Baner
14°   dziś 14°   jutro
Niedziela, 12 maja Achilles, Joanna, Dominik, Pankracy
4272

Porady

droga gminna

anonim23 2013-04-08 19:31:18
Chciałam się kogoś poradzić jak napisać pismo do gminy o drogę gminną;/ Jest to droga "polna" z okropnymi dziurami i przechyleniami gdzie pełno jest kamieni. teraz po zimie to wogóle masakra. Jest ona dosyć długa bo około 2 km ale mieszka przy niej 6 rodzin, wybudowane są 3 domy i jedna rodzina mieszka tu w dodatkowym domu od wiosny do jesieni. Po drodze nie da się przejechać żeby nie zawadzić spodem a nikogo nie stać ani na naprawę samochodów ani na samochody terenowe;/ Aby jakoś przejechać to w kilku miejscach trzeba wjechać na pole sąsiada bo inaczej się nie da;/ w ciągu 1,5 roku 3 samochody rozwaliły misę olejową i niestety doszło do tego że silniki musiały być wymienione. Każdy mieszkaniec z zawieszeniem robi przynajmniej dwa razy w roku;/ a skąd brać na to pieniądze ;/ już sami nie wiemy co robić bo gmina raz na jakiś czas da auto żwiru, który wypłukiwany jest przez deszcz w pola i koło się zamyka ;/ bardzo proszę o pomoc bo naprawde strach jeździć samochodem ;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: droga gminna
smo 2013-04-08 20:00:11
gdzie to jest
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: droga gminna
misiek33 2013-04-08 20:17:27
niechce ci zle wrózyc ale gmina juz takich dróg niechce przejmowac na własnosc bo nie stac gminy utrzymywac dotychczasowych dróg...
a idz na zebranie wiejskie i tam zapytasz bo obecny wójt odpowie ci przy swiadkach...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: droga gminna
anonim23 2013-04-09 16:00:10
Stara Wieś - Golców ;/ tylko ze to jest droga gminna, bo wójt coś tam o niej mówił ;/ tylko nie wiem jak z tym sobie poradzić bo niestety ale kamieni tyle że naprawde strach jeździć.;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: droga gminna
konto usunięte 2013-04-09 18:10:42
na Starej Wsi jest więcej takich dróg które są w tragicznym stanie Gmina oczywiście nie ma pieniędzy na remontowanie takich dróg, jedno mnie tylko zastanawia skoro podatki są coraz wyższe i dochądza ciągle jakieś nowe opłaty, a za wszystko płaci szary obywatel, to w takim razie gdzie są te pieniądze jak rząd ich nie ma samorządy też nie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: droga gminna
anonim23 2013-04-09 19:30:04
u nas tą drogę to już 10 rok robią ;/ tylko nawet za naprawę samochodu nie wrócą ;/ masakra totalna;/ niby coś słyszałam że asfalt ma być ale na ile to prawda? to nie wiem ;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: droga gminna
juditha 2013-04-14 21:39:02
Asfalty to tam robią ale do "odpowiednich" domów...
teraz galerii się im zachciało...
a my usłyszeliśmy że najlepiej to by było jakbyśmy się wybudowali w Limanowej to będziemy wtedy mieć drogę...
Żałuję, że tego nie nagrałam, ale następnym razem na pewno wezmę dyktafon żeby pokazać jak się ludzi traktuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in