Wtorek, 02 czerwca
Erazm, Marianna, Marcelin, Piotr, Marzena
428

Motocykle

Dobry serwis.

Witam,

Orientujecie się może, gdzie na terenie powiatu limanowskiego jest jakiś dobry serwis motocyklowy, który naprawdę rzetelnie sprawdzi stan maszyny i przygotuje motor do sezonu? Z doświadczenia wiem, że w niektórych serwisach strach zostawić moto by go nie "zajechali". Dzięki za info.
RE: Dobry serwis.
Na terenie limanowej to dość kiepsko o dobrego mechanika. Ja serwisuje u Leszka w Sączu na Barskiej. Chłopak robi konkretnie i z pasją , więc jemu nie jest strach zostawić motocykla.
methical jaki masz motocykl ? mam nadziej ze nie jesteś tym serwisantem który sie tu reklamuje za pomocą zadawanych pytań przez samego siebie i sam se odpowiada:)
mam kawasaki vn 2000.
Witam ja swoja yamahe robilem u goscia w klodnym jestem bardzo zadowolonyn plecam ,
na terenie powiatu limanowej nie ma dobrego mechanika co najwyzej sa tzw " Janusze Motoryzacji" . pana z kłodnego zostawie bez komentarza jak i reszte owych Januszy Motoryzacji.
dobry M. to jaki taki co złoma naprawi? i 30zł za dzień weźmie???
ja znam takiego co szlifa zrobił a właściciel motoru wiedział lepiej jak sie silnik dociera i .....
i juz nie był dobrym mechanikiem w oczach właściciela :)
wszystko zależy od tego czy to partacz czy mechanik i czy właściciel motoru sobie chce szkłem d... wytrzeć czy jeździć
a co to za Janusze jeśli można sypać ?
@jjusti18 Marketing szeptany robisz to źle...8o
i gdzie Ci tego vn naprawili
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in