Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
4272

Porady

drzwi firmy doorsy- potrzebna opinia

cere 2019-11-27 09:02:37
Czy montował ktoś u siebie drzwi zewnętrzne firmy Doorsy? jaka opinia z perspektywy użytkowania?...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drzwi firmy doorsy- potrzebna opinia
wiadomo 2019-11-27 14:34:34
montowalem wejsciowe ekspozycja poludniowa z zadaszeniem nad drzwiami. Niestety w kilku miejscach wyszla zywica - moze dlatego ze to ekspozycja poludniowa i w miesiace letnie dostaje bardzo duzo slonca/temp. Poza tym spisuja sie ok. przy innej ekspozycji mniej slonecznej nie wahalbym sie kupic jeszcze raz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drzwi firmy doorsy- potrzebna opinia
cere 2019-11-27 16:38:22
dzięki za odpowiedź. Brałeś w Tomexie na kopernika? chodzi mi głownie o to żeby profesjonalnie zamontowali, bo to 80 % sukecsu. bo jak źle zamontują to będą problemy z użytkowaniem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drzwi firmy doorsy- potrzebna opinia
wiadomo 2019-11-27 19:02:53
Nie bralem bogdanski na bazie pks
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drzwi firmy doorsy- potrzebna opinia
konto usunięte 2019-11-27 21:51:06
Ja też mam ok. roku.Ekspozycja południowo zachodnia na razie jest ok. Problem był z terminem realizacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drzwi firmy doorsy- potrzebna opinia
krzysztof_zawadzki 2019-11-28 11:13:25
Ja mam te drzwi od 2 miesięcy kupiłem w tomex na kopenika mieli najlepszą cenę co do drzwi są bardzo ładne i grube kupiłem je w wersji 10cm podobno jakaś nowość. Zgodzę się co do czasu realizacji czekałem na nie jakieś 2miesiące od zamówienia co dla mnie najważniejsze miały bardzo dobry współczynnik coś koło 0,6 i wykończenie w dębie więc nie bedzie problemu z żywicą. Jeżeli chodzi o montaż to jestem bardzo zadowolony szybko i staranie może to dlatego że nowy budynek. A i nie ma żadnych dopłat za wymiary nietypowe jak na razie polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drzwi firmy doorsy- potrzebna opinia
cere 2019-11-28 16:57:59
Dzięki za opinie. Raczej się zdecyduje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drzwi firmy doorsy- potrzebna opinia
Zuzana 2019-11-29 12:40:31
Proponuje wstrzymać się z oceną drzwi, aż posłużą przynajmniej cały rok. Oceńmy jak się spisywały przy ujemnej temperaturze, gdy różnica między tym, co w domu, a tym, co na zewnątrz wyniesie co najmniej 30 -40 stopni. Oceńmy jak się zachowują przy upalnym lecie, kiedy słońce nieźle dogrzewa. Oby Państwo byli zadowoleni w przynajmniej takim stopniu jak teraz. Bo niestety radość z niskiej ceny bywa bardzo krótka...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drzwi firmy doorsy- potrzebna opinia
krzysztof_zawadzki 2019-11-30 08:47:49
Ja za swoje wraz z montażem płaciłem 4500zł więc czy są tanie ??? Nie do końca. Za to mają bardzo dobrą proporcję cena/jakość (parametry)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drzwi firmy doorsy- potrzebna opinia
Zuzana 2019-12-02 08:46:42
Ma Pan rację, drzwi nie były tanie. Bardzo się cieszę, że przy decyzji o zakupie nie kierował się Pan tylko ceną, ale brał również pod uwagę parametry. Tym bardziej więc wyrażam nadzieję, że będzie Pan przez wiele lat zadowolony z zakupu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drzwi firmy doorsy- potrzebna opinia
wiadomo 2019-12-02 13:01:06
przy cenie 4,5 juz bym sie zastanawial nad sprawdzonym stolarzem i drzwiami w pelni drewnianym w sensie jednolite drewno. Bo u mnie byla to okleina debowa 5mm a reszta sosna jak leci i stad pewnie ta zywica/nie wysuszone drzewo.
Tak naprawde towszystko wychodzi po conamniej roku/latach.
U mnie ekspozycja polusniowa i wykity zywicy, u znajmoych espozycja polnocna juz 2 lata i ok
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drzwi firmy doorsy- potrzebna opinia
zosia_k 2019-12-09 15:12:04
A tak przy okazji tematu macie może u siebie drzwi przesuwne naścienne/w kasecie. Polecacie?
mam mały przedpokój, który jest pomieszczeniem przechodnim do salonu/kuchni i łazienki i próbuję go odnowić żeby był bardziej przestronny, coś jaka na zdjęciach tutaj ->-> https://www.mirjan24.pl/content/372-funkcjonalny-przedpokoj . Wydaje mi się, że będzie ok.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in