12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
464

Motocykle

Dzień Dziecka w Mordarce

drago 2012-05-29 20:53:55
Witam Wszystkich
Z okazji Dnia Dziecka w piątek 01.06 Klub LKM ESKADRA chcąc umilić ten dzień Dzieciakom będzie uczestniczył w obchodach tego dnia w szkole, Mordarka w godzinach
9 - 13.
Wszystkich chętnych zaproszamy do wzięcia udziału .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dzień Dziecka w Mordarce
ryhu 2012-05-29 22:00:20
ESKADRO bardzo dobry, chociaż niezbyt nowatorski pomysł:)
Niestety w takich godzinach nie mam możliwości do was dołączyć. Mam jednak nadzieję że wy przyjmiecie zaproszenie do wzięcia udziału w obchodach limanowskiego dnia dziecka.
Wyglądać to może z boku patrząc, jak byśmy ze sobą konkurowali. Mam nadzieję że nie taka jest wasza intencja, bo nasza zapewniam że nie.
Tu nie chodzi o to kto coś zorganizuje, bo za to medali nie przyznają. Gwarantuję wam , że gdybyście to wy wpadli na pomysł uczestnictwa w obchodach limanowskiego dnia dziecka, to przyłączyłbym się do was.
Mam nadzieję że widzimy się na miejscu zbiórki.
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dzień Dziecka w Mordarce
ryhu 2012-05-30 12:00:50
Muszę przyznać, że wasza reakcja na mojego posta bardzo mnie zaskoczyła.
Ja was zapraszam na wspólną imprezę organizowaną dla dzieciaków limanowskich, a wy dzwonicie do mnie z jakimiś pogróżkami.
Nieładne zachowanie niepasujące zupełnie do poważnych ludzi a w dodatku zupełnie dla mnie nie zrozumiałe.
Nie miałem zamiaru was niczym urazić i w zasadzie nie widzę tu nic co mogłoby was obrażać.
Tak więc o co chodzi???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dzień Dziecka w Mordarce
jedrek67 2012-05-31 11:54:24
Po co ta przepychanka na forum? Załatwcie to jak dorośli ludzie między sobą telefonicznie. Jeżeli ktoś zechce zorganizować coś dla Dzieci jeszcze w Łukowicy, Nowym Rybiu i gdziekolwiek, oddzielnie - to super.... Niech dzieciaki się cieszą... Jeżeli czasowo to będzie możliwe do wykonania, czemu nie odwiedzić też Mordarki - ja nie mam z tym kłopotu, pomimo że organizuje to Klub Kongresowy. Może rozsądniej będzie wzajemnie się szanować i nie przepychać na forach czy strofować telefonicznie? Na koniec można połączyć siły i zrobić wspólną paradę z Limanowej do Mordarki i potem do Sowlin na parking (lub do mnie - jest grill i parking, wystarczy przywieźć słońce, kiełbasę i dobry nastrój). Chyba nikomu korona z głowy nie spadnie, jak się przejedzie do Mordarki czy Limanowej? TO DZIEŃ DZIECKA I DZIECI SĄ TU WAŻNE.Tak czy inaczej uśmiechu, miłego dnia i pogody pięknej na jutro życzę. Pozdrawiam.8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dzień Dziecka w Mordarce
konto usunięte 2012-05-31 15:44:35
Zgadzam się z jedrek67. Można połączyć siły jednak godziny 9-13 są godzinami pracy więc ja nie wiem jak to będzie. Ale pomysł ze złączeniem sił jest bardzo dobry. Nie ma co się kłócić. Sam kolega ryhu pisze że nie chce konkurować. A kolega drago chyba troszkę dziecinnie się zachowuje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in