17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!

blizniak 2013-01-28 22:05:32
Sezon tuż tuż i praca będzie. Pozdrawiam wszystkich w KLI
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-02-01 20:29:56
Stąd to wszystko co dzisiaj tłustym drukiem na Forum wygląda....Trzeba niekiedy spojrzeć z oddaliB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Doradca 2013-02-01 20:39:34
Płyniesz czy czekasz w Zadarze?.
Jak to wygląda z oddali wygląda czy wcale nie wygląda
8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-02-01 21:11:19
Witaj Bracie! Przygotowujemy jachty do sezonu. Rejsy od kwietnia jak Bóg da, że pogoda będzie sprzyjać. No nie wygląda dobrze. Przykro. Idę się pocieszyć i posłuchać męskiego chóru. Kolega śpiewa.Dobranoc.B)A pro po tego spojrzenia z oddali to ma rację Andrzej Stasiuk a i nawet tak się składa, że On mysli o kraju popijając winko właśnie na Bałkanach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Doradca 2013-02-01 21:25:41
Uważaj na winko Bracie :)DobranocB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Doradca 2013-02-03 13:15:45
ZADAR zasypało czy może Kolega tak śpiewał, że postanowiłeś zostać z Kolegą Bracie :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-02-04 21:07:06
Witaj Bracie! Miło, że choć Ty interesujesz się losem najemnego majtka w Chorwacji. Zadaru nie zasypało. Zimy tu są brzydkie takie szarobure, duża wilgotność. W górach jeszcze gorzej bo do tego wieje. No ale wiosnę już czuć. Dzisiaj Niedziela. Kościoły niestety puste. Byłem z kolegą i Jego rodzeństwem na mszy. Pięknie śpiewają w trakcie mszy. Wieczorem do kawiarni tętniącej życiem a jutro rano do portu. Pozdrawiam Bracie B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Doradca 2013-02-04 21:30:54
Piszesz że zimy tam brzydkie. Takie szarobure u nas odwrotnie zima jest piękna tylko ludzie są szaroburzy.
Nic nie tracisz. Po Bratersku powodzenia :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
alim 2013-02-04 22:36:07
Święte słowa- prawie wszystko piękne,ale ludzie szarob...
Pozdrowienia dla Tych Szarych, Burych i Ponurych, ale i Tych >:-D (uśmiechniętych).
-Nurkujących, Dryfujących i Tonących no i Tych na warcie śpiących :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-02-10 17:06:31
Bracie Doradco to smutne, że na tym białym tle ta szaroburość jeszcze bardziej widoczna. Pozdrawiam z wyspy Uglian /1 mila od Zadaru/ Tu jeszcze widać powojenne rany na budynkach domostw. Bądżmy dalej szaroburzy i dalej dajmy sobie w dupę.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Doradca 2013-02-10 17:45:03
Czyżby ta szaroburość i Tobie się udzieliła ?.
A ja myślałem że tylko ja to zauważam.
Mówisz Uglian to znaczy że płyniesz.
Pomiędzy wachtami a szaroburością przyjmij braterskie pozdrowienia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-02-10 21:16:27
No jak Bracie nie popadać w te barwy czytając wiadomości w których próżno szukać optymizmu a co najgorsze to nie pesymizm z nich przebija a takie w najgorszym wydaniu zło. Dobranoc. Dobrze się zasypia przy rytmicznych takich spokojnych uderzeniach fal o burtę.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Doradca 2013-02-10 23:01:40
Też chyba mam gorsze dni. Jak się ma Brata blizniaka to tak bywa, przeważnie myśli się czuje się podobnie.
Niech te fale będą rytmiczne ale nie niebezpieczne.
Dobrej Nocy.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Doradca 2013-02-12 21:40:49
Czy wiatry są pomyślne Bracie, w którą stronę świata płyniecie?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-02-13 09:26:53
Pozdrawiam Bracie. Niż nad Adriatykiem. Na cumie na Visie. Jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Tak sobie myślę, że jakby nie bezrobocie wysokie to nigdy nie poznał bym Bałkanów.;)B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
tomash 2013-02-13 10:44:37
Polaczki zagranico
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-02-21 11:13:44
Ty jakiś tomash? nie odzywaj się ponieważ rzeczywiści wygląda na to, że tacy jak dają wizerunek na wyspie. Ech nie ma to jak w ojczystych stronach. Tu się człowiek czuje najlepiej chociaż przez parę dni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-03-06 23:00:00
W Dalmacji wiosna. Lato które nadejdzie za kilka tygodni i znane jest turystom nijak się ma do wiosny. Hvar uważana jest za najpiękniejszą wiosenną wyspę Adriatyku. Morze spokojne to i pracy mniej. Można rozkoszować się zielenią, której w sezonie tzw. turystycznym brak. Ludzie północy już są aktywni na morzu. Polacy będą jesienią.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-04-17 10:52:22
Pozdrawiam Bracie i zapraszam na Adriatyk tzn. na Balkany! Żregulowanie wspaniałe8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-04-23 21:15:39
Zapraszamy na rejsy Limaniwian a szczególnie Ciebie Bracie:D:B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Doradca 2013-04-24 08:02:04
Chętnie ;) Ty będziesz pisał ja będę się czuł jakbym z Tobą płynął B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Doradca 2013-04-24 08:05:14
Przychodzi do lekarza marynarz z wytatuowaną na brzuchu mapą świata i mówi:
- Panie doktorze boli mnie...
- Gdzie?
- O tu, na biegunie północnym!:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-05-01 11:24:58
Bracie? co się dzieje? o bólach brzucha może kawałow nie opowidaj. Otwórz firmę na Bałkanach to poznasz uroki Dalmacji żeglując w dni wolne od pracyB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-06-01 23:13:27
Dobry wieczór. Dobry wieczór z Zadaru pierwszego czerwca 2013. Tornada w U.S.A. ale też już w Uni Eurpejskiej w Chorwacji. Dubrownik widział trąbę powietrzną ale tym razem się udało. Zapraszamy Polaków, samorządowców w ramach tzw. wymian też. To jest dla wszystkich chętnych najlepszy czas.;)B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Janek64 2013-06-02 11:53:30
bliznak napisz adres gdzie znajde Ciebe w tym Zadarze W ramach wspolpracy zabiore Ciebie do krainy Tornad :) Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
pawell 2013-06-02 13:28:22
...niektórym to "winko" uderza do glowy...
"...cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie..."
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-06-05 12:12:21
nie ma problemu każdemu winko uderzy za około 2 tys. zł. za turnus. Janek 64 nie mam stałego adresu w sezonie. Inaczej adres to Adriatyk od Venecji do Czarnogóry. Podtrzymuje zaproszenie dla wszystkich w/w:PB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-06-06 19:40:37
pamięć nasza ludzka to jest ciekawe zagadnienie do przemyśleń pod warukiem,że masz dobrą pamięć. Mam przy załodze norweskiej więcej czasu a to z tej przyczyny, że dla nich żeglowanie to nie jest wydarzenie jak to mówią młodzi mega.Po prostu przylecieli i tyle. Mając więcej czasu więcej myślę i patrzę z daleka. Różne wydarzenia z ziemi rodzinnej odrzywają w pamięci. To że środki na S7 i Zakopiankę uruchomione zostaną aktualnie też. Tak ooczywiście to dobrze. Ale jest pewne ale B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Doradca 2013-06-06 20:06:09
A myślenie Bracie to Twoja mocna strona ?.

Uważaj,żebyś nie został myślicielem ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Janek64 2013-06-06 20:09:40
@ blizniak a u Ciebie jak z Tymi reklamami mozna cos na burcie zawiesic he he Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Doradca 2013-06-06 20:32:45
Mając dwadzieścia lat myślałem tylko o kochaniu. Potem kochałem już tylko myśleć.

Albert Einstein
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-06-06 21:04:46
Pozdrawiam 2-ch braci. Jakże mi miło. E Ci Norwegowie to.Bracie nic tak nie wpływa na prawidłowy proces myslenie o domu jak myslenie z oddali-jak bum cyk cyk ha ha ha. PozdrawiamB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-06-12 23:20:17
Czas goi rany. Ponownie Serbowie, Słoweńcy czy Chorwaci wracają na swoje miejsca nad Adriatykiem.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-06-13 22:18:04
A Wy się napierdalacie! Po co?B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-06-20 20:41:06
Słuchanie chóru męskiego w Dalmacji latem nad morzem dobrze by zrobiło na rozgrzane głowy w kraju. Można zrozumieć to,że nagły wzrost temp. w Ojczyżnie wywołuje reakcje organizmów co można wyczytać z komentarzy. Tak jest kiedy to temp. raz 15 i nagle 30 w cieniu. Wachania temperatury i wachania nastrojów. Czyżby to klimat miał wpływ od wieków na wydarzenia na Wisłą?. Takie wytłumaczenie tych wachań/ słupków wyborczych też!/ to by było nawet najkorzystniejsze bo słyszzałem,że miedzy innym to Zydzi przyczynili się do rozbiorów Rzeczypospolitej. Pisałem kiedyś o korzystym wpływie budowy stadionu na wskażnik bezrobocia w powiecie. Była kiedyś II Liga korzykarzy będzie II Liga piłki nożnej. Coś w tym jest. Wyścig Górski to sukces wąskiej grupy ludzi. Podpinanie się to tych zawodów innych bezcenną obserwacją. Pozdrowienia ze Splitu.:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-06-24 20:22:41
Początek lata i chodzenia na bosaka po rosie tego brakuje mi nad Adriatykiem. Pozdrowienia już za kilka dni z U.E. Podrożało. Lidle jeszcze się trzymaja. Jest pięknie. Wszystkim/?/ Janom i Jankom zyczę wspaniałych wrażeń, doznań, odczuć w czasie porannych spacerów po zamglonych łąkachB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-07-03 22:28:21
Pełnia sezonu. Temp. wieczorem 22 st. Jacht uwiązany. Turyści pochłaniają wieczorne życie w marinie. Czas na przemyślenia o rodzinnej ziemi. Złe wieści docierają a będą jeszcze bardziej niusowe. Na opamiętanie za póżno. Pozostało oczyszczenie z patologii.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-07-05 22:49:15
no nareszcie swojsko! polska mowa! a nawet twarze znajome i to te nasze diecezjalne a nawet dekanatalne ho hoB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Doradca 2013-07-05 23:29:23
Kogo to Bracie zesłano na banicję ;)?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-07-06 13:35:17
Nie, nie Bracie dyskrecja to podstawa naszej pracy. Nawet po polsku przy naszych nie mówimy. Nie dlatego, że wstyd.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-07-07 10:48:56
nie dlatego nie mówimy Bracie po polsku, że nie potrawimy sklecić prostego zdania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-07-13 20:28:01
No co słyszłem, że leje i 12 st. Jutro to samo.Zapraszamy.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-07-13 21:18:22
no dobrze moderujcie niech zchodzi np.... do Mrągowa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-08-14 17:30:00
Miesiąc pielgrzymek na Jasną Górę i wielu innych uroczystości kościelnych a tu tam takie n*****dalanie na bliżnich/ nie mylić z bliżniakami/ Ciekaw jestem reakcji po zakończeniu wnet bardzo bulwersującej sprawy.Smutne ale pozdrowienia z nad Adriatyku. B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-08-31 21:42:54
Jesień, jesień idzie przez park. Och jak radosny był dzień... gdy wypłynąłem na Adriatyk- Zapraszamy za rokB)B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-09-09 10:49:07
najlepszy okres po szczycie sezonu/ nie wiem jak u Brata/ można więcej czasu poświęcić na cele prywatne np. morze, góry no i czytanie limanowa.in a tam takie dobre informacje z ziemi ojczystej.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-09-11 18:18:14
Andrzej Stasiuk pisze, że aby ocenic to co dzieje się w twoich stronach jak dla mnie czy Ojczyżnie jak dla Niego wyjedż i patrz z oddali. On wyjażdża i patrzy z Bałkanów. Ja też z tą różnicą, że On pracuje w Czernej pod Gorlicami a ja na Bałkanach może nie niestety. Widać, że nastąpi wielowątkowe oczyszczenieB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-09-12 11:31:02
Patrząc od strony morza na wyspę Hvar w towarzystwie kolegi Chorwata i Jego siostry spokój zakłuca mi nerwowa atmosfera w stronach rodzinnych.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Tusik 2013-09-12 14:08:58
Pozdrowienia dla Rodaka w oddali, pozdrowienia dla wszystkich Rodaków na obczyźnie. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-09-12 20:49:13
Bardzo Nam miło. Dziękujemy Tusiku:DB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-09-25 18:55:19
Jak organizm oddycha powietrzem stron rodzinnych .Napawa się widokiem ojczyzny gorczańskiej. Tu nie ma wody.Swojskie klimaty. Dużó dzieci.Duże nowe szkoły.Wspaniali ludzie.Piękne domostwa.Szerokie równe drogi.Grzyby. Odpoczywamy upojeni widokiem wszystkiego wokół.Do marca.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-09-26 23:35:24
jest tu u nas w Gorcach zimno już we wrześniu...a niech będzie.Wiosenne wydarzenia rozgrzeją atmosferę może a po nich na morze.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2013-09-27 22:00:16
Tarnów nazywany jest z kolei najcieplejszym miastem w Polsce na równi z Buskiem Zdrój/ podobna ma wiecej słonecznych dni/ ale, ale wydaje się, że w dniu dzisiejszym tam atmosfera osiągneła temp. wrzezenia-jak pech to pechB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2014-02-19 22:39:56
Pozdrowienia ze słonecznej Dalmacji! Wiosna w pełni. Łajba wyszorowana. Czekamy na wilków morskich. Zapraszamy. A Wy tam wyluzujcie! Ubierajcie się kolorowo i uśmiechajcie. Zdrowsi bedziecie!B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2014-05-19 23:05:04
Fanem TVN-24 nie jestem ale reklama Chorwacji w tej stacji z tą muzyką! Adriatyk zaprasza autostradą wprost do morza w okolicach ZadaruB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2014-05-28 18:51:21
Tych co już mają dużo czasu zapraszamy no rejsy po Adriatyku wędkarskie!!!!B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
Arwen 2014-06-02 16:55:14
miłej pracy i odpoczynku:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2014-06-06 20:35:29
podziękowołB) przy okazji ponawiamy zaproszenie na ryby dla tych co już mogą i dla tych co będą mogli póżną jesienią:PB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2014-07-08 21:27:03
No tanio nie jestš:)B) Zapraszamy. Sezon dla turystów.Zakończyły się tzw. wymiany miast partnerskich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2014-08-07 23:24:52
Nie licząc dni godzin i lat. Nie licząc zysków ani start oplywamy okrazamy wkoło śświat. A jeśli drugi widzisz brzeg muzyka to najlepszy lek tak jak w długiej trasie V biegB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2014-08-27 23:14:39
Koniec sezonu.Powrót do domu. Głlosowanie w wyborach. Nie ma to jak rozgadani Polacy na urlopie. Trzeba to ludziom jakoś przekazaćB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2015-05-03 15:02:58
Zapraszamy tych z państwa o których mówił wczoraj Pan Rybarski z Płocka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2015-05-03 15:16:15
O tych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2015-05-30 14:20:37
Zapraszamy do Splitu:)8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY WIECZÓR Z ZADARU!!!
blizniak 2015-06-11 23:36:56
Przyjeżdżajcie z KLI B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in