8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Drukarnia w Limanowej

ja01 2014-06-30 11:06:38
Gdzie w Limanowej najtaniej wydrukuje str w formacie A4?

I gdzie mogłabym wywołać zdj z płytki, ile kosztuje wywołanie 1 zdj? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drukarnia w Limanowej
kpiarz 2014-06-30 12:25:52
Wydruk str A4 to są tak groszowe sprawy, że na prawdę nie ma sensu poszukiwać specjalnie najtańszego tylko iść do pierwszego z brzegu. No chyba że to większa ilość, no to w tym wypadku podejrzewam, iż każdy da jakiś rabat, więc ciężko znowu powiedzieć gdzie wyjdzie najtaniej. Co do zdjęć, to raczej większość fotografów drukuje z wersji cyfrowej, pod warunkiem że jest przyzwoitej jakości. Pan Natanek, Pan Giza - pierwszych dwóch, którzy przychodzą mi do głowy i na pewno to robią.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drukarnia w Limanowej
kpiarz 2014-06-30 12:27:00
Ps. Co do ceny za odbitkę - zależy od formatu. Również A4?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drukarnia w Limanowej
ja01 2014-06-30 17:04:49
A4 to duże ilości mam do wydrukowania więc zależy mi żeby to w miarę nie drogo wyszło :) a format zdj do B5 .

Dzięki za odpowiedź :) :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drukarnia w Limanowej
mari 2014-06-30 19:29:01
w miarę dużo to dla Ciebie 100 kartek czy 100000 kartek?
W pierwszym przypadku skorzystaj z rady kpiarza a w drugim to dzwoń do Drukarni MM, Malinowej czy skorzystaj z drukarni internetowej. Drukarnie internetowe są najtańsze- ale nie warto im zlecać druku 100 kartek, bo przesyłka będzie droższa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drukarnia w Limanowej
matty24 2014-06-30 20:30:28
W Limanowej chyba najtaniej jest w Efekcie na J. Marka (tam gdzie notariusz). Drukowałem tam już kilka razy i przy większej ilości mają rabaty lub bindowanie gratis. Cena od 10 gr. za stronę. W niektórych punktach chcieli od 15 do 20 gr. za stronę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drukarnia w Limanowej
kpiarz 2014-06-30 20:52:16
Jak nadmieniła Pani @mari - jeśli dla Pani dożo to jest 100-200 str nie ma sensu biegać i szukać. Od 1 000 to bym się zastanowił. Co do zdjęcia - jeśli chce Pani go wydrukować na foto papierze jako fotografie to standardowe rozmiary to 9x13, 10x15 itd. Najbardziej zbliżony do podanego przez Panią jest 15x21. Formaty typu B5 to formaty arkuszy lub plakatów, wówczas radzę zrobić wydruk kolorowy w drukarni, chyba że nie zależy na jakości, no to w tym samym miejscu co wydruk kartek. Jednak wówczas to będzie zwykła kolorowa kartka a nie "zdjęcie" :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drukarnia w Limanowej
ja01 2014-07-01 15:33:56
Narazie planuje ok. 500 str ale dopiero zbieram materiały więc może być więcej.

Dzięki serdeczne za wszystkie porady, napewno z nich skorzystam :-) :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in