12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Dostęp do internetu

nieznajomyXXX 2012-07-21 20:51:11
Witam
Jakiego polecacie dostawce internetu w Limanowej.potrzebuję to zamontować na ul Z.Augusta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
Cris 2012-07-22 14:10:34
intersieć albo od sąsiada weź.:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
AirplusN 2012-07-23 08:28:41
Polecam AirplusN

http://www.airplusn.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
crusader 2012-07-23 09:11:28
nie polecam.. internetu, to jest jak narkotyk i pelno tu tresci nieprzyzwoitych. Nie instaluj poki jeszcze masz mozliwosc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
alim 2012-07-23 11:17:25
tak jest internet to dziadostwo już dawno bym zrezygnował ale nie mogę. Ty jeszcze masz szanse...B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
nieznajomyXXX 2012-07-23 11:37:07
jakies opinie na temat AIRNETPLUS???

jak u nich z zasięgiem?czy nie ma zbyt częstych awarii?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
wojc125 2012-07-23 14:08:02
Polecam dostawce internetu AirplusN
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
mag7 2012-07-31 22:19:13
Co to jest ten airplusn cos nowego brzydka strona
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
xobywatel 2012-08-05 14:05:09
@nieznajomyXXX, nie korzystaj z żadnych wynalazków typu Intersiec czy AirplusN. To są łącza bezprzewodowe, z dużymi czasami dostępu które nie gwarantują wygodnego dostępu do internetu. W tej samej cenie co AirPlusN czy podobne weź sobie neostrade z TP (lub ADSL z netii). Mieszkasz w centrum miasta więc neo powinno w miarę dobrze działać (wiadomo jak jest, tp nie radzi sobie z łączami w Limanowej, ale ogólnie w centrum miasta neo się poprawiło w ostatnim czasie).
Najgorsze co można zrobić to wpakować się w łącza bezprzewodowe gdy za tę samą cenę masz dużo stabilniejsze łącze przewodowe od dużo lepszego dostawcy (czy netii czy tp czy podobnego). Ceny usług ADSL są już bardzo niskie, więc nie daj się nabijać w butelkę bezprzewodowym internetem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
mag7 2012-08-07 13:52:03
Gadasz głupoty bo pewnie miałeś radiówkę 10 lat temu i myślisz że się nic nie zmieniło wszystko idzie do przodu. Czasy dostepu w radiówce mogą byc lepsze niż w adslu ja mam od 7-15 ms i to 10km od limanowej tutaj neostrada ma od 30-40 ms i max to 512 predkosc ja mam 10razy tyle. Pozatym nie zapomnij że trzeba płacić jeszcze abonament za telefon a to już się robi 100zł za usługę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
nieznajomyXXX 2012-08-10 15:16:05
Niestety nie mogę założyć neta po kablu bo ja tam wynajmuje mieszkanie, wlaścicielka nie ma telefonu wieć nie bede jeszcze tego zakładal na własny koszt.
interesuje mnie wypowiedź kogoś kto korzysta z usług tej firmy, tj AirNetPlus. czy mial z nimi jakies problemy,czy wszystko dziala tak jak nalezy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
xobywatel 2012-08-10 18:37:24
Poczytaj sobie o obu technologiach a potem opowiadaj swoje bajeczki.
Poza tym nie za bardzo rozumiesz to o czym piszesz. Ty zrobisz pinga na swojej radiówce do wp.pl i będzie na poziomie 27ms a inny zrobi na superhiper wypaśnym łączu pinga do serwera na Alasce i będzie miał ping na poziomie 150ms. I co, też powiesz że ten test pokazuje że radiówka jest lepsza? Śmiech na sali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
xobywatel 2012-08-10 18:42:30
Jak bardzo będziesz wykorzystywał ten internet? Codzienne korzystanie z poczty, wiadomości? Oglądanie filmów w internecie? Coś więcej? Mobilny nie będzie odpowiedni? Jak długo będziesz mieszkał w tym mieszkaniu? Jeśli nie bardzo długo to może pomyśl o darmowym Aero. To jest internet mobilny bez limitu transferu o prędkości 512 kb/s. Co 60 minut jest rozłączany (ale można sobie ustawić automatyczne łączenie). Działa bardzo przyzwoicie, testowałem w wielu miejscach już. Stabilnie te pół mega działa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
konto usunięte 2012-08-10 22:20:45
Jeżeli nie masz wygórowanych wymagań, to możesz pomyśleć o internecie dostarczanym przez sieci komórkowe. Ja korzystam z Play Online na Kartę. W abonamencie są większe limity i szybszy transfer. Przerabiałem Neostradę, Radiówkę teraz w domu mam internet z Netii, tylko zasięg Wi-Fi jest różny na różnych kondygnacjach. Mobilne nie musisz wyłączać na czas burzy, w odróżnieniu od kablowych i antenowych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
nieznajomyXXX 2012-08-10 22:27:27
jak długo to nie wiem, może kilka miesięcy albo dłużej...wymagania: jakieś ściąganie filmów, może gier na xboxa ;-)
mobilny typu Polsat lte odpada...za drogi, chcą kasę za udostępnianie urządzenia + abonament.
czy nikt z was nie korzysta konkretnie z usług AirNetPlus ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostęp do internetu
AirplusN 2012-08-10 23:38:55
Panie nieznajomyXXX

Proszę o ewentualny kontakt, jeżeli jest Pan zainteresowany ofertą.
Przeprowadzimy wizje lokalną i sprawdzimy jakość sygnału (bezpłatnie).
Jeżeli sygnał będzie dobrej jakości, wtedy możemy zaoferować testy np. 2 tygodnie.
Natomiast gdyby okazało, się niemożliwe podpięcie do naszej sieci, postaram się Panu pomóc w wyborze dostawcy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in