Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Dobry okulista

konto usunięte 2011-11-09 21:04:12
Szukam dobrego okulisty w limanowej.Prosze o porade:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry okulista
melsze 2011-11-09 21:17:34
w limanowej raczej odradzam bo niema szans sie dostac polecam ci kasina wielka bardzo dobry okulista podlega pod NFZ i napewno sie dostaniesz przyjmuje tam okulista z krakowa raz chyba w tygodniu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry okulista
ianmahoney 2011-11-09 22:04:35
też polecam okulistę w Kasinie. byłem nie dalej jak trzy tygodnie temu i jestem bardzo zadowolony, przy tym pan doktor jest też bardzo sympatycznym człowiekiem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry okulista
konto usunięte 2011-11-10 07:03:20
A czy posiadacie jakis kontakt nr.tel i gdzie w kasinie w ktorym miejscu a prywatnie mozna .Dziekuje:):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry okulista
melsze 2011-11-10 11:06:18
zaraz za mszana jest zjazd w prawo kolo restauracji przed stacja benzynowa caly czas prosto za cmentarzem i za szkola wejdz na strone internetowa to znajdziesz numer tel jak nie to wieczorem napisze to nie jesy prywatny okulista podlega pod fundusz najlepiej powiedziec ze ci zostal polecony
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry okulista
KAS 2011-11-10 17:02:49
ten sam okulista co w Kasinie przyjmuje też w Mszanie w OSMED-ie w Rynku tel 183312240 proszę się nie zrażać jak nie będa tel odbierali tylko dzwonić do skutku aha tam też na fundusz przyjmuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry okulista
basic111 2011-11-10 17:06:18
Na ul. Kopernika przyjmuje Pani dr Śiewierska. Jeżeli chodzi o dzieci to ma podpisaną umowę z NFZ, natomiast dorośli muszą płacic.Mimo to warto!!! Z czystym sumieniem mogę ją polecic- mądra, niezwykle miła i komunikatywna. Bardzo ważne jest też to, że pracuje również w klinice w Krakowie, więc jak jakiś większy problem, to może pomóc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in