17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

dom weselny Sara

kylie 2012-02-15 17:39:45
Witam! Jeśli ktoś z Was był na weselu w Sarze w Laskowej to bardzo proszę o opinie, bo zastanawiam się nad wyborem domu weselnego :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny Sara
vip21x 2012-02-15 17:53:12
Polecam :D
Zarąbista sala :) :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny Sara
kylie 2012-02-15 17:57:30
Proszę o konkrety, np. czy układ stołów wam odpowiadał, czy orkiestra ( bo chyba jest na srodku) nie przeszkadzala jak ktoś rozmawiał w tym czasie przy stole, jedzenie itp :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny Sara
w1985 2012-02-15 17:58:47
Ja mam zarezerwowany termin w Sarze na 2013 rok. Nigdy na żadnej imprezie tam nie byłam, ale zakochałam się w tym miejscu i zarezerwowaliśmy:-)ceny przystępne,lokal przepiękny:)tez jestem ciekawa opinii na ten temat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny Sara
tedisul 2012-02-21 19:25:49
Byłem w SARZE na weselu zeszlego lata,bardzo fajny dom weselny polecam, tam sa dwie sale,dolna nie ma klimatyzacji wiec w lecie jest duchota ,natomiast gorna jest super no i hotel dla gosci na miejscu dla przyjezdnych, widoki nieziemskie( widok na wyciag na makowicy), byłem na weselu mieszanym angielsko-polskim, powiem szczerze Anglików zamurowało byli zafascynowani obsługą,klimatem, hotelem,widokami i polską goscinnoscia, u nich tego nie ma. POLECAM:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny Sara
ogonek 2012-02-21 19:50:23
Polecam tam, ale tylko w sezonie letnim !
Krajobraz przepiękny !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny Sara
kary123 2012-02-22 08:37:03
nic specjalnego ta sara , widac brak pojecia . Przy wejsciu napis kreda na tablicy wesele np Ani i Jurka... wies spiewa i tanczy :D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny Sara
nazumi20 2013-08-31 13:36:11
Witam, czy ktoś z osób, które były tam na weselu lub miały tam swoje wesele może wypowiedzieć się na temat nagłośnienia? Jak wygląda sytuacja kiedy jedno wesele jest na dole, drugie na górze, czy da się wtedy zrozumieć co śpiewa orkiestra, nie robi się wtedy z tego jakiś śmieszny mix? Obawiam się tego, że wszystko z dołu słychać do góry i na odwrót.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny Sara
liliput 2013-08-31 14:31:14
co do nagłośnienia każdy zespół ma swoje, jeśli chodzi o kwestię dwóch wesel jednego na górze jednego na dole w ogóle nie słychać grania z drugiej sali również siedząc na balkonie na górnej sali mało co słychać z dolnej, sala jest dobrze wytłumiona i wyraźnie słychać co śpiewa orkiestra, byłem tam na dwoch weselach w ostatnich dwóch miesiącach więc pisze szczerą prawdę a napewno nie mam nic wspólnego z właścicielami, jestem bardzo zadowolony z tego domu weselnego i każdemu go polecam, jedzenie smaczne porcje jakie komu pasują, dania ciepłe obsługa miła i dbająca o nas gości
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny Sara
anetac 2013-09-09 18:31:11
Mi też odpowiada, ale to kwestia gustu jednym może się podobać innym nie. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dom weselny Sara
w1985 2013-09-09 21:58:07
chyba jedno z lepszych miejsc w okolicy, piekny wystroj jedzenie smaczne i duzo, szczerze polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in