14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1994

Tematy archiwalne

Dla kibiców Wisły Kraków

boboj 2011-02-14 23:46:03
Jestem koordynatorem fan clubu Wisły Kraków FC Ujanowice. Próbuję "rozkręcić" kibicowanie w naszym regionie. Jeśli byłby ktoś chętny na bilety i karnety na mecze Wisełki proszę o kontakt na maila boboj1@o2.pl . Jako FC przysługują nam tańsze bilety i karnety więc można sporo oszczędzić jeśli jeździ się na mecze. Pozdrawiam wszystkich Wiślaków
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dla kibiców Wisły Kraków
konto usunięte 2011-02-15 13:40:07
Każdy Ci to powie, że Pasy rządzą w Krakowie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dla kibiców Wisły Kraków
anonim123 2011-02-15 13:48:06
oo Boboj :) Jak coś to dam znać na m@ila.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dla kibiców Wisły Kraków
ogonek 2011-02-15 14:04:10
KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE KAŻDY TO POWIE...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dla kibiców Wisły Kraków
andy11 2011-02-15 14:25:04
macie prawie 100km do Krakowa więc tacy z Was kibice jak ze mnie kanarek:)zajmijcie się lepiej kibicowaniem lokalnym piorunom, strzałom czy huraganom a nie szukajcie sobie problemów i powodów aby dostać po mo...ie za darmo:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dla kibiców Wisły Kraków
szefo 2011-02-15 14:38:38
WISŁA HAHAHAAH A CO TO ZA ZESPÓŁ MUZYCZNY
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dla kibiców Wisły Kraków
szefo 2011-02-15 14:40:55
PASY NIE PASY WISŁA NIE WISŁA I TAKICH MAMY PIŁKARZY JAK PRZYSŁOWIOWYCH KIBOLI NIC TYLKO ICH W MORD..Ę LAC PONIZEJ POZIOMU 00000000000
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dla kibiców Wisły Kraków
Wiku 2011-02-15 15:37:03
andy11 - skoro twierdzisz ze 100 km to odległość która uniemożliwia bycie aktywnym kibolem to co powiesz na 99% fanów piłki nas otaczających, którzy uważają się za fanów FCB, MU, RM itd.... oczywiście śmiem zauważyć że Ci fani zasiadają tylko przed TV i we środe kibicują jednej a we czwartek drugiej drużynie przy okazji LM... W końcu przecież dużo łatwiej pokibicować drużynom które są w top 10 budżetów na świecie i powiedzieć: Ja kibicuje MU - zarazem nie znając tradycji ani historii klubu... Skoro oni kibicują przez TV to ich nazwałbym kanarkami, a Ciebie nielotem Dodo a Boboja pochwalił za wspaniałą inicjatywe bo atmosfera na meczu nieziemska... Jak nie wiesz o czym pisze Boboj to nie wypowiadaj sie. pzdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dla kibiców Wisły Kraków
konto usunięte 2011-02-15 15:53:45
na mecz wisły zawsze warto się przejść i to oczywiście ona rządzi w Krakowie:) Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dla kibiców Wisły Kraków
boboj 2011-02-15 16:24:42
no wiecie jak ludzie teraz lubią jechać po Wiśle kiedy to lECH jest na topie. andy11 jakbyś chciał wiedzieć jeżdżę na Wisłę od 8 lat i to nie tylko do Krakowa ale również na mecze wyjazdowe więc mogę się nazywać kibicem. Śmieszni są dla mnie ludzie którzy utożsamiają się z lechem a nigdy nie byli na ich meczu. Druga "najfajniejsza" grupa to wielcy kibice sandecji. Gdzie byli wszyscy gdy ekipa z NS grała w 3 lidze? Nagle coś dużo się "tego" narobiło w Limanowej i okolicach. Do godzin wieczornych do czwartku proszę o maila zainteresowanych karnetami. Jako FC dostaliśmy cenę którą maja dzieciaki z podstawówki wiec naprawdę warto to wykorzystać.pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dla kibiców Wisły Kraków
tkwm1906 2011-02-16 10:48:37
peace, jezdze na Wisle ponad 3 lata:) jezdzilem z FCT pozniej chwile na luzie. Bilety na Młyn? po ile po 10 czy po 15?:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dla kibiców Wisły Kraków
boboj 2011-02-16 21:08:49
bilety od tej rundy będą droższe bo chcą sprzedać jak najwięcej karnetów.jak chcesz szczegóły pisz na boboj1@o2.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in