17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Dobry dermatolog

angel89 2011-06-07 22:31:04
Potrzebuję opinie i namiary do dobrego dermatologa w Limanowej lub okolicy :)
Co polecacie, prywatnie czy na kasę chorych?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dermatolog
fiolekkk 2011-06-14 16:55:58
Niestety, ale lekarze w Limanowej pozostawiają wiele do życzenia.. Dermatologa to ze świecą szukać. lepiej do Krakowa się wybrać niż oddać się wrędze limanowskich "profesjonalistów".. W mojej rodzinie i wśród moich znajomych kilka osób leczy się z powodu rożnych dermatologicznych dolegliwości i jeszcze nikogo nie udało im się wyleczyć. W przypadku NFZ szkoda czasu, a prywatnie to i pieniędzy wyrzucać w błoto szkoda.. Takie moje zdanie na ten temat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dermatolog
ingar 2011-06-14 22:05:49
Ja leczyłam się u pani doktor Chrobak, chodziłam do gabinetu w szpitalu,raz prywatnie. Po obejrzeniu zmian , kazała zrobić odpowiednie badania i buum... trafiła w sedno.Przepisała mi odpowiednie leki i wyleczyłam się w ciągu 2 miesięcy. Pani jest miła i cierpliwa, nie namawia na leczenie prywatne,jeżeli kogoś nie stać; radzi aby zarejestrować się w szpitalu.Ja jestem zadowolona z jej leczenia:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dermatolog
angel89 2011-06-15 08:27:30
ja slyszalam ze pani Chrobak juz nie przyjmuje w szpitalu od tego roku :/ jak juz to prywatnie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dermatolog
princesa 2011-06-15 08:58:51
Ja polecam panią dr. Kagan
Dr. Chrobak leczyła mnie przez 15 lat i nie mogłam narzekać pomogła wiele, ale są już młodsi i lepsi:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dermatolog
angel89 2011-06-15 13:50:38
a gdzie mogę znaleźć namiary w jakich dniach czy godzinach przyjmuje p.Kagan ?? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dermatolog
konto usunięte 2011-06-15 20:32:53
Na Kasę chorych dr. Kagan przyjmuje w "Medyku" na Zwirki i Wigury. Czeka się na wizytę ok 3-4 tygodni. Prywatnie tez tam przyjmuje, zdaje się, ze od reki można się dostać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dermatolog
marzenaar 2011-06-15 21:38:11
podaje numer telefonu do rejstracji do pani dr Kagan-183372687 nie czeka sie dlugo roznie jest:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dermatolog
myszka76 2011-06-15 22:58:05
Czy potrzebne jest skierowanie do niej jeżeli na NFZ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dermatolog
anika123 2011-06-16 22:12:43
podbijam temat, szukam dermatologa, ktory ma wszechstronną wiedzę (nie tylko na temat typowych problemów skórnych) i duze doswiadczenie.

Podawajcie od razu telefony;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dermatolog
lirien 2015-12-16 12:14:08
No ja niestety szanowne pani dr Kagan polecić nie mogę. Dzisiaj otrzymałam PILNE skierowanie od pediatry mojej córeczki do konsultacji z dermatologiem, ponieważ dziecko dostało nagłego (duzego) uczelenia na raczce, została nam polecona dr Kagan. Niezwłocznie udaliśmy się z mężem do ww pani. Niestety szanowna pani dr odmówiła nam przyjęcia na NFZ tłumacząc, ze co któryś przypadek wymaga pilnej konsultacji i "nie ma szans na przyjecie" bo kontrakt z NFZ został juz w pełni wyczerpany. Kilka razy usłyszeliśmy "ze nie ma żadnych szans". Poprosiłam o prywatna wizytę tez nie było szans. Chociaż dziecko z bólu płakali w poczekalni. Na sam koniec poprosiliśmy aby tylko pani dr spojrzała i poradziła co doraźnie robić, również nie otrzymaliśmy pomocy. Po bardzo miłej wizycie zadzwoniłam do pani Chrobak z prośbą o konsultacje. Niestety do końca roku nie ma jej w pracy, ale przez kilka minut rozmowy potrafiła udzielić mi wielu wskazówek i ukierunkować w dalszym postępowaniu z dzieckiem. Za co jestem jej bardzo wdzięczna. Pani dr Kagan ma Pani dzieci? ?? To życzę Pani aby nigdy nie znalazła się Pani w takiej sytuacji jak ja dzisiaj. Nie trzeba zasłaniać się kontraktem z NFZ , wystarczyła zwykła chęć pomocy, bo chyba jest Pani lekarzem? ??? Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in