8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

Dutka nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego?

bobek2010 2011-11-29 18:41:08
Jak w temacie - słyszał ktoś może, że Pan B. Dutka ma zastapić dyrektora Soche??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dutka nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego?
blizniak 2011-11-29 19:18:18
Już był kiedyś z namaszczenia z-ca do spraw ekonomicznych. Codziennie rano chodził z jakimiś papierami pod pachą. Świadomość pracowników teraz jest wyższa i pielęgniarki nie dadą się oszukać. Zdziwionych może udawać oczywiście tylko grupa zadowolonych do których kompetetni nie wiedzą jak się dobrać. No ale jest takie powiedzenie kto miękie serce ten ma twardą d...ę. Chyba nie zrobiłem z tego co jest czarne to jest białe czy tak jakoś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dutka nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego?
Doradca 2011-11-29 19:35:05
Bzdury Pan Dutka jest miejscowy a Dyrektor ma być zamiejscowy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dutka nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego?
blizniak 2011-11-29 19:35:11
Słory Doradca nie olewaj mnie tak bo ja nie tutejszy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dutka nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego?
Doradca 2011-11-29 20:06:04
Byłem dzisiaj w Nowym Targu, miałem kilka spraw do załatwienia a, że mam parę osób znajomych wpadłem na dzień dobry i do widzenia. Na powitanie zostałem zapytany czy zabieramy do Limanowej ich zastępcę dyrektora ze Szpitala. Zdziwiłem się lekko i zapytałem kto to taki?. Kobieta była dyrektor ze Szpitala w Krynicy.
W Nowym Targu wiedzą zawsze wszystko lepiej. Więc uznałem to za jedną z kandydatur dyrektorskich branych pod uwagę pomyślałem no cóż, Kobieta, zamiejscowa kto to wie co w trawie piszczy.
Wszedłem na Internet i poczytałem co nieco. „ - Jestem osobą z zewnątrz, nie znam środowiska, nie uznaję kumoterstwa i nie będę się otaczała ludźmi, którzy próbują się przypodobać” deklarowała przychodząc do Nowego Targu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dutka nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego?
blizniak 2011-11-29 20:09:44
Doradca nie rób sobie jaj/ prznajmniej ze mnie/:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dutka nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego?
Doradca 2011-11-29 20:10:07
@ blizniak podróże czasami bywają ciekawe. Przemeldowałeś się tak jak radziłem czy co?. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in