14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE

gosh 2014-01-05 13:58:00
POLECACIE KOGOS?? :-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE
Przemek217 2014-01-05 14:14:51 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE
mari 2014-01-05 16:52:27
W Starostwie Limanowskim przyjmuje za darmo chyba 3 prawników (183337920). Ale świadczą tylko pomoc prawną (porady ustne). Są "dobrzy", pomogli mi w jednej bardzo skomplikowanej sprawie. Wybierz się, być może nie jest Ci potrzebny "pełnomocnik", który "skasuje" z Ciebie mnóstwo pieniędzy i niewiele pomoże (lub wręcz zaszkodzi). Niestety ale spotkałam się dwoma przypadkami prawników, którzy swoją niekompetencją zaszkodzili klientowi. Od tego czasu sama się szkolę w zakresu spraw "sądowych", które mnie dotyczą a do prawnika chodzę już z jakimś choćby ogólnym pojęciem tematu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE
PasazerLinii7 2014-01-05 19:37:58
@Przemek217:
Zajrzałem na stronę i zobaczyłem zdjęcie "kancelarii": meblościanka, "skórzane" fotele i akwarium. Mam nadzieję, że znajomość prawa jest u tego adwokata lepsza niż zmysł estetyczny.

@gosh:
Polecam niejaką Doriskę - najlepszego domorosłego prawnika w powiecie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE
Przemek217 2014-01-05 20:03:53
@PasazerLinii7
A co ma wystrój kancelarii do znajomości prawa?? bo tego nie rozumiem?? a te fotele nie są "skórzane" tylko z naturalnej skóry:P wiem bo często tam bywam:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE
Przemek217 2014-01-05 20:05:26
@PasazerLinii7 aa i jeszcze jedno to nie jest meblościanka tylko regał tam właśnie trzymają akta:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE
konto usunięte 2014-01-05 22:10:51
Wielu ludzi patrzy na wygląd. Nie powiem, żeby dla mnie miało to największe znaczenie ale niestety większość w ten sposób postrzega świat. Prawnik powinien dobrze się prezentować, żeby budzić szacunek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE
gosh 2014-01-08 09:31:58
dziekuje wszystkim za porady! jesteście niezastąpieni! https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE
konto usunięte 2014-01-08 12:20:45
@gosh
Sama widzisz że @wioslak i @pasazerlini7 to dwa przygłupy na tym FORUM. Od nich się nikt niczego nie dowiedział tylko kazdemu łatke przyczepią.No ale nie ma sie co dziwic oboje korzystają z tego TOJ-SYOJA na Z.A.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE
konto usunięte 2014-01-08 12:40:07
@wioslak
W Limanowej już była jedna pani co biuro miała estetycznie umeblowane i jak się to skonczyło wiemy wszyscy.Nie jeden płakał po kątach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE
gosh 2014-01-08 13:49:48
najbardziej dziekuje marii, mysle ze taka informacja przyda sie wielu innym osobą :);)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE
konto usunięte 2015-03-19 11:48:46
Ostatni raz z porady prawnej korzystałem gdzieś rok temu w kancelarii Res Publica i pamiętam, że wyszedłem od nich zadowolony. Dobrze mi wyjaśnili przepisy, w prosty i zrozumiały dla laika sposób. To na pewno cenne u prawnika, żeby odrzucić choć na chwilę ten swój hermetyczny język.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobry PRAWNIK na terenie limanowej PRAWO CYWILNE
namdu 2016-05-09 09:31:17
Ja po porady udaję się zawsze do pani adwokat Kosińskiej-Peteckiej -> http://www.kancelariaadwokackaplock.pl/porady-prawne
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in