7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

dla zainteresowanych "limamowscy kontrolerzy parkingowi!!! "

didek 2013-04-15 10:19:39
W ostatnim czasie miałem wątpliwą przyjemność rozmowy z jednym z kontrolerów limanowskich parkingów na temat.. jak by to nazwać wsadzenia sobie biletu parkingowego w d..e", tak zostałem poinstruowany przez jego z nich, konkretnie nie znam nazwiska bo identyfikator był przysłonięty przez przez Niego, taki mały z okrągłą główką nawet śmieszny. Poruszyło mnie to na tyle, że postanowiłem napisać o tym zdarzeniu na forum publicznym, może ktoś ma podobne doświadczenia z tymi rzekomo przygotowanymi do zawodu ludźmi...:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dla zainteresowanych "limamowscy kontrolerzy parkingowi!!! "
konto usunięte 2013-04-15 11:39:58
JESTEŚ KŁAMCĄ !!! Zapamiętałem twoją twarz i twój samochód bo byłem świadkiem waszej rozmowy i słyszałem jak było naprawdę. Parkingowego też znam i nie omieszkam mu tego powiedzieć, że dupę mu obsmarowujesz na forum limanowskim nazywając go śmiesznym i go oczerniając. KŁAMIESZ bo żadnej rozmowy nie było, tylko z mordą na parkingowego wyjechałeś piekląc się w aucie, że nie będziesz żadnego biletu kupował. Parkingowy zwrócił ci uwagę, abyś stanął gdzie indziej autem jak nie chcesz płacić, a ty nadal na niego wrzeszczałeś w aucie, że nigdzie nie będziesz stawał i żadnego biletu kupował. Masz pecha koleżko, bo akurat przysłuchiwałem się waszej rozmowie i ty mnie widziałeś a ja ciebie i byłem przy tym zajściu. Więc przestań pierdzielić farmazony, że cię to poruszyło, ojej krzywda ci się stała bo zwrócił ci uwagę. Tobie pasowało stanąć i nie płacić !!! Chcesz to jeszcze napisze ci na jakiej ulicy to było, miejsce, godzinę ci podam i dzień a wtedy zwątpisz do reszty cwaniaku jeden.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dla zainteresowanych "limamowscy kontrolerzy parkingowi!!! "
noufjuczer 2013-04-15 13:38:19
i takich cwaniaków w naszym mieście jest bardzo dużo, wydaje się im, że przepisy ich nie dotyczą i szkoda złotówki na parking wydać normalnie wiocha.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dla zainteresowanych "limamowscy kontrolerzy parkingowi!!! "
didek 2013-04-15 15:40:09
O matko!! ale klamiesz" cwaniaku" z naszej limanowej po powrocie ze sklepu zastałem "kontrolera" przy moim samochodzie i po okazanu mu biletu skonstruował mnie ze mogę sobie go wsadzić w d..pe wiec proszę nie karcić mnie za coś czego nie zrobiłem, żadnej "mordy" nie darlem , przerazila mnie Twoja głupota..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dla zainteresowanych "limamowscy kontrolerzy parkingowi!!! "
didek 2013-04-15 15:41:41
...."Poinformował mnie "....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dla zainteresowanych "limamowscy kontrolerzy parkingowi!!! "
KAWULA 2013-04-15 18:22:09
Ale jak to po okazaniu mu biletu??? Bilet to sie kolego kładzie za szybke , a nie okazuje się kontrolerowi....:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dla zainteresowanych "limamowscy kontrolerzy parkingowi!!! "
didek 2013-04-15 22:13:28
Bardzo malo prawdopodobne żeby po takim spotkaniu opinia o Limanowej mogła być pozytywna u osoby będącej tam przejazdem... okazać w celu sprawdzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dla zainteresowanych "limamowscy kontrolerzy parkingowi!!! "
didek 2013-04-15 22:13:30
Bardzo malo prawdopodobne żeby po takim spotkaniu opinia o Limanowej mogła być pozytywna u osoby będącej tam przejazdem... okazać w celu sprawdzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dla zainteresowanych "limamowscy kontrolerzy parkingowi!!! "
Julek 2013-04-15 22:21:25
Ale w sobotę powinno być za darmo!!!

A tak swoją drogą to po jakiego diaska są funkcje zbliżeniowe w automatach, jak to jest do jakichś swoich systemów, nie dla kart bankowych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dla zainteresowanych "limamowscy kontrolerzy parkingowi!!! "
konto usunięte 2013-04-15 23:49:23
Jeżeli mnie spotkałby taki przypadek, to nie rozpisywałbym się na forum portalu. Zadzwoniłbym do firmy obsługującej strefę i przedstawiłbym zaistniałą sytuację, lub zrobiłbym mu fotę aparatem w telefonie (jest w publicznym miejscu i sam przychodzi z pretensjami do mnie, nie mogę takiego zdjęcia zamieszczać w internecie, tylko okazać jego przełożonym lub policji), jakby próbował mnie tknąć to zgłosiłbym na policję naruszenie nietykalności osobistej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in