10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

DJ na weselu?!

catty 2011-06-29 16:25:40
Co myślicie o tym, żeby DJ był zamiast orkiestry na weselu?! Szukam właśnie takiej osoby na własne weselicho...Ewentualnie czy w okolicy Limanowej są jacyś godni polecenia...Wyraźcie swoją opinię...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
xTm 2011-06-29 17:15:03
Jak dj to tylko firma soundlight(soundlight.com.pl) byłem na kilku imprezach organizowanych przez nich i było całkiem fajnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
b11 2011-06-29 19:47:27
Ja osobiście byłam na 3 weselach z udziałem DJ i powiem szczerze, że super się wybawiłam. Nawet u mojego brata grał ten DJ. Z tego co się orientuje to gra imprezy w Nietoperzu. Nazywa się Grzesiek Wrona. Ja mogę go polecić na 100%.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
konto usunięte 2011-06-29 22:41:38
plusy - jest taniej (ceny rzędu 1500zl, zespoły ok 2500-3000 przynajmniej te okoliczne grupy), można się dogadać co będzie grał i w trakcie zawsze można poprosić o coś ekstra (a zespół nie zawsze coś umie), ma się zwykle od razu wodzireja w jednym, no i nie robią przerw jak zespoły, minus - chyba tylko taki, że dj nie ma związku z naszą tradycją. Popieram xTm - mają już wyrobioną opinię, prowadzenie ok, obsługa techniczna też ok.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
Piotr 2011-06-29 23:43:04
Lipa... https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
ladykrycha 2011-06-30 08:54:17
Jeśli dj to tylko firma soundlighthttps://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png"> są naprawdę genialni :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
obslugamuzyczna 2011-06-30 10:25:03
na moim weselu gralo dwoch chlopaków z team-art, to genialna i profesjonalna grupa DJ z Krakowa i Warszawy, nie grywaja klubowo, wesele mialem w Limanowej cena to było 1400zł , sprzęt genialny, dużo zabaw i konkursów, humor!polecam!kontakltowałem się mailowo promocja@team-art.tv - numeru nie chce podwac, bo nie pytałem czy mozna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
limonka 2011-06-30 15:11:21
U mnie na weselu tez grał DJ. Zabawa non-stop. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni (przynajmniej tak mówili - może z grzeczności).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
black09 2011-07-15 21:40:24
dj criss;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
gofer 2011-07-19 22:03:46
ee dupa...soundlight na wesele to też kicha...

jak już coś to Dj Wac z Nowego Sącza...tutaj oficjalna stronka http://wac.dj.pl/djwac/ gość zna się na branży a wesela prowadzi super...Soundlight to możecie wynająć na potupajkę dla dzieci, bo już nawet liceum przy nich się ciężko bawią
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
obslugamuzyczna 2011-07-20 00:07:03
za pieniądze jakie wydacie na lokalnych grajków będziecie mieć profesjonalnych dj-ów z Krakowa czy nawet Warszawy, ceny te same a przynajmniej grają legalnie(zaiks, spaw)maja też doświadczenie z profesjonalnych imprez w bardzo drogich hotelach czy salach bankietowych, graja imprezy weselne na zamkach i dla wymagającego klienta, pracują w radiu i tv, kontaktujcie się poprzez mail promocja@team-art.tv, cennik maja bardzo przystępny jak na nasze warunki w okolicy-sprzęt i światło super-to mniej niż połowa ceny orkiestry-po co stawiać na jakieś wynalazki, wesele to zbyt ważna impreza!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
minimidi 2011-07-23 19:01:24
Musisz po prostu wziąć namiary do wszystkich wymienionych i sama ich sprawdzić. Na pewno każdy z nich ma płytę z imprezy na której grał. Moim zdaniem to jest najlepsze rozwiązanie bo wiadome, że konkurencja nie śpi i jeśli ktoś Ci kogoś poleci to znajdzie się inna osoba, która będzie próbowała w skuteczny sposób zepsuć o nim opinię i będzie wychwalał siebie lub znajomego. ;)
A jeśli chodzi o "legalne" granie to z tego co wiem Soundlight od pewnego czasu jest już firmą czyli automatycznie muszą opłacać zaiks. Co do reszty nie mam pojęcia więc się nie wypowiadam.
Wybór pozostawiam Tobie i przyszłemu mężowi ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
makaron12 2011-07-24 11:23:09
Dj -Zbyszek jest fajny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
catty 2011-07-27 13:05:59
dj zbyszek????skąd On jest?!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
konto usunięte 2011-07-27 14:58:03
nie polecam dj na wesele ;/https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: DJ na weselu?!
catty 2011-07-27 19:08:09
Dlaczego elvis nie polecasz dj na weselu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in