej.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
forfiter 2012-01-29 11:06:30
A to znaczy że Benedykt słucha tego radia ?
I kuma co tam nadają ?
:O To niedługo może mieć zryty beret jak inni słuchacze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
berecik 2012-01-29 11:43:37
Wbrew temu, co sądzi cześć naszej społeczności w kole PRM jest bardzo wiele ludzi z dobrym wykształceniem jak też iteligentnych, by mogły sądzić, że spalenie kukły J. Palikota jest remedium na nasze polskie słabości.
My ostatnio wiele uwagi poświęcamy w zbieraniu podpisów pod protestem w sprawie nie przyznania koncesji na multipleksie Telewizji Trwam. Zebralismy juz kilka tysięcy tych podpisów a zbiórka nadal trwa.
Przy okazji apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli, którym leży na sercu nie tylko rozwój tego katolickiego medium, ale także przestrzeganie przez Państwo Polskie praw jego obywateli i procedur o włączanie się do tej pożytecznej akcji.
Jeżeli nasze polskie media staną się nie atrapą pluralizmu jak usiłują nam wmawiać same, to kukła Palikota w krótkim czasie spłonie ze wstydu bez jakiej pomocy z zewnątrz, czego Polsce z całego serc życzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
berecik 2012-01-29 11:47:50
Jeżeli sązisz,że taką mową zabłysniesz na ty forum, to bardzo Ci współczuję, ale z drugiej strony gratuluję wysokiej samooceny i dobrago samopoczucia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
niepis 2012-01-29 12:14:43
ponad 60 lat słucham wszystkiego tylko nie radia maryja,modlić się potrafię bez wspomagania,a składki daje tu i uwdzie tylko nie na majbahy /nie znam poprawnej pisowni tego słowa/.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
niepis 2012-01-29 12:17:09
przepraszam za błąd ortograficzny powinno być "ówdzie"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
blizniak 2012-01-29 12:21:30
Czy wykształcenie=inteligencja a inteligencja=wykształcenie. No jak to jest.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
Doradca 2012-01-29 12:28:15
Panowie, nic straconego można zostać Księdzem nawet gdy było się w związku małżeńskim.
W Polsce takie przypadki się zdarzają.
Gdyby Np. Pan znany dostał Księdzem, byłby to ewenement na skalę światową ale już nie takie cuda były namacalne w Kościele więc i taki dogmat musielibyśmy przyjąć i wierzyć w to, że Pan Bóg tak chciał-powodzenia:) :) : ).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
forfiter 2012-01-29 12:37:10
@Doradco, no ale jak to można dostać księdzem ? Przecież kapłan to chyba nie pała ani młotek.;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
Doradca 2012-01-29 12:41:37
W dogmaty musimy wierzyćhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
blizniak 2012-01-29 12:41:58
Można. Znam wyświęconego w wieku lat 67 byłego pracownika naukowego/ humanista! inteligenty!;)/ który po śmierci żony wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego. No i oczywiście można być inteligentnym wykształconym
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dziś spotkanie opłatkowe Limanowskiej Rodziny Radia Maryja.
berecik 2012-01-29 14:22:57
Proszę tak trzymać.Bo to słuchanie jest zaraźliwe.
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in