14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Dobry weterynarz w Limanowej.

Sakess 2012-01-04 19:07:54
Witam!

Proszę o pomoc. Którego weterynarza polecacie w Limanowej? I jakieś namiary proszę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry weterynarz w Limanowej.
pinkfloyd 2012-01-04 20:30:02
oj-tylko raczej nie z Limanowej!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry weterynarz w Limanowej.
konto usunięte 2012-01-04 20:32:42
Sakess a co jesteś z konkurencji, że takie pytania zadajesz ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry weterynarz w Limanowej.
gargamelek 2012-01-04 20:41:05
Osobiście polecam Monikę Wiśniewską z Dobrej. Przyjmuje w Słopnicach. Weterynarz z powołania!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry weterynarz w Limanowej.
Sakess 2012-01-04 20:49:36
@Logon: Nie, nie jestem z żadnej konkurencji. Po prostu mam psa bardzo chorego a jest to jeszcze szczeniak, więc szukam osoby, która mogła by mi pomóc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry weterynarz w Limanowej.
mari 2012-01-04 21:03:49
Zależy co psu dolega.
Na swoich psach sprawdziłam Stożka (młodego) i Musiała. Zasadniczo mogę polecić obu w nieskomplikowanych dolegliwościach. Gdyby żaden z nich nie pomógł to polecam Krakvet z Krakowa (dr Orzeł)- tam jest rtg, laboratorium, zabiegówka. Tymczasem zadzwoń do Stożka (nagłe przypadki także w godzinach nocnych) i się umów, bo czasami jest w terenie. Z doświadczenie podpowiem, że niektóre choroby psie są bardzo drogie w leczeniu.
http://www.lecznica-limanowa.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry weterynarz w Limanowej.
Michel 2012-01-04 21:04:37
Polecam poradnię weterynaryjną 24 h w Chełmcu , przed torami ,po lewej stronie (jadąc od Limanowej) ,byłem tam z bardzo chorym kotem i psem ,fachowa obsługa ,przede wszystkim super sprzęt i ceny przystępne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry weterynarz w Limanowej.
naatalinkaa 2012-01-04 21:45:28
no coż ja również powiem tak, iż jeśli piesek ma jakieś niewielkie, popularne dolegliwości to nasi limanowscy weterynarze dają rade, ale gdy w grę chodzi cos większego trzeba psiaka zabrać gdzieś dalej.... mój jest alergikiem, miał też atiopowe zapalenie skóry i w limanowej nikt nie mógł mu pomóc, jeżdżę do sącza i jakoś sobie z tym żyję parę lat, choć myślałam że trzeba go będzie uśpić, bo taki biedny był. Nie mało pieniędzy wydałam w limanowej na jego leczenie, które nic nie dawało, a po dwóch wizytach w sączu już widać było poprawę.
to jest adres lecznicy, do której jeżdzę:
odpowiedz
usuń post
Wyślij PW
http://www.lecznica-nowysacz.pl/
również mają laboratorium i badania na miejscu robią.
z doświadczenia wiem, iż w limanowej generalnie fachowców od psów czy kotów za bardzo nie ma, choć dr olszewski (ul. kopernika) jest dość dobty
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry weterynarz w Limanowej.
she 2012-01-04 22:16:07
Polecam Dr Olszewskiego na Kopernika. Zawsze stara się pomóc a jeśli sam nie daje rady to zawsze kieruje do dobrych weterynarzy gdzieś dalej. Chodzę tam z moim psiakiem i jestem b.zadowolona.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry weterynarz w Limanowej.
nakacu1 2012-01-05 09:16:34
ja polecam co niektórych lekarzy ze Szpitala Powiatowego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry weterynarz w Limanowej.
piotr2626 2012-01-05 11:15:10
Lecznica Weterynaryjna s.c. S i J Stożek
ul. Piłsudskiego 27


Pojechałem tam z małym psem, miał nowotwór ucha - lekarz mu to wyciął, pies żyje 2 lata po zabiegu i ma się dobrze. Nie wiem czy to aktualny adres. W każdym razie bardzo profesjonalnie to zrobili.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in