8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Dobry pediatra z Limanowej i okolic

FruityBoy 2017-03-07 20:38:49
Witam.

Poszukuję pediatry godnego polecenia dla miesięcznego dziecka.
Bardzo proszę o nazwiska i namiary.
Będę wdzięczny za pomoc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry pediatra z Limanowej i okolic
misiek2121 2017-03-08 08:18:31
Lekarz Łukasz Kobiela przyjmuje na Witosa w przychodni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry pediatra z Limanowej i okolic
nowyadresik 2017-03-17 22:37:31
dr.Jerzy Ryngier przyjmuje na m.b.BOLESNEJ lub dr Bozena Wojtas
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry pediatra z Limanowej i okolic
ulka34 2017-03-21 11:43:23
dr Ryngier przyjmuje pryatnie czy tylko w ramach NFZ na MBB??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry pediatra z Limanowej i okolic
Manuella 2017-03-22 10:32:33
dr Ryngier - hmmm musiałam być u niego z dzieckiem 3x i 3x wypuścił mnie z ośrodka ze skierowaniem do szpitala (na zasadzie proszę obserwować a w razie "w" jechać do szpitala)
Natomiast z całą odpowiedzialnością polecam wspaniałego pediatrę - dr MałgorzatęWajda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry pediatra z Limanowej i okolic
ulka34 2017-03-22 15:18:13
Przyjmuje prywatnie?? głównie to jest problem??;/ super specjalistą jest dr Łukasz Kobiela, jednak jest tylko w tygodniu w ośrodku w dośc okrojonych godzinach;/ jest draka kiedy przychodzi weekend a dziecko dostaje ataku kaszlu i co wtedy? na opiekę całodobowa jechać;/ nie najlepszy pomysł;/ brak pediatry;/ sami "doktorzy" dopiero w trakcie specjalizacji z różnych dziedzin;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry pediatra z Limanowej i okolic
Manuella 2017-03-23 09:43:33
Wysyłam Ci PW
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry pediatra z Limanowej i okolic
mikimous 2017-03-29 08:57:58
Witam chciałam tylko się wypowiedzieć w jednej kwestii Dlaczego chodzicie prywatnie do pediatrów?.Kompletnie tego nie rozumiem.W wyniku takich działań robicie krzywdę dziecku i sobie bo jeśli potrzebne jest skierowanie to lekarz w ośrodku ma obiekcje żeby je wystawić bo nie ma podstaw.Jeśli lekarz pediatra wam nie odpowiada to przecież można zmienić ośrodek do którego należycie.Ja osobiście się przekonałam na przykładzie koleżanki która ciągle korzystała z opieki całodobowej bo nie ufała lekarzowi w ośrodku owszem na opiece w razie choroby jej pomagali i wyszły inne problemy zdrowotne tego dziecka kiedy poszła do ośrodka to okazało się że przecież to dziecko nigdy nie chorowało i doktorka miała problem z tym czy matka mówi prawdę o dolegliwościach.W końcu wszystko dobrze się skńczyło .Moja kumpela wie że teraz nigdy już tak robić nie będzie . Przychodni na naszym terenie jest trochę i jeśli komuś nie spodobał się pediatra lub się mu nie ufa to można się przepisać do innej z tego co wiem to 1 raz na pół roku a kartoteka dziecka idzie za nim.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in