Baner
7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
1994

Tematy archiwalne

do budy..

krz08 2010-12-09 19:09:06
czemu ma służyć ten tekst. temu ze masz nasrane we łbie czy że nikt Cię nie kocha "do końca życia"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
klekajLarwo 2010-12-09 19:12:16
i prosze bardzo:P o to pierwszy ulomniak :) policze was:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
Janek64 2010-12-09 19:17:59
klekajLarwo pisz pisz co ciebie dręczy zaraz ustawi się kolejka z komentarzami a tak na marginesie co ty na odludziu mieszkasz czy na Syberii co nie masz kim pogadać,Z tym kochaniem to różnie bywa moja babcia co wieczór mówi to dziadziowi już od 50lat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
AwM 2010-12-09 19:18:31
Mogłeś to inaczej napisać, ale zgadzam się.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
konto usunięte 2010-12-09 19:23:53
klekajLarwo jaki TY obeznany w tych portalach ....tylko zastanawiam się za co się mścisz? Mogłeś lepiej napisac:znowu w życiu mi nie wyszło ...! Takie słowa nie padają z ust kogoś kto jest zadowolony , szczęśliwy , pełen energii ... kogoś kto jest kochanym i tak samo kocha !!! Współczuję CI ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
gruszka 2010-12-09 19:26:04
poczytaj trochę o miłości w jakiejś mądrej książce, a potem się wypowiadaj na temat jej trwania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
klekajLarwo 2010-12-09 19:40:00
Moze lekko przesadzilem:P Oglaszam wszem i wobec ze zyje peelnia:D czasem lapie chwilowe zwatpienia i nie mieszkam na syberi mimo iz pizdzi:d
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
nateina 2010-12-09 19:43:29
Moim zdaniem miłość jeśli była prawdziwą miłością przeradza się później w przywiązanie. A samo słowo kocham zostało stworzone z tym założeniem. Konstatuję, że dla Ciebie klekajLarwo definicja kochania istnieje na darmo, bo i tak nikt nie kocha. W takim razie wymyśl inne piękne określenie, tego, że babcia z dziadkiem żyją ze sobą już xx lat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
klekajLarwo 2010-12-09 19:51:19
"Lofciam" <lol> lub "Mam Cie" bo kto wymyslil kocham:P dlaczego nie moze byc mam cie ?:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
konto usunięte 2010-12-09 19:52:02
TY piłeś czy najarałeś się ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
myszka1 2010-12-09 19:52:29
uporządkuj swoje sprawy, popatrz w lustro pokocha siebie samego a pokochasz w tedy każdego nawet wroga swojego. ( filozofia życia )
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
konto usunięte 2010-12-09 19:56:47
Miłość niespełniona to specyficzny rodzaj nienawiści. Miejmy się na baczności przed jej ofiarą - myślącym samotnikiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
zoner 2010-12-09 19:57:54
klekajLarwo ja mam już twój przedział miłosny przekroczony i to znacznie nie czuje przywiązania ale większa miłośc. Jak chcesz pisac o miłości to musisz jej zeznac
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
myszka1 2010-12-09 19:58:22
żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw... — Jonathan Carroll Poza ciszą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
nateina 2010-12-09 20:00:35
W takim razie niech będzie mam cię-o ile uda Ci się to wprowadzić na skalę międzynarodową. Bo słowo kocham właśnie takie jest. Tak na marginesiku to Twoje mam Cię ma taki wydźwięk idealnie odwzorowujący społeczeństwo XXI wieku. Nie podoba mi się osobiście.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
myszka1 2010-12-09 20:03:26
Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie. — Jan Twardowski
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
klekajLarwo 2010-12-09 20:04:08

czasami szkoda mi waszej milosci do konca zycia, czy wy naprawde jestescie slepi? nie szkoda mi ze ja nie jestem w stanie tej slepoty...a was. Milosc to krotki okres czasu(1-10 lat) pozniej pozostaje cos takiego jak przywiazanie. I nie rozumiem po co i dlaczego wypisujecie po roznych portalach spolecznosciowych teksty typu Kocham Cie na zawsze szczerze to gowno nas to obchodzi. Mozecie pisac ze mam jakies kompleksy, ale prawda jest inna...smiac mi sie chce...a napisalem to na forum bo nie mam z kim o takich rzeczach pogadac i mam w *** tematow o ktorych chcialbym z kims pogadac:D:P Pozdro

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
konto usunięte 2010-12-09 20:06:44
klekajLarwo czyta się ciebie okropnie. Bez ładu i składu, stylistyczny koszmar!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
zoner 2010-12-09 20:11:27
klekajLarwo zwrot Mam Cię już jest aktualny i brzmi mam cię w ..... jak chcesz się tak zwracac nawet do znajomych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
krz08 2010-12-09 20:18:49
klekajLarwo wiem jaki jest twój problem NIE DOSTAŁEŚ PREZENTU OD ŚW. MIKOŁAJA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
konto usunięte 2010-12-09 20:21:15
Nie tylko..ON :) !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
happyboy 2010-12-09 21:00:35
To nie prawda klekajlarwo, bo ja np bede cale zycie zakochany... A wiesz dlaczego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
happyboy 2010-12-09 21:01:30
Bo jak sie jedna milosc wypali to szukam nastepnej, i tak sobie dozyje szczesliwie do seteczki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
slawusik 2010-12-09 21:33:13
Bardzo podobają mi się Twoje, Robaczku111, posty. Zauważyłem, że ty zawsze jesteś taka zdrowa, racjonalna, obiektywna. Jakąś tam swoją prawdę masz - nie powiem. Ale pamiętaj, że taką- swoją prawdę - ma każdy, nawet obywatel klekajLarwo. No właśnie - a propos: http://www.youtube.com/watch?v=ScFo_hGYKXk
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
por 2010-12-09 22:22:19
czy możesz zdradzić jaka jest geneza Twojego nicka;klekajLarwo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
klekajLarwo 2010-12-10 16:07:05
wasze nie ktore komentarze sa naprawde baardzoooo inteligetne, i z checia z paroma osobami z forum spotkal bym sie przy dobrym piwku:) Fajnie ze tyle osob sie udziela w tym temacie, czesc z tego co napisalem wczoraj jest nie prawda, acz kolwiek 1/3 uwazam za prawde.:) por: moj nick to tylko wymysl mojej glowy ktora nie cierpi nienawisci(Media i nie tylko) oraz ludzi ktorzy mysla ze sa kims wiecej niz inni. "Wszyscy Rowni, Kazdy Inny" kiedys gdzies moze spotkacie ten tytul:) pozdro:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
konto usunięte 2010-12-10 20:24:38
masz ogromny problem z ortografią i stylistyką! Popracuj nad tym bo wstyd.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
Xull 2010-12-11 13:19:51
LARWO ... klękaj:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: do budy..
Janek64 2010-12-11 15:28:42
LARWO JUZ NA POCZĄTKU NAPISAŁEM ZE BĘDZIE KOLEJKA DO WPISÓW I MASZ -DAWAJ NASTĘPNY TEMAT
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in