Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Dom Weselny Lis

Joanna1 2012-11-04 10:53:35
Czy ktoś z Was miał już,albo był na weselu lub jakiej innej imprezie u Pana Lisa w Słopnicach,budynek wygląda okazale,w środku jak nie na Słopnicki styl,naprawdę ładnie,ale jak reszta to zn.obsługa,wyżywienie i może coś o cenach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
Joanna1 2012-11-05 08:50:49
Ponawiam pytanie ,planuję w przyszłym roku ślub i trzeba by lokal zarezerwować,czyżby jeszcze nikt tam nie miał żadnej uroczystości?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
gun 2012-11-05 10:26:36
Joanna1 - jaki Twoim zdaniem powinien być "Słopnicki styl" takiego lokalu? brony i widły na ścianach?:)

Osobiście polecam. Wystrój elegancki, obsługa - jak na początki ok;), cen nie znam, "wyżywienie" OK:)

Jeśli na następny rok planujesz wesele to radzę się pospieszyć z rezerwacją terminu...
POWODZENIA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
Joanna1 2012-11-05 12:55:21
gun@ przepraszam nie chciałam nikogo urazić,ale nie ukrywasz że w pewnym sensie swój styl mają,dla przykładu ze znajomymi oglądałam zdjęcia lokalu u pana Matrasa to pierwsze co powiedzieli to "dobre jest ale na Starą Wieś albo Słopnice,"
to też wiem z galerii że wystrój elegancki,ale poza tym nic,czy miałaś okazję coś konsumować tam może napisz coś więcej,to co napisałaś/eś to tak zdawkowo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
bartekl42 2012-11-06 14:33:30
Z całą odpowiedzialnością mogę Ci polecić dom weselny u "P. Lisów" miałem przyjemność bycia tam na weselu, więc: lokal elegancki, sala taneczna rewelacja, super się tańczy, idealna klimatyzacja, dobra obsługa a jedzonko wyśmienite, poezja:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
Joanna1 2012-11-07 08:20:15
to już coś ale tylko jedna opinia,czekam na dalsze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
anonim23 2012-11-07 08:27:44
Ja również chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat tego domu weselnego;) w środku jak i zewnątrz wygląda super;) co z jedzeniem, jaka obsługa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
nikim0 2012-11-07 10:24:09
byłem tam na weselu:) sala robi wrażenie przestronna dużo miejsca:) klima działa bez zarzutu, jedzenie bardzo dobre:) ogólnie lokal na duży +
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
camel2 2012-11-07 11:10:43
byłem tam na weselu i zdecydowanie polecam: obsługa, jedzonko rewelacja, sala do tańczenia super, co do cen to nie mam pojęcia:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
anonim23 2012-11-07 11:13:20
jakby ktoś wiedział coś na temat cen za 1 i 2 dni to pisać;):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
konto usunięte 2012-11-07 11:42:36
a może tak tel do właściciela w sprawie cen - to naprawdę nie boli, a ceny się przecież zmieniają (zależy z jaki wyprzedzeniem jest rezerwacja - 2013,2014..?)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
Joanna1 2012-11-09 08:54:05
trt@-zgadzam się można zadzwonić ,ale można też napisać że miałam/em wesele i było to np.160zł/osoba itd.itp.
można by też było trochę napisać na stronie,jakieś przykładowe menu,wiele domów przecież ma takie dane,tajemniczość w pewnym sensie ma być może podnieść prestiż lokalu,ale może być i na odwrót,[nie mamy się czym chwalić]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
mokasyn 2012-11-09 15:10:33
Wizualnie pomieszczenia piękne, nowe, bogato zdobione. Toalety czyściutkie (gospodarz dogląda). Jedzenie smaczne ale rosół na obiad letni, a mięso - karczek do obiadu - zimne. Ale myślę, że to drobne potknięcie, bo później dania były gorące. Moja subiektywna ocena jedzenia przy punktacji 0 - 6, 5 pkt. Podobno cena jednego gościa na 2 dni przy dzisiejszych cenach 190 zł.
Aha, akustyka w sali jadalnej zła, bo nie słychać co zapowiada mówiący do mikrofonu obok w sali. To tyle
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
dawidlis 2012-11-10 17:51:29
Kontakt do "Domu Weselnego Lis":
600 876 950
601 189 511
18 3326 449
www.domweselnylis.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
Joanna1 2012-11-10 18:50:37
moaksyn@-dzięki ,już jakaś konkretna opinia jest,to że rosół nie gorący to powie że dosyć duży minus bo on się przecież nie przypali i powinien być gorący,co do karczku to powiem tak,to jest cholerne mięso,tym bardziej jak jest jeszcze rozbity jakimś tłuczkiem,troszkę dłużej przytrzymasz na patelni i już podeszwa,co do akustyki to może być też problem zapowiadającego i jego sprzętu.
Panu Dawidowi Lisowi bardzo jestem wdzięczna za podanie strony internetowej i nr. telefonów,ja już wcześniej byłam na Waszej stronie i co nieco napisałam o niej,jednak czasami warto zasięgnąć opinii od osób postronnych.
Oczekuję dalszych opinii
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
kary123 2012-11-11 16:00:15
hmm... najprostrza ocena jedzenia tego lokalu to poprostu podejsc do szkoly w Slopnicach i sprobowac jedzenia bo tam gotuje p.Lis i jej kucharki , z tego co wiem dzieci nie przepadaja za tym jedzeniem :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
m86 2012-11-11 17:10:01
Byłam na weselu w październiku tego roku i powiem, że jedzonko bardzo dobre, urozmaicone dania, obsługa miła, jak czegoś braknie to zaraz przynoszą, dbają o czystość na stolikach, toalety bez zarzutu, wystrój wewnątrz bardzo ładny,pełna kultura, sala do tańczenia duża, ale jedyny minus tej sali to fatalna akustyka. Siedząc przy stolikach nie można było zrozumieć co mówi/ śpiewa orkiestra. I mogliby też jakoś oznakować dojazd do lokalu, bo dość ciężko tam trafić (budynek usytuowany na osiedlu pomiędzy domami).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
dawidlis 2012-11-11 18:19:48
do "kary123" dziękuję za opinię i mam nadzieję, że jest ona poparta nie tylko słowem słyszanym ale także obecnością na stołówce i poczęstunkiem. Jak sam wspomniałeś "ocena tego lokalu" to podejść i spróbować na stołówce. Jeżeli mogę spytać to czy wiesz czym różni się jedzenie w prestiżowym lokalu, którego menu ustalasz samodzielnie z właścicielem od stołowania na stołówkach szkolnych według gramatury i ściśle ustalonego menu? Jeżeli nie to zapraszam na stołówkę do Słopnic na poczęstunek i ewentualne zasięgnięcie opinii.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
konto usunięte 2012-11-13 08:19:45
zgadzam się co do stołówek,są pewne kryteria,ale Panie Dawidzie czy może Pan [tak dla mojej ciekawości]napisać jaka jest cena od osoby takiego standardowego wesela-wiele lokali ma taką cenę wyjściową,np z ciastami dla gości,lub bez
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
1989 2012-11-13 12:28:00
Ja byłem tam na weselu i uważam ze jedzenie pierwsza klasa, co do ciepła posiłków nie zgadzam sie, bo Dania były gorące!. Wystrój super, obsługa dobra, ja osobiście gorąco polecam. A co do cen to nie mam pojęcia, ale przecież zawsze można zadzwonić i zapytać prawda?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
1989 2012-11-13 12:28:19
Ja byłem tam na weselu i uważam ze jedzenie pierwsza klasa, co do ciepła posiłków nie zgadzam sie, bo Dania były gorące!. Wystrój super, obsługa dobra, ja osobiście gorąco polecam. A co do cen to nie mam pojęcia, ale przecież zawsze można zadzwonić i zapytać prawda?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
NacpanaMuzyka 2012-11-25 10:55:42
Miałam okazję być tam na weselu i z tego co wiem cena wynosiła 170 zł na osobę za dwa dni (wesele+poprawiny). :)
Jedzenie było pyszne, obsługa miła, dużo miejsca do tańczenia (raczej nie zdarzało się deptać komuś po piętach lub obijać się o inne pary, jak to czasem bywa, gdy nie ma miejsca). Przepiękny wystrój! Państwo Lisowie musieli włożyć w to dużo pieniędzy, ale naprawdę opłacało się, co widać na zdjęciach w galerii. Nie tylko wnętrze jest ładne, na zewnątrz jest drewniana altanka, w której można ochłonąć.
Wszystkim polecam tą salę! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
anonim23 2012-11-26 11:29:34
a nie wie nikt jak odległe są terminy? i ile wcześniej sale trzeba rezerwować ? Z góry dzięki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
paprotka 2012-11-26 15:38:34
Mamy wesele tam w przyszłym roku i z tego co wiem to większość terminów na 2013 rok jest już zarezerwowana .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
krotkaa 2012-12-29 00:11:51
A my mamy zaplanowane na 2014 i z tego co wiem, to wolne terminy szybko się wyczerpują :) Powodzenia!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
Manuella 2013-01-06 13:03:52
Pani Lis obsługiwała mi chrzciny. Jedzenie rewelacyjne, obsługa super, kasa niewielka. Jestem bardzo zadowolona. Wesele podobno 140zł/os, ale w takiej sprawie umawia się z właścicielem a nie pyta na forum (ostatecznie jest bardziej kompetentny od ludzi którym się wydaje ). Byłam w lokalu, jest bardzo ładny, taki nowoczesny a nie te mdłe pastele z kwiatuszkami które ciągle jeszcze królują po lokalach. Gdybym teraz miała wesele na pewno robiłabym co w mojej mocy żeby tam się odbyło.A i jeszcze duży fajny plac przed lokalem. Przynajmniej dzieciaki mają gdzie wyjść i nie trzeba się martwić, że ich coś rozjedzie :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
abce55 2013-07-17 21:20:13
może jeszcze się ktoś wypowiedziec?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
konto usunięte 2013-07-17 22:55:57
Dojazd do D**y. Miejsce w zadupiu. mały parking, straszne echo na sali zabaw... Z tym dojazdem najgorzej bo dłuższym autem to wnet sprzydałoby się łamać na dwa razy ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
kiciunia 2013-07-18 07:55:32
witam byłam tam na komuni jedzenia świetne, obsługa i lokal też a ceny to są zależne od tego co się chce mieć w meni Mają jakieś podstawowe za określoną cenę a jeśli ktoś chce bardziej wymyślne to musi zapłacić trochę więcej. Jeśli chcesz na 2014 rok to obawiam się że nie będzie terminu bo mają zerezerwowane ale próbój powodzenia:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
storczyk 2013-08-30 10:57:15
witam czyli jedynym minusem jest akustyka i dojazd?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
kubab02 2013-09-24 10:12:37
Tak dojazd do sali nie jest rewelacyjny, ale chciałbym zauwazyc ze do restauracji/sali weselnej Foksal równiez jest podobnie. pozatym człowiek idący na wesele jedzie tylko teoretycznie 2 razy, na i po weselu, wiec to nie jest az tak strasznie uciązliwe. a co do akustyki na sali siedzącej to kwestia ustawienia kapeli która jest przy scianie dzielącej sale taneczną od siedzącej. przez co jest tak jakby tyłem do ludzi(kapeli z sali siedzącej nie widac dla jasnosci) dobrym pomysłem było by zainstalowanie 2 głosnikow na sali siedzącej i wpinanie sie w mikser orkiestry, troche uciązliwe ale skuteczne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
justyna0188 2013-11-12 20:02:12
witam, też jestem ciekawa opinii o tym lokalu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
takajakja 2013-11-12 20:33:15
Justynka czytać nie umiesz?Drugie wyjście jeśli czytać nie umiesz łap Busa do Słopnic i sama sprawdz.acha no może być problem rozkład jazdy więc kłody pod nogami znowu trzeba umieć czytać Wiem mam pomysł SPACER !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
konto usunięte 2013-11-12 20:43:31
Ostatni wpis"TAKIJAKI"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
konto usunięte 2013-11-12 20:45:18
Lub "NIJAKI"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
konto usunięte 2013-11-13 03:51:18
Najbardziej nijakie są tu wpisy trolla lg1 ;)
Może w Domu Weselnym Lis potrzebują kogoś do sprzątania po imprezach? Przynajmniej znajdziesz sobie jakieś zajęcie i nie będziesz się tak nudzić :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
misiek999 2013-11-15 20:59:34
Byłem, polecam, ale nic nie przebije moim zdaniem Oberwanki i Foksalu ; )
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
justyna0188 2013-11-16 09:59:18
do "takajakja"
kimkolwiek jesteś to nie udzielaj się w wątku jeśli Cię to nie interesuje. CZYTAĆ TE TWOJE WYPOCINY RÓWNIEŻ UMIEM. po całym sezonie w tym roku to ktoś uprzejmy może się wypowiedzieć na temat a nie zajmować forum wpisami Twojego pokroju.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
Komputer 2015-01-06 17:35:27
Lokal jak najbardziej polecamy, jest zadbany, czysty, wszystko jest nowe, piękny ogród, szatnia, czyste lazienki, zadbane pokoje.
Jedzenie było pyszne, wszystko podane na czas. Akustyka wbrew opinii innych nie jest taka zła, właściciel mówił, ze zatrudniał profesjonalistów aby to poprawić i na prawde nie jest zle.
Dojazd faktycznie jest dość wąski lecz przejście gości 50m do lokalu nie sprawilo praktycznie zadnego problemu :)
Właściciel jest czlowiekiem z ktorym naprawdę mozna sie dogadac i widac ze podchodzi do sprawy w pelni profesjonalnie.
Ogólnie serdecznie polecamy i pozdrawiamy
Marek i Agnieszka Kosińscy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dom Weselny Lis
misiek1665 2021-04-09 21:20:26
Szczerze polecam,lokal z gustem, dobre jedzenie i bardzo mili właściciele
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in