12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Dostawca prądu - zmiana z Tauron

bindziak 2016-12-06 09:42:01
Witam,
Noszę się z zamiarem zmiany dostawcy prądu z Tauron na innego - wg informacji które udało mi się znaleźć na porównywarkach cen (m. in. enerad.pl) najtańszym rozwiązaniem jest Oragne Energia.

Czy ktoś ma może od nich prąd i może opisać jak zmieniły się jego rachunki i ewentualne uwagi?

A może jakiś inny dostawca? Nadmienię że chodzi mi o dostawcę prądu do domu (nie mieszkania) - zużycie ok 440 kWh miesięcznie.

Z góry dziękuję za komentarze i pomoc.

pozdrawiam,
bindziak
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostawca prądu - zmiana z Tauron
konto usunięte 2016-12-06 19:40:49
Od kilku lat nie kupuję prądu w Tauronie. Na pewno będzie taniej, nie wiem jakie są teraz oszczędności ale sądzę że będzie to przynajmniej 5 gr na kWh co przy Twoim zużyciu da ponad 20 zł/mies. Raz w roku przysługuje Ci prawo bezpłatnej zmiany taryfy, możesz rozważyć zakup prądu w taryfach nocnych. Trudno przewidywać ale ja ostatnio podpisuję umowy roczne ponieważ prąd tanieje a gwarancja ceny jest iluzoryczna, nie obejmuje np. nowych podatków. Firm sprzedających energię jest teraz mnóstwo. Skoro Orange zaoferował Ci najlepszą ofertę to próbuj życzę powodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dostawca prądu - zmiana z Tauron
wikijuda 2016-12-07 09:48:50
W samym Tauronie jest kilka taryf dziennych. Mam Dwa liczniki z Taurona, na jednym wychodzi mi 72 gr. za kWh, przy zużyciu 100 kWh miesięcznie, na drugim 60 gr. za kWh. przy zużyciu 150 kWh miesięcznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in