9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
2168

Wydarzenia

domy weselne

Limanowianka11 2014-08-08 19:09:20
ktory dom weselny polecacie w Limanowej albo w najblizszych okolicach?Byl ktos moze na weselu w Kleopatrze albo w Zajezdzie Mogielicy w Jurkowie?:);)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: domy weselne
OLaO 2014-08-08 19:20:37
Ja osobiście polecam w Mordarce "u Walka".Byłam i jest super.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: domy weselne
Manuella 2014-08-19 14:05:29
Siostra miała w Mogielicy. Ładnie, smacznie, gustownie. Natomiast dla samej pary zainteresowanej - dość dziwnie, przy podpisywaniu umowy co innego ustalono a już przed samym weselem dziwnym trafem wiele cen poszło w górę, a do ogólnej kwoty było doliczane wszystko (np. serwetki) - tak się chyba nie robi tylko od razu mówi co jak i za ile.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: domy weselne
paprotnik 2014-08-19 15:49:14
Co jak i za ile to wszystko ustaliliśmy przy podpisywaniu umowy ze stingiem w Mszanie Dol.ok. 2 lata przed weselem jak było na 150 zł od os.tak było do wypłaty na koniec.Jedzenie jest tam przepyszne,ładnie podane i dużo zostaje się do domu, pozatym sala jest piękna.Jestem zadowolona,młoda para też i nic nas nie zaskoczyło negatywnie tylko pozytywnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: domy weselne
misiek196 2014-08-19 16:01:26
Mogę polecić lokal weselny Alexandra w Mszanie Dolnej. Profesjonalne przygotowanie przyjęcia, bardzo dobre jedzenie i co najważniejsze jakie ustalenia odnośnie cen i co w cenie przy podpisywaniu umowy, to takie same przy końcowym rozliczeniu. Właściciele nie próbują nic kantować, a jeszcze wiele doradzą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in