7°   dziś 8°   jutro
Wtorek, 16 kwietnia Cecylian, Bernadeta, Julia, Ksenia, Erwin, Biruta
1994

Tematy archiwalne

Dzie w Liamnowej można kupić tanio narty?

Vitaliss 2010-12-20 12:56:08
Witam! Gdzie w Limanowej i okolicach można kupić tanio narty? Gdzie są jakieś komisy co mają dobry sprzęt?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dzie w Liamnowej można kupić tanio narty?
piotrk 2010-12-20 13:18:02
Tanio będzie trudno:) Sam zaopatrywałem się na Konopnickiej (Atom Sport?)...spory wybór w różnych cenach. Robiłem duże zakupy w ubiegłym roku. W tym roku odwiedziłem słynną giełdę krakowską w Rotundzie i powiem że okazyjne ceny niestety nie powalają
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dzie w Liamnowej można kupić tanio narty?
Vitaliss 2010-12-20 13:45:41
Tanio to pojęcie względne :) Raczej chodziło mi o to żeby kupić w miarę dobry sprzęt i nie zbankrutować przy tym :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dzie w Liamnowej można kupić tanio narty?
piotrk 2010-12-20 14:04:47
To jeśli szukasz naprawde dużego wyboru to polecam wycieczke do Krakowa na giełde narciarską w Rotundzie (ul. Oleandry tylko w soboty i niedziele od 9-14 bodajże) wybierać jest w czym, poza samym sprzętem wszelakie akcesoria, ubrania itd. I tak jak pisałem wyżej może nie ma jakichś ekstra tanich okazji ale jak poświęcisz troche czasu to coś sensownego można znaleźć (choć i okazje można trafić dla przykładu kupiłem kask juniorski nieużywany powystawowy Rosignol za 50zł). Ten punkt u nas na Konopnickiej też z czystym sumieniem polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dzie w Liamnowej można kupić tanio narty?
konto usunięte 2010-12-20 15:20:52
W komisie nie kupuj, każdy inaczej jeździ i w inny sposób niszczy sprzęt. Kup sobie nowy sprzęt, mniej wypasiony, ale nieużywany. Ja polecam allegro albo giełdą. Może na giełdzie ceny nie powalają, ale jest w czym wybrać (w cenach, w firmach, nowy sprzęt, używany) Można np kupić dobre narty/deskę w przystępnej cenie jako kolekcję zeszłoroczną lub z przed 2 lat. No i na giełdzie można się targować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dzie w Liamnowej można kupić tanio narty?
roxy 2010-12-21 12:23:36
ja polecam się pofatygować do krakowa na giełde narciarską pod Rotunde ul. Oleandry znajdziesz tam wszytsko w super cenach!!!! sama dwa lata temu zakupiłam tam cały sprzęt. są tam rzeczy nowe i używane i po prostu wszytsko! polecam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dzie w Liamnowej można kupić tanio narty?
zalwa2 2010-12-27 16:45:34
chce ktos jeszcze kupic narty tanio? czy buty
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in