Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

Dom weselny ,,Walek

123456 2011-01-09 19:39:33
Był już temat o Pensjonacie Na Wesołej, a ja potrzebuje informacji na temat Domu Weselnego ,,Walek w Mordarce. Dziękuje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
konto usunięte 2011-01-09 20:27:39
Bylam tam kiedys na weselu. Polecam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
28122008 2011-01-09 20:59:08
Miałam tam wesele parę miesięcy temu i też polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
kad 2011-01-09 21:59:58
Byłem tam kilka razy na weselu i śmiało mogę polecić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
miro 2011-01-09 22:11:37
Super jedzenie, obsługa miła, a sam lokal teraz po remoncie bardzo fajny i co ważne , duzy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
Jastrzab 2011-01-09 22:24:55
no. może laokal ok. ale sa lepsze ! style pomieszane o obsłudze to szkoda mówić! Poczawszy od samego własciciela wiecznie nadety po jego dzieci i ta czarna synowa co łaske wiecznie o wszystko robi! czesto tam jestem na weselach i jeszcze nigdy nie umie sia ładnie zachowac w stosunku do klienta! ale synowa to wszytko moze choc córka tez nie lepsza ale czasem sie jeszcze usmiechnie ale podkreslam czasem tylko bo sam własciceile nigdy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
toma 2011-01-09 22:28:11
Jastrzab! Zgadzam sie z Toba w 100%! Widze, że nie tylko ja to zauważyłam! Pomyslności tym Panoim i temu Pany w tym 2011!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
poplo 2011-01-09 22:35:13
"LASKOWIANKA to jest to
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
poplo 2011-01-09 22:42:30
jeszcze JACKÓWKA-właściciel "staje na głowie" żeby wszyscy byli zadowoleni
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
happyboy 2011-01-09 22:47:46
@poplo w Mordarce wlasciciele "staja na rzesach", wyobrazasz sobie jak tam wszyscy sa zadowoleni??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
roxy 2011-01-09 23:24:52
ja tam byłam tylko raz może 4 lata temu, zupełnie mi się nie podobało. począwszy od wystroju jeśli w ogole można to tak nazwać, skończywszy na wygodzie siedzenia na ławkach w długich rzędach stołów i notoryczne wstawanie żeby kogoś wypuścić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
youremotion 2011-01-09 23:55:32
Foksal, to jest to. Najlepszy lokal na terenie powiatu. Polecam. http://www.restauracjafoksal.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
konto usunięte 2011-01-10 08:50:11
Zgadzam się Foksal jest najlepszy :) Cała reszta pozostaje daleko w tyle ...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
andy11 2011-01-10 08:52:53
Jackówka ma jedzenie dobre,u Walka nie byłem natomiast nie polecam domu weselnego w Mordarce,ciasno,jedzenie takie sobie,a jak jest w IMIE?ja byłem tam raz i pozytywnie zaskoczony:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
fenolek 2011-01-10 12:41:15
u Walka byłem w październiku. Fakt jedzenie dobre, obsługa różnie nie każdy miał dobry humor. natomiast rozmieszczenie stołów- pełno stolików po około 10 osób, istny labirynt i tor przeszkód.. Polecam Dworek Viktori w Ujanowicach - the best of :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
konto usunięte 2011-01-10 14:35:30
A ja byłem kilka razy na weselu oraz na studniówce wszystko było w porządku i jedzenie i obsługa lokal i towarzystwo świetne ,blisko limanowej polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
smo 2011-01-10 15:32:49
Obejrzyjcie SARĘ w laskowej, za Bacówką w Laskowej.W Foksalu nie byłem, ale na zdjęciach prezentuje się bardzo przeciętnie. Nie mam interesu w reklamowaniu ich, ale jak ktoś chce mieć miłe przyjęcie to polecam: http://www.hotel-sara.pl/sara/index.php?act=panorama
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
spadochroniarz 2011-01-10 17:17:37
Polecam jak najbardziej, szczególnie teraz po remoncie. Wystrój, jedzenie, obsługa, o takich rzeczach się nie dyskutuje, kwestia gustu, mi sie podobało. Na plus na pewno ilość miejsc w hotelu, pomocne, gdy rodzina z dalsza i trzeba zapewnić nocleg. Tak naprawdę szukając miejsca na wesele większość bierze pod uwagę CENĘ i co w niej jest zawarte. Wg mnie lokal po ogólnym rozrachunku jest jednym z lepszych w powiecie. Do "Jastrzab", ciężko cały dzień i wieczór do wszystkich w koło się uśmiechać (chyba, że Ty w pracy cały czas chodzisz radosny jak skowronek?). Ważne jest żebyś miał czysty talerz, świeżą herbatkę, szybko i ciepło podane jedzonko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
linama 2011-01-10 17:42:44
"spadochroniarz" ale pi...... :p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
spadochroniarz 2011-01-10 17:56:37
Linama byłem na kilkunastu weselach w ostatnich kilku latach w różnych lokalach i wszędzie są plusy i minusy, każdy ma swoje zdanie. Teraz czekam na lokal Matrasów... Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
youremotion 2011-01-10 18:46:50
smo nie mam interesu w promowaniu Foksala. Po prostu planuję tam wesele. Ciekawe, że Foksal prezentuje się przeciętnie:) Wolałabym nie porównywać go z Sarą, bo to dwie bajki i dwa różne standardy. Kwestia gustu:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
youremotion 2011-01-10 18:48:03
Wystarczy zapytać przedsiębiorców z terenu powiatu o ich opinie po Gali Przedsiębiorczości w 2009 roku:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
4ever 2011-01-10 19:38:04
Do youremotion: Jaki jest koszt wesela w tym domu weselnym?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
4ever 2011-01-10 19:46:03
Do youremotion: Jaki jest koszt wesela w tym domu weselnym?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
marchewka919 2011-01-10 21:09:50
Byłam kilka razy na weselach u "Walka" i mogę stwierdzić, że jedzenie jest smaczne, obsługa miła, fachowa, wystrój w porządku, dużo miejsca dla siedzących i tancerzy.Właściciele to ludzie pracowici, a wszyscy zazdrośnicy niech się wezmą do pracy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
marchewka919 2011-01-10 21:10:19
Byłam kilka razy na weselach u "Walka" i mogę stwierdzić, że jedzenie jest smaczne, obsługa miła, fachowa, wystrój w porządku, dużo miejsca dla siedzących i tancerzy.Właściciele to ludzie pracowici, a wszyscy zazdrośnicy niech się wezmą do pracy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
matylda13 2011-01-10 21:39:36
Ja polecam Oberwankę w Łostówce - rewelacja !!! Co do wystroju również Sara i Foksal! Ale Oberwanka to jest to !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
largo24 2011-01-10 23:31:11
jak dla mnie lokal ciekawie urządzony...jedzenie naprawdę bardzo smaczne...a co do obsługi-ciężko każdemu dogodzić...są osoby pozytywne i negatywne- jak wszędzie..liczy się pozytywne nastawienie:) ogólnie polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
konto usunięte 2011-02-09 02:23:48
Byłam kilka razy w lokalu "Walek" Jak najbardziej polecam, jedzenie pyszne, miejsca jest bardzo dużo i plusem oczywiście również jest możliwośc przenocowania. Wg mnie jest to najlepszy lokal
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
kwiatuszek 2011-07-15 18:10:28
"Walek" to dom weselny który już nie jednemu się przejadł. Jedzenie co prawda bardzo dobre ale z pewnych źródeł wiem, że różnie jest przygotowywane więc wole nie wnikać. Wystrój jest zbyt cukierkowy, kolorystyka jest zbyt jaskrawa i to nie pozwala na dobranie własnych dodatków w innym kolorze, a o obsłudze wole nie myśleć, tacy nadęci, że aż się nieprzyjemnie siedzi zresztą jak sam właściciel...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
EarlGrey 2011-07-15 23:52:50
Hmm... Jeśli się zdecydujesz na wesele w Mordarce, to nie będzie to zły wybór. Pamiętaj przede wszystkim o tym, by zwrócić uwagę właścicielowi o źle ustawionej klimatyzacji. Gwarantuję Ci, że przez około dwa tygodnie większość gości nie będzie mogła mówić ;)!.. W Limanowej, jeśli chodzi o menu, panuje wysoki standard - WaŁek się poprawił zdecydowanie!
Aha.. Wszyscy tu o obsłudze, menu, ale nikt nie wspomniał o akustyce.. Walkowa sala taneczna nie należy do tych najlepiej wygłuszonych, więc nie miej pretensji do kapeli, która będzie na Twoim weselu grać - Grałem tam nie jeden raz i byłem na niejednym weselu - szok!

Pozdrawiam :)!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
magnolia000 2011-07-16 09:57:29
Mieliśmy wesele w Sarze w Laskowej .było cudownie.lokal piękny,wystrój,bardzo pyszne meni,jeszcze orkiestra by dobrze grała,nasza była SUPER !!!a zdjęcia jakie piękne po weselu Polecam !!! pokoje hotelowe dla gości !!!jadąc z weselem można podziwiać piękno Beskidu wyspowego przy dobrej pogodzie np. zachód słońca romantycznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom weselny ,,Walek
drugi 2011-10-19 14:47:31
CZY MOŻE KTOŚ ZNA CENY TYCH LOKALI?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in