14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

Dobry Dietetyk

kingston 2014-08-18 10:43:20
Witam

Znacie jakiegoś dobrego dietetyka na terenie Limanowej??

Chodzi mi o osobę, która ustali ilość tłuszczów w organizmie. Zmierz poziom przemiany materii itp.

W dodatku ustali odpowiednia dietę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry Dietetyk
Paulincia 2014-08-18 10:55:26
W REHSATBIE na ul. Piłsudskiego 53, jest Pani dietetyk z powołania, mi pomogła zrzucić 14 kg. Praca była żmudna i długa ale efekty się utrzymują. Generalnie trzeba przestawić sobie cały jadłospis i jeść często a mało. Dietę masz dobraną pod to co lubisz. Spróbuj bo warto !!! Jeśli chcesz namiary to Ci prześlę na email.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry Dietetyk
konto usunięte 2015-03-24 11:16:47
Powinni pomóc w kwestii diety w firmie Naturhouse Piastowska. Ja tutaj swoją pierwszą profesjonalną dietę zrobioną przez dietetyka dostałem. Efekt był taki, że schudłem dobre 18 kg i moja nowa waga bez problemów się utrzymuje, nie mam problemów z jojo jak moi znajomi, którzy korzystali z jakiś magicznych diet z internetu, czy z gazet.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry Dietetyk
konto usunięte 2017-01-16 10:53:16
Chciałbym odświeżyć temat . Ktoś , coś ...o Naturhouse mógłby napisać https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry Dietetyk
CDiT 2017-01-16 16:10:26
W Naturhouse być może i schudniesz ale zostawisz połowę swojej wypłaty na bezsensowne suplementy. Lepiej iść do dietetyka, który nie będzie na siłę wciskał dziwnych ziółek tylko ułoży zdrowy plan żywienia...

W fitnessie na Zamieściu przyjmuje p. Emilia, dzięki której udało mi się schudnąć ponad 20 kg i do dzisiaj cieszę się z efektów. Dodam, że p. Emilia jest też trenerem, podczas wizyty może zasugerować odpowiedni trening.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry Dietetyk
GohanPL 2017-11-18 10:22:24 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry Dietetyk
KornelkaMirek 2017-12-06 12:41:17
W Projekcie Zdrowie w Limanowej przyjmuje Pani Aleksandra Biskup, bardzo sympatyczna, otwarta, pomocna z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Ogromny plus za suplementację naturalną, bo na tym mi zależało. Znajoma była przede mną, jakoś zaraz po otwarciu, rekomendowała właśnie głównie pod tym względem i pod względem podejścia do pacjentów. Dieta ułożona została indywidualnie, z uwzględnieniem oczywiście chorób, trybu życia, wszystko super wyjaśnione. Robią pomiary, także duży plus za całokształt :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in