17°   dziś 16°   jutro
Sobota, 11 maja Iga, Ignacy, Franciszek, Filip, Mira, Władysław
1994

Tematy archiwalne

Do Big Brother-a.

skorpion 2010-08-29 17:11:56
Wielki Bracie ToP-ie czy na Twoim portalu będą zdjęcia z Mogielicy,myślę że będą, widziałem tam Twojego wysłannika.Pozdrawiam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
konto usunięte 2010-08-29 17:39:33
Buhahahahahahaha Skorpion .... TY Wariacie !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
top 2010-08-29 20:24:24
;) o zadnym wyslanniku na Mogielicy nie wiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
konto usunięte 2010-08-29 23:26:57
portal jest coraz słabszy tez bym chetnie przeczytal relacje .Dobrze ze wkrotce startuje ponoc nowy.Zrobi sie konkurencja to nie bedzie nie chce mi sie bo leje .np
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
konto usunięte 2010-08-29 23:28:52
robaczek111 sa zdjecia z mogielicy na limanowa28tv.pl .TOPOWI sie nie chcialo ruszyc.OStatnio byl wypadek w ta sobote pod bankiem PKOSA gdzie dawniej byl BPH o 18 tez myslalem ,ze przeczytam czyja wina a tu nawet nie wspomniano na portalu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
SnoozE 2010-08-29 23:44:28
no wlasnie ja tam przed chwila widzialem szkla. Nie posprzatali czy nowy dzwon byl ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
top 2010-08-30 07:53:32
bergson: 1. Na Mogielicy nie bylo zadnego mojego wyslannika, bo tam sam bylem i w momencie kiedy pisales post galeria zdjec juz byla na portalu. Dlatego nastepnym razem zastanow sie co piszesz. 2. Wypadek? Byla info na blipie zaraz po nim. A ze nie ma pelnego opisu to odpowiem krotko: nie wszedzie da sie byc i czasem trzeba po prostu poczekac na oficjalna informacje policji. 3. Konkurencja? Bardzo dobrze, juz sa 3 albo 4 i tam jakos piszesz, ze malo informacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
skorpion 2010-08-30 08:38:13
TOP jesteś dobry,ale policję to mógłbyś wyprzedzić,pomyśl o dziennikarzu śledczym- ale co ja piszę ,Ty dobrze o tym wiesz....Dziennik Polski....nie daj się konkurencji!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
konto usunięte 2010-08-30 09:56:20
TOP tak sie składa ,ze jak mnie cos interesuje to pierwsze zawsze patrze na ten portal a dopiero potem na inne jak tu nie ma.Uwazam ze np sprawe mogielicy powinienes dac w glownym miejscu jak wszystkie tematy a nie gdzies tam.Ja wchodze i czytam a nie wchodze i szukam noz moze bedzie.A dla twojej wiadomosci odwiedzam tylko 2 portale ten i telewizyjny.Slyszalem ze limanowa24 ma sie wziasc za robote i bedzie szukac dziennikarzy w limanowej dlatego tak napisalem o kolejnym profilu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
loleklima 2010-08-30 10:00:02
będzie się działo...... zimn.. ups. sorry...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
top 2010-08-30 10:04:49
bergson ale fotoreportaż z Mogielicy jest w głównym - centralnym miejscu strony głownej. Wrzucilem go wczoraj przed 23 i juz ogladnelo go ponad 800 osob, wiec nie jest "gdzies tam". Czesto tak jest, ze wczesniej dajemy galerie, a pozniej jak mamy wszystkie wyniki itp. itd. to dodajemy tekst. Co do 24 juz ostro zabierali sie do pracy, nawet mieli pracownika.. Tym razem moze im wyjdzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
konto usunięte 2010-08-30 10:15:48
chodzilo mi o to zebys umieszczal takie spotkania jak na mogielicy w aktualnosciach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
top 2010-08-30 10:27:34
Będzie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
goya 2010-08-30 12:53:57
to się skorpion wygłupiłeś z tym wysłannikiem TOP-a. Myślałeś,że nam wciśniesz kit że niby osobiście byłeś na mogielicy a tu wpadka;D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Do Big Brother-a.
skorpion 2010-08-30 13:12:26
przynajmniej kogoś zmobilizowało,heeej!!!a osobiście byłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in