7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1205

Hyde Park

Dobre,dobre taki numer to...

Janek64 2013-05-26 10:14:01
@ blizniak zawsze sobie poradzisz tego pewny jestem :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
blizniak 2013-05-26 10:51:14
No wiem Janie tym niemniej jednak proszę o wsparcie B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
blizniak 2013-05-26 11:19:14

nie ze mną ja się podpuściś nie dam aaale :-):-)B)Potrzebuje.Akurat

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
Janek64 2013-05-26 11:39:33
blizniak nie zawiode juz poczynilem kroki w dobrym kierunku .Spij spokojnie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
blizniak 2013-05-26 12:32:09
Dzięki Janek64. Przepraszam za tego Jana przejęzyczyłem sie. Jakoś rażniej jak masz poczucie, że ktoś cię wspomaga. Jak to mówią bez Boga ani krok za proga a moim przypadku ani krok za trap. Jeszcze raz przepraszam za tego Jana bo mógłbys sobie pomyśleć, że chciałem Ci powiedzeć Janie gdzie sa moje okulary itd...:DB)Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
Janek64 2013-05-26 13:50:46
blizniak wszystko jest ok Jan czy Janek czy John he he najwazniejsze by jak mniej trzeslo! ale co tam damy rade Jak to mowia starzy Gorale. Jak halny dmuchnie wyczysci sycko. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
blizniak 2013-05-26 14:42:24
Tak bedzie. Dobrześ powiedzioł. A tak z ciekawości-John to mos kogoś tam za wodą jakąs rodzine czy co. Ten Romek to kuzyn czy wójek ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
Janek64 2013-05-26 15:07:12
Romek to ciotka i wojek taki dwa w jednym ha ha Jak sie obudzi pewnie sie odezwie. Juz taki dran ze mnie gdzie wpadne tam mam rodzinke Milo Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
blizniak 2013-05-26 15:42:05
Gzie wpadnę tam mam rodzinkę.To świadczyo twojej odpowiedzialności. Na dziś kończę. Podróz.:(B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
Janek64 2013-05-26 15:43:33
Blizniak tam na morzu masz dobrze bez problemow to tam jaki dworzec czy objazdy Mkniesz do przodu nie ogladasz sie na nic no i na duchu lzej wtedy. Wracaj szybko bo czekamy na Ciebie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
blizniak 2013-06-13 14:22:33
co prawda to prawda:D więcej napiszę wieczoremB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
blizniak 2013-06-13 21:44:24
Nie zawsze jest tak pięknie jak się może wydawać. Ludzie przylatują aby się zabawić przez 7 dni. Ty jesteś na ich wikcie bo takie są umowy i Oni ustalają dietę na pokładzie. Z ruchem drogowym na morzu to też nie jest od lewa do prawa. Nie wpłyniesz do mariny np. po popołudniowym drinku bo staż wyrzuci Cię na pełne morze i o spaniu zapomnij. Tak, że niekiedy z utęsknieniem czekasz na chytrych bo możesz sie wyspać. Jak wiem, że przyjeżdżają Polacy we Wrześniu to proszę Szwagra, który jest szoferem aby podrzucił do autokaru w Chyżnem coś domowego. Jest uczta. Podobno w związku z islaminizacją Turcji będzie więcej turystow. Jak będzie więcej turystów to będą większe zarobki i nadzieja na zimowe przeżycie. No ale cieszmy się latem i krystalicznie czytą wodą w Adriatyku.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
bearchen 2013-06-13 21:47:43
@Blizniak jaka pogode przepowiadaja na lato w Chorwacji? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dobre,dobre taki numer to...
blizniak 2013-06-13 22:14:57
No Bearchen mówią, że w środkowej i południowej Chorwacji będzie sucho ale nie upalnie. Natomiast na północy będzie więcęj wiało od gór. PozdrawiamB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in