Baner Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Dobry ortopeda dziecięcy-Pilne

Shell 2014-05-27 22:22:08
Witam potrzebuje namiary na dobrego ortopedę dziecięcego tylko naprawde dobrego i sprawdzonego chodzi o to że Pięta a raczej kostka ucieka do środka .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry ortopeda dziecięcy-Pilne
kinia434 2014-05-27 23:16:00
W szpitalu jest Poradnia Preluksacyjna i Wad Postawy dzieci trzech lekarzy tam przyjmuje dok R Żmuda ,dok J Migdał i dok B Grochowski, z czystym sumieniem mogę Ci polecić dok R Żmuda,a prywatnie to dok Wrona przyjmuje na Kościuszki też jest dobrym specjalistą od ortopedii u dzieci.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry ortopeda dziecięcy-Pilne
mosia 2014-05-28 07:20:04
Ja też polecam doktora Migdała i Grochowskiego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry ortopeda dziecięcy-Pilne
gaaga 2014-05-28 07:21:37
Z czystym sumieniem mogę polecić dr Barbarę Jasiewicz. Od 3,5 roku moje dziecko jest u Niej leczone (operacje, zabiegi, konsultacje). Przyjmuje NA KASĘ CHORYCH w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji w Zakopanem w Przyklinicznej Poradni Ortopedycznej na ul. O. Balzera 15 . Jej nr dla pacjentów 604617423. Naprawdę jest bardzo kompetentną lekarką. Świadczą o tym ilości małych pacjentów, którzy przyjeżdżają nawet w drugiego końca Polski na wizyty do NIej! Jest specjalistą tylko od dzieci. Moje dziecko po urodzeniu było konsultowane przez wszystkich ortopedów limanowskich. Jedynie dr Migdał był blisko w określeniu jakim mniej więcej sposobem ma być Ono leczone. Innym lekarzom coś "świtało" ale nie do końca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry ortopeda dziecięcy-Pilne
mari 2014-05-28 09:31:28
Odradzam ortopedów z Limanowskiego szpitala. Byłam u dwóch na przestrzeni sześciu lat z córką, która ma koślawość kolan i pięt. Jeden wymyślił, że jak dorośnie to powinna poddać się operacji (krzywa miednica) ale to i tak nic nie pomoże. Drugi mnie wyśmiał twierdząc, że córka jest zdrowa a ja wymyślam choroby. Wymusiłam wówczas skierowanie na rehabilitację (poszłam na Szwedzką) i tam dopiero dowiedziałam się, że córka poza koślawością kolan i pięt ma garb i obniżoną łopatkę. Córka od roku chodzi na rehabilitację co 6 tygodni i są postępy. Prowadzi ją dr Bełtowski z poradni Neurokineziz z Nowego Sącza. I tego lekarza mogę polecić. Prawidłowo zdiagnozował córkę, zlecił odpowiednią rehabilitację i są wyraźne postępy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in