10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY

koko 2010-03-11 13:11:46
Potrzebuję dobrego i wiarygodnego mechanika samochodowego w Tymbarku lub okolicy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
miszmasz88 2010-03-11 13:25:17
A.Stępień . Zakład nad Biedronką w Limanowej. W sumie jeden z droższych mechaników ale także jeden z najlepszych mechaników w KLI :) Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
nieznany 2010-03-11 17:22:01
Nie wiem czy taki dobry. J.Dąbrowski na Polnej wporzo!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
adzik 2010-03-11 17:40:43
Przypadkiem się do Kubatka na Zamieściu nie wybieraj. Tam za sam wjazd zapłacisz, co dopiero za robotę. Chyba, że już tam pojedziesz, to szukaj Pana Świstaka. On jest dobry, tylko tam jest drogo. Żeby nie było, że nie ostrzegałem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
koko 2010-03-11 19:32:57
dzięki,,,a tak centralnie w tymbarku nie znacie kogoś dobrego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
nicola 2010-03-11 20:58:52
Pan Kaim w Słopnicach:) Polecam!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
konto usunięte 2010-03-11 21:35:43
No nieznany nie wiem czy sie z Toba zgodzic mozna bo tak czasem twierdzi ze jakas czesc wymienił a tego nie robi wiec chyba naewt nie wporzo.Ale jak juz żadaj starych czesci do wgladu.Pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
konto usunięte 2010-03-12 07:48:15
Abram on tez ma sklep z czesciami
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
koko 2010-03-12 08:15:39
dziękuję..właśnie też słyszałem o Abramie że jest dobry. a on przypadkiem nie robi z autami z takim wysokim gościem??? co to za facet bo o nim też co nie co słyszałem.a chciałbym dać auto do naprawy tylko komuś kto się naprawdę na tym zna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
skorpion 2010-03-12 11:02:57
/znam dobrego ale nie powiem,bo nie wiem o jakie auto chodzi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
koko 2010-03-12 11:09:19
a jakie to ma znaczenie dla dobrego mechanika jakie auto? jeśli jest naprawdę dobry to z każdym sobie poradzi....( passat.-diesel)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
koko 2010-03-12 11:10:16
a kto wie gdzie ten Abram robi z autami?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
miszmasz88 2010-03-12 11:29:13
Tylko jeśli nie znasz dobrze mechanika to nie radzę do takiego dawać. Odkręci od samochodu jakąś część, wymieni na starą a tą z Twojego zabierze sobie. Wiem, że takie praktyki to normalka u nas w KLI. Może napisz co konkretnie chcesz naprawić przy tym samochodzie, jaką część itp???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
koko 2010-03-12 13:00:49
ogólnie chcę zrobić poprawki i przegląd a właśnie natknąłem się już kilka razy na takich mechaników że wymienili mi części na stare.dlatego też szukam kogoś zaufanego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
konto usunięte 2010-03-12 14:07:49
strzezcie sie golonki w lososinie ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
koko 2010-03-12 16:12:17
...ale mi raczej chodzi o Tymbark...bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
talentosz 2010-03-12 19:52:55
głośnik24 zgadzam się z Tobą J. Dąbrowski nie wporzo i prowadzi takie praktyki że kasuje za wymianę danej części a póżniej okazuje sie że lipa nie wymienione tylko poprawione żeby kawałek przejechać i znowu naprawa kilku znajomych tak miało no i ja też. Polecam Zakład Pana Wajdy koło Limathermu w Sowlinach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
DXi12 2010-03-13 14:08:20
Powiem wam szczerze że nie mieści mi się w głowie, aby mechanik wziął nową cześć dla siebie a klientowi założył starą! To jest nic innego jak oszustwo i złodziejstwo. Na szczęście z moimi samochodami robię wszystko sam, więc nie mam takiego problemu ;) O Wajdzie ze Sowlin słyszałem kilka negatywnych opinii, ale czy są prawdziwe to nie wiem. Druga sprawa podobno Wajda jest bardzo drogi. Abrama polecam, bo kitu nie wciska, wiem jak robi bo jednego czasu z nim robiłem. Polecam go w 100%. Ostatnio robił z takim wysokim gościem, nie wiem jak się nazywa ale jemu już samochodu bym nie oddał :/ Często widzę go „pijanego” :/ (mówię o tym chudym wysokim pomocniku Abrama).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
koko 2010-03-13 14:56:01
WAJDA rzeczywiście jest drogi. zmieniałem kiedyś klocki u niego i tak mnie skasował że szok.A apropo pomocnika Abrama ( tego chudego wysokiego) to podobno jest prze gość i potrafi zrobić przy aucie wszystko. od mechaniki po blacharkę.tylko nie wiem gdzie go mogę znaleźć.macie może na niego jakiś namiar?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
versato 2010-03-13 16:32:09
koko: ten gość ma na imię Łukasz. Najprędzej spotkasz go w restauracji DUET, ale teraz jest remont więc szukaj go w „BARze U WODZA” tam go na 100% znajdziesz :D A czy jest taki dobry jak piszesz, to nie wiem, ale alkohol niszczy ludzi ;) Ja osobiście bym nie oddał mu samochodu do naprawy, źle mi się kojarzy. A tak na marginesie to ile zapłaciłeś za wymianę klocków u Wajdy? Wymieniałeś tylko z przodu czy z tyłu też? Bo ja będę musiał gdzieś podjechać i wymienić w Audi 80 B4. Pozdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
koko 2010-03-13 17:21:15
versato może masz racje. jeśli gość ma problem z alkoholem to może lepiej nie będę ryzykował. Ja tylko słyszałem że on dużo potrafi przy autach zrobić i że na blacharce się też zna.Versato jeśli go znasz to powiedz co to za gostek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
versato 2010-03-13 17:33:00
I tak już za dużo na jego temat napisałem, więc powiem ci tylko tyle że dziś na 100% będzie w barze i możesz się z nim dogadać (ja też będę, bo po pracy trzeba odreagować;)). Ale jak już ci napisałem ja bym swojego samochodu mu nie oddał do naprawy. On pracuje u p. Miśkowca, tego co ma Tiry. Tam pracuje i naprawia jego ciężarówki, przyczepy itp. Ile orientacyjnie mogę zapłacić za wymianę klocków w Audi 80 B4? Ile zapłaciłeś u Wajdy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
koko 2010-03-13 17:41:14
teraz już ci nie powiem bo to było 2 lata temu ale już tam więcej nie pojechałem. a ty chcesz zmienić u 80 czy u B4.to może Abram ci zmieni? a nie wiesz przypadkiem o jakiej porze można tego gościa u WODZA spotkać bo ja tam nie chodzę i nie wiem kto i kiedy tam przesiaduje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
koko 2010-03-13 17:51:04
..a jeszcze jest KUBA w Piekiełku ale on chyba też kroi z kasy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
versato 2010-03-13 21:47:05
Koko - po robocie, tj jak skończy pracę u Miśkowca to prosto wali do baru, o ile jest jeszcze trzeźwy ;) No a KUBA z Piekiełka to też nieźle kroi ;) W końcu musi z czegoś utrzymać pracowników, zapłacić ZUS i dać wypłatę, bo nikt za darmo nie będzie robił. Ja chce wymienić klocki w Audi 80 – B4, takie jest oznaczenie kodowe. Np. audi A4 pierwszy model ma oznaczenie A4 - B5, kontynuacja modelu pod zmienioną nazwą. Podjadę do sklepu Abrama i zapytam ile weźmie za wymianę. Pozdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
koko 2010-03-13 21:56:58
vwrsato: o czym ty w ogóle piszesz..." o ile jest jeszcze trzeźwy "..nie mów że gostek w robocie pije.ty chyba żartujesz.to jak on te tiry naprawia???????.a to twoje audi to nie jest przypadkiem w kolorze czarnym???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
versato 2010-03-14 09:59:51
Koko – ile razy go widziałem jak szedł z roboty to ledwo się trzymał na nogach. Nie wiem czy pije w trakcie roboty, czy po pracy ale nie wymyśliłem sobie tego. Moja audica jest koloru ciemny zielony metalik. 2.0 quattro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
artek155 2010-03-14 10:02:03
Polecam mechanika w dobrej.solidnie robi,jest nie drogi i gosc trzyma sie terminow.naprwde polecam.warsztat ma jak sie jedzie na ta impreze i zraz z tylu musisz skrecic w lewo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
artek155 2010-03-14 10:02:57
Polecam mechanika w dobrej.solidnie robi,jest nie drogi i gosc trzyma sie terminow.naprwde polecam.warsztat ma jak sie jedzie na ta impreze i zraz z tylu musisz skrecic w lewo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
leszek 2010-03-14 14:14:35
ten gostek robił mi przy aucie rozrząd i auto chodzi teraz jak żyleta więc nic złego nie mogę na niego powiedzieć a wręcz przeciwnie polecam. a nawiasem mówiąc każdy ma jakieś chwile słabości.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DOBRY MECHANIK SAMOCHODOWY
mogielica 2010-03-14 18:14:10
Mi też robił rozrząd w Hondzie V-TEC (są tam jakieś dodatkowe dwa wałki) i niestety nie jestem zadowolony, ponieważ auto teraz się w ogóle nie zbiera tak jak przed wymianą. W tym tygodniu jestem umówiony na ponowną zmianę pasków na Zamieściu u Dziadonia. Gość ma duże doświadczenie w dziedzinie silników i szczerze go polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in