12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1994

Tematy archiwalne

dotacja z urzędu pracy?

boss1 2010-02-01 09:19:20
czy ktoś brał dotację z urzędu pracy?? jakie są procedury żeby ją dostać? przez ile trzeba utrzymać firmę? jeśli ktoś ma dobre informację na ten temat to proszę o odp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dotacja z urzędu pracy?
ktos 2010-02-01 09:37:39 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dotacja z urzędu pracy?
mb3 2010-02-01 11:28:14
Jak podajesz link to postaraj się żeby dotyczył tematu, a nie wklejjaj byle co. http://www.pup.limanowa.pl/pl/22736/0/Formy_wsparcia.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dotacja z urzędu pracy?
loleklima 2010-02-01 13:10:24
ja miałem i powiem ci, że warto!!! działalnośc musisz prowadzic przez rok i opłacac tak zwany mały zus (około 330 pln )i tyle!!! co najważniejsze nie musisz wykazywac żadnych przychodów z działalności!!! ( ja tak miałem ,wiesz kryzys itp...;] )musisz tylko polatac po urzędach (regon itp...)i napisac biznesplan na dołączonym druku z pup-u. jedna ważna sprawa.... pamiętaj, że za tą kase co dostaniesz musisz kupic to co wpisałeś w papierach i nic innego!!!! pozdro i powodzenia!!! ja za rok też biore!!!!...... znowu....;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dotacja z urzędu pracy?
boss1 2010-02-01 15:04:51
nie trzeba im udokumentować przychodów działalności?? jeśli będę co miesiąc wpłacał 330zł na zus to wystarczy? no i trzeba mieć ten sprzęt w razie kontroli tak?? dzięki loleklima:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dotacja z urzędu pracy?
boss1 2010-02-01 15:06:49
ile trzeba czekać na tą dotację żeby ją dostać?? macie kogoś kto by napisał super biznes plan?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dotacja z urzędu pracy?
Piotr 2010-02-01 17:19:47
No jeśli bierzesz kasę na np. sprzęt to raczej musisz musisz go mieć w razie kontroli :)a napisanie BP do tego typu dotacji nie jest trudne :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dotacja z urzędu pracy?
konto usunięte 2010-02-01 19:19:38
A czy w tym roku jest jeszce szansa , zeby dostqac dotacje??? bo wiem, ze przed rokiem to chyba do marca bylo i zaraz waszystko poszlo!! mnie zreszta interesuje kasa z unii - okragle 40 tys.chyba mzona wyciagnac, czy ktos ma wiedze na ten temat???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dotacja z urzędu pracy?
Piotr 2010-02-03 19:43:52
Nie wiem jak wygląda sprawa w PUPie :) jest to dość łatwy dostęp do pieniędzy wiec pewnie szybko się rozejdą i trudno powiedzieć do kiedy będą :) A jesli interesuje Cię "kasa" z Unii i to na dodatek okrągłe 40tyś chyba ze firma będzie vat to troszke wiecej :)...hmm za dużo podpowiadam.. Tutaj mogą zacząć się schody i niestety nie tak łatwo "wyciągnąć" :) a poza tym musisz dysponować dość sporą własną gotówką na starcie ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dotacja z urzędu pracy?
konto usunięte 2010-02-04 08:24:29
zgadza sie, te z pupu to nie problem to otrzymania--zreszta slyszalem, ze ponad 80% b.planow jest napisanych przez jedna osobe i zawsze przechodza ;) narazie nie mam czasu , ale pasuje sie niedlugo zainteresowac kasa z unii--- to napewno bedzie dluuuga droga
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dotacja z urzędu pracy?
Piotr 2010-02-04 18:04:15
Bp pisane do pup znaczenie różnią się od pisanych do UE i tu jest czasem problem bo moze byc cięzko znaleść żeby ktoś go napisał a zlecenie pisania BP i wniosku firmie to kiepska sprawa ponieważ jest to dość mała kwota ( 40tys) żeby któraś firma w okolicy to zrobiła :) Niestety zanim złożysz BP i wniosek czeka Cię długa selekcja :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in