Baner Baner
20°   dziś 20°   jutro
Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola
4272

Porady

Dieta Kapuściana w tabletkach?

sheitacid 2012-04-19 11:29:56
Stosował ktoś dietę kapuścioaną w tabletkach?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dieta Kapuściana w tabletkach?
konto usunięte 2012-04-19 13:31:48
Szkoda kasy dziadostwo lepiej idz na ta diete ino nie w tabletkach tylko nagotuj zupy Asystorslim kup lepiej sobie i schudniesz ja tak zrobiłam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dieta Kapuściana w tabletkach?
konto usunięte 2015-10-31 21:09:11
Zdecydowanie odradzam, przecież to nie może być zdrowe, lepiej zastosuj coś bardziej naturalnego, racjonalnie się odżywiaj, uprawiaj sport. Poczytaj trochę o tym, co może pomóc Ci schudnąć np. na tym blogu http://szczuplakobieta.pl/, ale na pewno nie niszcz sobie organizmu takimi tabletkami...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dieta Kapuściana w tabletkach?
Arwen 2015-11-01 10:35:46
Na co wydawać pieniądze na takie badziewie, wystarczy znacząco ograniczyć spożywanie ciast i słodyczy, nie jeść po 18.00(jakieś jabłko,gruszka to można), dużo ruchu(wycieczki w góry, długie spacery), należy się ruszać, a nie leżeć w domu przed telewizoremi komputerem, wiem sam po sobie że to trudne, ale ja na siłę się zmuszałem i w dwa miesiące schudłem ponad 5kg. Łykanie tabletek pewno i pomaga, ale potem następuje efekt jojo i nadwaga wraca ze zdwojoną siłą, nie należy też wierzyć farmaceutą i reklamie, bo Oni muszą sprzedać i zarobić, a reklama potrafi wmówić że gówno zawinięte w śliczny papierek to cukierek.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dieta Kapuściana w tabletkach?
krateczka 2015-11-06 13:20:52
Nie jeść po 18?! Bzdura totalna! :)
Ostatni posiłek jaki powinno się zjeść ma być dwie - trzy godziny przed snem.
Każdy (a przynajmniej większość) dietetyk Ci to powie :)

A co do tabletek to szkoda kasy ;) Lepiej te pieniądze zainwestować w poradę od dietetyka i zacząć zdrowo się odżywiać (5 posiłków dziennie, śniadanie max pół godziny po obudzeniu się) No i trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dieta Kapuściana w tabletkach?
zuza213 2016-09-29 13:43:40
ja również nie rozumiem idei "diety w tabletkach" jaki to miałoby sens?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in