Piątek, 07 sierpnia
Kajetan, Klaudia, Donata, Dorota, Konrad, Sykstus, Olechna
2099

Wydarzenia

Dobra pizza gdzie?? :D

Gdzie mozna zjesc dobra pizza oprocz Limanowej ,bo tu jadlem wszedzie :D
RE: Dobra pizza gdzie?? :D
najlepsza pizza w Limanowej tylko w restauracji Caverna.
Polecam!
Dominikana w Dobrej naprzeciwko zabytkowego kościoła - o ile nic się nie popsuło od 2 miesięcy to bardzo polecam :)
Ja smakowałem się w pizzy w Zajeździe Mogielica :) Niewiem jak teraz, ale w tamtym roku i w latach poprzednich pizze mieli genialną :)
W Słopnicach w Esmeraldzie.
Caverna również polecam !!
Jeśli jesteśmy w temacie pizzy, to czy w Kasinie Wielkiej można takąż zamówić z dostawą do domu? :P
Także mogę polecić C A V E R N Ę :)
A ta Esmeralda to niby gdzie aie znajduje dokladnie? :)
Esmeralda Słopnice górne :)
Dzieki za odp.:)
kolego udal bys sie do swiatyni podumac i pomodlic sie chwile zamiast opychac sie fast fudami ktore sa nie zdrowe lepiej po mszy swietej zjesc polskie pierozki z kapustom a nie amerykanskie wymysly szatana
czlowieku idz sie pomodl zamiast amerykanskich wymysluw masonerii szatanskiej jak pizza daj ksiedzu na tace on cie zbawi polacy to hedonsci napelnic brzuch z zona bara bara i tyle 0 duchowego rozwijanie ty nie badz taki ja wskazalem ci droga podazaj nia a ujrzysz swiatlo zbawienia
W byłej Aldze teraz to się nazywa Totmes jadłam ostatnio pizze i powiem szczerze że dobra i niedroga
Aktualnie nie posiadamy w menu takiej pozycji:P:P testerze od siedmiu boleści:-*
W Primavera na Tarnowskiej też jest niczego sobie
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in