10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1994

Tematy archiwalne

drogi TmK !!!

konto usunięte 2010-05-29 15:00:26
jest demojracja ? jest !! wiec co to za zwyczje zeby jedny mogli sie wypowiedziec na jakis temat a inni nie ?? coz za wybiorczosc? pisz o czym chcesz ja ci nie bronie nie zabraniaj innym !!! i sie od konta janosik od..instaluj !! dziekuje koniec imprezy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
chomik 2010-05-29 16:00:28
Skorpiono/janosk spadaj na ksiezyc. Szkoda wulkgarnych slow na ciebie gosciu, a bo jak ci sie grzecznie tlumaczy zebys sie odczepil od tego portalu to nie rozumiesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
TmK 2010-05-29 16:11:59
Dokładnie... Popieram zdanie chomika. Jak mi masz coś do powiedzenia Janosik, to powiedz prosto w oczy... Chcesz się spotkać nie ma problemu! Jeśli kulturalnie nie można dojść do Ciebie, że ten portal nie jest dla Ciebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
konto usunięte 2010-05-29 19:09:17
To dlaczego czytacie te wypowiedzi ? Najwyraźniej sami szukacie zaczepki albo po prostu chcecie zostać zauważeni =] Skorpion i Janosik mają takie samo prawo jak każdy inny logujący się na tym portalu =]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
konto usunięte 2010-05-29 20:02:00
ot to kolego lepiej bym tego nie ujal. ale na tym portalu nie da sie pisac sowich odczuc i swojego zdania .chyba zaczne pisac dobrze o pisiorkach to mi beda wszyscy przyklaskiwac...a zwlaszcza pan Administrator....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
piotrlimano 2010-05-29 20:17:06
O PISiorach?-chcesz się skundlić,Janosik.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
konto usunięte 2010-05-29 20:27:52
piotrlimano oczywiscie ze nie !!tylko tak widzze ze jedynie Ci co tak zrobia maja byt na tym portalu.ale mniejsza z tym ....nie ma juz o co kruszyc kopii .jarek sie dziasiaj kareta przzewiozl po zakopcu odprawiajac zalobe po bracie ...dodam jeszcze .ludzie miejcie swoj rozum i poglad na rzeczywistosc a nie idzcie jak stado baranów za slowami ktore plyna z tv i gazet !! miejcie swoj poglad a nie poglad ktory jarus przekazuje przez pape rydzyka...ot tyle na dzis .dziekuje koniec imprezy dobranoc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
adzik 2010-05-29 23:06:31
Owszem, każdy ma prawo do wolnej wypowiedzi. Ale dlaczego ktoś ma jeździć po kimś, co od pewnego czasu robi skorpion/janosik. Mów sobie, nikt Ci ust nie zaknebluje. Ale czy nie możesz przestać godzić w czyjeś uczucia, przekonania czy wierzenia?? Ja też nie przepadam za PiS-em, ale jakoś potrafię siedzieć cicho. A sądząc po wpisać skorpiona, to albo on jest niedojrzałym psychicznie, albo nie wie, do czego służy takie forum jak to. Chłopie, te twoje wypowiedzi są denne. Powiedz mi, komu tym imponujesz?? Bo ani ja, ani nikt normalny Cię nie zrozumie. I mam nadzieję, że ktoś poprze mój do Ciebie apel, żebyś się po prostu zamknął.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
chomik 2010-05-30 03:11:22
"nie da sie pisac sowich odczuc i swojego zdania" - gosciu, przeciez nikt cie tutaj nie zapraszal, wprost przeciwnie. Cwaniaka strugasz bo ci sie wydaje ze anonimowy jestes.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
ppgg1 2010-05-30 03:28:11
"nie da sie pisac sowich odczuc i swojego zdania" - gosciu, przeciez nikt cie tutaj nie zapraszal, wprost przeciwnie. Cwaniaka strugasz bo ci sie wydaje ze anonimowy jestes.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
loleklima 2010-05-30 04:15:50
chomik jakoś dziwnie powtarza się twoja wypowiedź z ppgg1 ......... co za banał...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
loleklima 2010-05-30 04:16:53
ps. a pisać mogą sobie co chcą bo w necie tak ma być man...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
HiKrush 2010-05-30 07:44:03
Jest demojracja, to jest demojracja. Trudno, żyjemy w demojratycznym państwie i każdy ma demojratyczne prawo do demojratycznego wygłaszania własnej demojracji. Czynkolwiek jest demojracja. Śmiechłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: drogi TmK !!!
lala 2010-06-01 22:51:23
Popsuła ci się klawiatura Hikrush?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in