Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

Dobry dentysta Limanowa

cypis 2010-02-09 11:00:37
Szukam dobrego stomatologa na terenie Limanowej, czy ktoś może mi doradzić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2010-02-09 11:06:55
NIE polecam pani stomatolog na przeciwko poczty jak sie idzie do domu kultury. kiepskie uslugii.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
kapitan 2010-02-09 11:20:31
Polecam p. Biedową. Przyjmuje koło parkingu kościelnego za domem p. Wyrwy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2010-02-09 12:58:30
A ja własnie POLECAM panią naprzeciwko poczty, od lat do niej jeżdżę, mimo, że jestem spoza Limanowej i jestem bardzo zadowolona
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2010-02-09 13:06:23
A przede wszystkim ma świetne podejście do dzieci, co rzadko sie zdarza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2010-02-09 13:10:18
na przykladzie bliskiej mi osoby: wziela dosc sporo kasy a robote trza bylo poprawiac bo schrzaniona ...ale juz w kraku bo pani nie bardzo poczuwala sie do odpowiedzilanosci dlatego tez stracila klienta.ot taki moj przyklad aczkolwiek nie twierdze ze usi to byc regułą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
crusader 2010-02-09 14:01:05
jakby nie było, dobry stomatolog to także dobry dentysta
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
gruszka 2010-02-09 15:01:14
Polecam panią M. Rojek. Profesjonalna, może trochę droga, ale moim zdaniem, cena odzwierciedla jakość świadczonych przez nią usług. Przy tym pani Rojek jest bardzo sympatyczna i podchodzi z pasją do swojej pracy, nie robi nikomu łaski:) Zawsze doradza i nie wyciąga pieniędzy "na siłę".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2010-02-09 15:46:30
tylko wyrwanie zęba u dziecka 50 zł i poszedłem do szpitala i odtąd parę ładnych lat trzymam się z daleka od p.Rojek i 10-15 km.od limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2010-02-09 16:00:45
Polecam Panią Włodarczyk.Przyjmuje naprzeciwko sklepu "Arka" nad sklepem "gol"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2010-02-09 16:01:42
Polecam również Pana Srokę,który przyjmuje w Starej Wsi Woli w szkole.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
mariusz88 2010-02-09 16:23:24
jukej12 zgadzam sie w 100000% Pani Włodarczyk jest super detystka zawsze tam chodze do niej bardzo mila sympatyczna, zawsze usmiechnieta i co najwazniejsze zna sie na rzeczy!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
EWQA 2010-02-09 18:56:47
A co z pania Kaminską A co z panią Kamińską która ma swój gabinet koło szkoły podstaw.nr.1 w L-wej bo mam zamiar tam się wybrać a nie wiem czy jest dobra.........
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
loleklima 2010-02-09 19:03:28
a ja polecam iśc na disco .... najlepsi dętyści ta są!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
mada 2010-02-09 20:13:42
a co sadzicie - pani Wąchała- przyjmuje obok szkoły muzycznej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
minia0507 2010-02-09 20:55:54
polecam dentyste z Pisarzowej Woyne.nieznam lepszego stomatologa i nie słyszałam jeszcze złego zdania o nim.jest też chirurgiem.długo czeka sie na wizyte ale warto.a jeśli chodzi o dzieci to polecam panią Katarzyne Wątor,przyjmuje dosyć daleko bo w Skrzydlnej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
minia0507 2010-02-09 20:59:53
o stomatologu ze Starej Wsi Woli też słyszałam dobre opinie i na dodatek ma podpisaną umowe z NFZ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
cypis 2010-02-10 06:56:01
A co sądzicie o gabinecie sol-dent w limanowej(nad sklepem Tip-top) bo tam mam najbliżej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
atosek 2010-02-10 08:57:01
Najgorzej jest w DENTIKULUSIE..tzw krasicki ...Przestrzegam wszystkich,mam bardzo zle doswiadczenia z nimi.Jakos fatalna a wyciaganie pieniedzy karygodne.NIE chodzcie tam ! bardzo naciagaja,kilka razy biora pieniadze za to samo.Polecam pana WOjne z Piarzowej .Bardzo dobry specjalista ,niestety czeka sie 2 miesiace na wizyte.W sprawach pilnych proponuje pania na przeciwko centrum na kopernika nr 18 3375-491
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
stokoni 2010-02-10 09:00:48
Jakby nie było, to chyba najbardziej popłatny zawód w Polsce.Prywatnie-mniej więcej 100 zeta za wizytę,około 30 pacjentów dziennie=?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
goya 2010-02-10 10:26:33
Pani Kamińska jest ok.Polecam jak najbardziej.Jestem jej pacjentką od ok 14 lat i zawsze byłam zadowolona. Ceny przystępne i leczenie profesjonalne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2010-02-10 18:13:42
Polecam panią Obrąbalską nad LO nr1 w Limanowej, swietny fachowiec a w dodatku specjalista chirurg-stomatolog i mozna rowniez zrobic rtg
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2010-02-10 18:13:54
Polecam panią Obrąbalską nad LO nr1 w Limanowej, swietny fachowiec a w dodatku specjalista chirurg-stomatolog i mozna rowniez zrobic rtg
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2010-02-10 18:43:32
A ja polecam stomatologa p. Młodzińskiego świetny fachowiec i specjalista wszechstronny. Tylko leczy zęby.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
Piotr 2010-02-11 10:36:21
stomatolog M.Pawluś. Nie drogo, dobrze, miło
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
Piotr 2010-02-11 11:00:46
stomatolog M.Pawluś. Nie drogo, dobrze, miło
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
hookee 2010-02-11 11:52:25
tak więc Szcepcio przyjmujący na Starej Wsi jest naprawde profesjonalistą. a jego podejście do dzieci jest niesamowite.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
zorro 2010-02-11 14:30:09
Polecam Panią Wadowską- Gabinet w Sowlinach za domem handlowym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
marcus03 2010-02-12 13:50:42
Pan SZczepcio na woli jest najlepszy :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
nastka 2010-02-12 19:17:44
polecam pana Srokę a pani Bieda już nie straciła jużzapał
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
gazda 2010-02-13 10:19:53
Pani Wadowska , Sowliny za domem handlowym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
lukus21 2010-02-15 18:24:04
JA polecam pana Srokę pełen profesjonalizm
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2010-02-16 15:13:21
myślę że pani Magdalena krakowska jest bardzo dobrym dentystą byłam u wielu ale taj jest po prostu świetna. oferuje duży zakres usług i profesjonalne leczenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2010-02-16 15:14:19
myślę że pani Magdalena krakowska jest bardzo dobrym dentystą byłam u wielu ale taj jest po prostu świetna. oferuje duży zakres usług i profesjonalne leczenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
piesek 2010-02-17 10:14:31
Polecam Panią Wadowską w Sowlinach za domem towarowy,profesjonalne podejście do dziecka, opanowana suuuper!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
marchewka919 2010-02-25 21:32:53
Ludzie z N.Sącza przyjeżdżają do doktor Kunickiej, ona jest najlepsza w Limanowej.Gabinet na Ogrodowej - jest drogo, ale porządne usługi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
bart1 2010-03-03 16:30:22
Najlepszym dentystą jest Pani Wadowska z Sowlin za domem towarowym. Ma niewygórowane ceny a jakość usług jest na najwyższym poziomie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
oko 2010-03-04 20:35:09
Do pani Kunickiej chodziłem jeszcze jak pracowała w przychodni,póżniej już prywatnie w banku spółdzielczym,a teraz na na ogrodowej. Sprzęt,materiały i usługa najwyższej klasy.Tylko długie terminy..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
EWERYWHERE 2010-06-15 00:02:07
CECYLIA CZOCHARA bardzo dobra dentystka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2012-04-13 13:45:16
Mam do wyrwania dwie 5;/ Możecie poradzić do którego dentysty z tym pójść??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
ingaar 2012-04-13 16:09:36
Do pani Obrąpalskiej lub pani Biedy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
ziomal544 2012-04-13 16:18:03
Ja chodzę do pani.Magdaleny Grochowskiej i nie narzekam ma bardzo dobre podejście do dzieci. Naprawdę polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
szuwar77 2012-04-13 19:57:24
Filip Obrąpalski - rewelacyjne podejście do ludzi bojących się dentystów... Pełen profesjonalizm!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
majcia 2012-04-13 20:30:40
Jeśli do usunięcia zęba to pan Zegarski z Limanowej lub pan Białończyk z Jodłownika. Do leczenia pani Rojek-plomby trzymają się długo.
Pan Wojna to był naprawdę super lekarz, ale dawniej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2012-04-13 22:28:09
Moim zdaniem jeżeli chodzi o usuwanie to Pani chirurg która przyjmuje w szpitalu na kasę chorych,jeśli chodzi o leczenie to Pan Sroka na Woli a jeśli chodzi o najbardziej chamskie podejście do pacjenta to Pani Pawluś na Kopernika. Opinia tylko z mojego doświadczeni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
pinokio12 2012-04-14 12:28:06
Jeżeli chodzi o wyrywanie to kleszcze robi kowal tam gdzieś nad jeziorem Rożnowskim i dobrze wyrywa-ludzie go znają to drogę pokarzą. a plomby to najlepsza guma Orbit
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
mikula21 2012-05-25 16:57:26
Sol dent m.bębenka to jakaś pomyłka, bardzo drogo naciąga na koszty dodatkowe koszty - prześwietlenie zęba u niego oczywiście(dwa zęby 20 zł - można zbankrutować) Totalny brak kultury osobistej ze strony dentysty. Podczas robienia z zębem odbierał tel kom i nie raczył zmienić rękawiczek i to samo w sytuacji gdy poprawiał sobie włosy ręka w rękawiczce i następnie kontynuował leczenie. Ogólnie bardzo niemiły pan dentysta. NIE POLECAM!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
mdkox 2012-05-25 20:35:18
Byłem kilka razy u Pani Wąchały i jestem bardzo zadowolony. Nie było żadnych reklamacji. Jak coś zrobi to pełen profesjonalizm. Młoda,miła, ambitna i gabinet świetnie wyposażony. gabinet ma na rogu krótkiej i kosciuszki ( wejscie od kosciuszki)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
beton 2012-05-25 21:04:14
długo nie chodziłem do żadnego dentysty bo strach mnie ogarniał przed każdą wizytą, sasiadka poradziła mi panią doktor Magdalene Krakowska.tak sie bałem ze nie chciałem wejsc do gabinetu ale pni Krakowska doskonale sobie ze mną poradziła;-] Super babka, niedroga i zawsze proponuje rózne formy leczenia. niczego nie wmuszała mowiła o tanszych i drozszych mozliwosciach Ja skożystalem z tych tanszych i tyle.moge polecic.atmosfera w gabinecie besstresowa .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2012-05-26 07:17:50
mikula21, zgadzam się z Tobą w 100%. Mój mąż leczył u niego zęba (nie kanałowo) - 5 albo 6 wizyt i bagatela... prawie 400 zł ... a kultura osobista tego Pana to osobny temat..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
artko7 2012-05-26 19:50:07
Wygląda więc na to, że można iść na chybił-trafił :P A i tak będzie dobrze ;);)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
anitha9 2012-05-26 20:45:50
Ilu ludzi tyle opinii :) a ja żeby jeszcze zrobić mętlik polecam bardzo Panią Michalik która przyjmuje w szkole podstawowej w Mordarce REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!! Bez względu na to czy się idzie prywatnie czy na kasę chorych jest zawsze tak samo miła i uprzejma i bardzo profesjonalna :) Chodziłam w swoim życiu już do 5 stomatologów i wiem co mówię.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
Trucizna 2012-06-08 09:40:36
Ktoś wie, jak dzisiaj przyjmuje dr Wadowska?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
elka43 2012-06-08 10:49:48
Ja polecam p.Obrąpalską i P. F.Obrąpalskiego, byłam u nich ja, mój mąż i zawsze byliśmy zadowoleni, mójmąż ma problemy z wyrywaniem a u p.Obrąpalskiej problemów nie było nigdy, ja miałam usuwaną7 bardzo sprawnie.A ostatnio córka miała problem po usunięciu 6tki u innego dentysty, bardzo spartaczył to usuwanie, bolało ją całe święta B. Nar.po świętach poszła do p.Obrąpalskiej, dużo się tam oczyściła i omordowała, ale ulga była natychmiastowa.Potem następne wizyty, już w Krakowie u p.Obrąpalskiego, jestem zdziwiona bo nawet pieniędzy od córki nie wziął, a parę wizyt tam było, potem w niedzielę jeszcze w Limanowej była i też nie wziął pieniedzy, jak powiedział, że w niedzielę nie zarabia.To jest niesłychane dzisiaj.Tak jak napisałam inny dentysta wyrwał, spartaczył i w państwowym ośrodku zdr.skasował 90 zł,coś tam aż zagniło,córka się bardzo ocierpiała i bardzo jej pomogli Obrapalscy, poprawiali czyjąś robotę i nie za każdą wizytę chcieli zapłatę to jest niespotykane.Drugi przykład mojej sąsiadki, usunęła zęba w Ośr.zdr.po jakimś czasie kośc się zaczęła psuć i przez 3 m-ce jeżdziła do Obrąpalskiej codziennie i też nie za każdą wizytę płaciła,była pełna wdzięczności, oni są niesamowici, dobrzy w tym co robią i godni polecenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
Anathar 2012-06-08 11:08:26
Potwierdzam byłem u nich kiedyś z zakleszczonym krążkiem stawowym (żuchwa) oboje mnie zbadali udzielili porady (klinika stomatologiczna) i nie wzięli ani grosza p. Obrapalska powiedziała że nic przecież nie zrobiła a za gadanie pieniędzy nie bierze :) byłem też kiedyś u jej syna z córeczka nie pozwoliła się mu zbadać bawił się z nią jakieś 45 minut rozmawiał pokazywał sprzęt... bezskutecznie bo nie dała się zbadać... stracił czas ale pieniędzy nie wziął powiedział że najważniejsze żeby nie zraziła się do dentysty. Nie bez przesady ale to lekarze z powołania!!! POLECAM
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
JanKowalsky 2012-06-09 15:31:40
Nie polecam pana na ulicy Kopernika, ani pani Kunickiej.Usługi pani Kunickiej sprawiają wrażenie fachowych ,ale wypełnienia nie wytrzymują próby czasu są nieszczelne chyba najwyraźniej lub niedoczyszczone zęby pod wypełnieniem..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
gueene 2012-07-20 17:52:31
Podzielam opinię o Obrąpalskich są dobrzy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
tinkors 2012-10-01 20:52:59
Wróciłam właśnie z kolejnej wizyty u dentysty i z pełną odpowiedzialnością polecam dr Filipa Obrąpalskiego, zgłosiłam się do Niego w sumie przez przypadek ponieważ nie było mojej dentystki, sprawa była pilna "stan zapalny" nie wiadomo skąd, ponieważ utwierdzona w przekonaniu mówiłam że mam zdrowe zęby... i uświadomił mi że jednak się myliłam. W każdym razie po długim i nie ukrywam bolesnym leczeniu (to wszystko przez stan zapalny) ząb uratowany,a kolejne w trakcie ratowania. Pan dr to wspaniały profesjonalista, miły, sympatyczny, podejście do pacjenta oceniam na szóstkę z dużym plusem, trochę czasu spędziłam w poczekalni i wiem co mówię. Naprawdę polecam bardzo bardzo, za żadne skarby nie wrócę do mojej byłej dentystki...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
truskawka321 2012-10-02 11:45:57
Ja osobiście chodzę do pani Anny Wąchała przyjmuje na kościuszki nad Mydlarnią. Jestem bardzo zadowolona, nigdy nie mialam problemów po wizycie zeby trzeba było cos reklamowac. Wypełnienia wytrzymują próbę czasu. Jest bardzo miła i ma indywidualne podejście do pacjenta, nie ma stresu na wizycie :) ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
JanKowalsky 2012-10-03 13:33:29
potwierdzam opinie powyżej. to bardzo dobry fachowiec , robi bezboleśnie wypełnienia są trwałe i dobrej jakości.myślę ze jest warta polecenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
KKK259 2012-12-10 14:03:55
Nie polecam P. Wadowskiej - tragedia jak robi zęby...:/ Pani Kunicka jest bardzo niedokładna. Również dentystka w Skrzydlnej nie oferuje wysokiej jakości swoich usług
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
smo 2012-12-17 15:08:39
Czy plomba trzymająca 10 lat, a wymieniona z powodu mechanicznego uszkodzenia i lekkiego nadszarpania (próba zmiażdżenia czegoś twardego szóstką), to krótko? Plomba robiona w Spółdzielczym i mogłaby siedzieć taka, tylko większe ryzyko próchnicy. Jaki jest minimalny czas, po jakim można stwierdzić, że plomba jest zrobiona na miarę Waszych oczekiwań?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
KaTDex 2013-12-31 12:56:49
nie polecam dentystki z przychodni w szpitalu pani kotowej
plomby po roku do wymiany niemiła obsługa https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
bebucio 2014-02-20 20:20:21
mam pytanie czy dentystka krystyna fąfara dobrze robi ze zębami ???????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2015-07-03 18:41:46
A co powiecie o Pani Stomatolog z Wieliczki, Pani Ilonie Wiatr - http://stomatologwieliczka.pl/ , bardzo mi zależy by poznać wasze opinie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
logina 2015-08-04 10:16:07
Pan Filip Obrąpalski nie przyjmuje już w Limanowej. Tym samym zostałam bez dentysty ;/
Temat jest nieco archiwalny. Szukam stomatologa z profesjonalnym acz ludzkim podejściem do pacjenta. Możecie kogoś polecić?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
konto usunięte 2015-08-12 11:19:29
LOGINA a gdzie przyjmuje teraz Pan Filip i czemu nie w Limanowej???Pierwsze słyszę od Ciebie tę informację....Piszesz serio????
Jeżeli to prawda ,to ma on brata ,ktory tez robi zeby w Limanowej..Idz może do jego brata .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
wizard 2016-04-19 16:28:23
Jeśli leczenie kanałowe to bardzo polecam naprzeciwko szpitala koło biedronki - leczenie pod mikroskopem http://stomatologiamikroskopowa.in/, jestem bardzo zadowolona po leczeniu, a to był ciężki ząb ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
asd 2016-04-19 19:35:28
stomatolog bialonczyk w jodlownku specjalista polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
wizard 2016-04-20 12:23:05
Jeśli kanałowe leczenie to bardzo polecam leczenie pod mikroskopem naprzeciwko szpitala koło biedronki, http://stomatologiamikroskopowa.in/ Ja jestem bardzo zadowolona po leczeniu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobry dentysta Limanowa
wizard 2016-10-01 09:35:18
Po moich przejściach z zębami twierdzę, że lepiej robić prywatnie bo i tak tam się po jakimś czasie wraca m.in do leczenia kanałowego, jeśli jeszcze jest szansa na uratowanie zęba...

Po co szukacie tak daleko ? jak na przeciwko szpitala koło biedronki są świetni fachowcy i od razu możliwość zrobienia rtg:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in