9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
4271

Porady

Depilacja laserowa

krateczka 2015-07-27 14:23:47
Czy któraś z Was zdecydowała się na taki "zabieg" w Limanowej?
Jeżeli tak to gdzie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Depilacja laserowa
malin1 2015-07-30 23:30:52
Nie polecam. Byłam z 10 razy - efekt żaden.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Depilacja laserowa
krateczka 2015-08-01 21:49:04
10 razy to dużo... Aż dziwne że efektów żadnych.
To gdzie była wykonywana depilacja?
Zbieram informacje bo przymierzam się do laseru już dłuższy czas i dobrze byłoby wcześniej wiedzieć gdzie najlepiej iść.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Depilacja laserowa
konto usunięte 2016-02-25 21:43:44
Ceny depilatorów laserowych niskie nie są http://www.morele.net/wiadomosc/depilator-laserowy-jaki-najlepszy-jak-wybrac/1531/ Więc jak ktoś chce sprawdzić, czy taka depilacja mu odpowiada, to powinien najpierw spróbować takiego zabiegu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Depilacja laserowa
zaczarowana31 2016-04-14 08:42:33
Depilacja laserem nie u każdego zadziała skutecznie. Są przypadki (nie są one wcale jednostkowe), kiedy nawet kilkukrotne wykonanie zabiegu nie przynosi efektu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Depilacja laserowa
poezja 2016-04-14 11:44:46
ja była w yasumi na depilacji z użyciem laseru dwa razy i widzę efekt ,mały ale zawsze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Depilacja laserowa
Sylwia6291 2016-04-15 15:58:51
W Limanowej polecam depilację laserową w gabinecie Beauty Atelier przyjeżdża tam pani z laserem raz w miesiącu że Śląska chodzę tam od pół roku i jestem bardzo zadowolona efekty są swietne prawie już nie mam włosków, zabiegi są wykonywane co 4-5 tygodni , laser nazywa się Light Sheer desire najlepszy laser diodowy do walki z owłosieniem renomowanej firmy amerykańskiej Lumenis, jestem taka kobieta że zanim zainwestuje w coś pieniążki to najpierw duuuuuzo czytam na ten temat i powiem Wam moje drogie że te lasery sklepowe to nie są nawet lasery tylko to jest światło które usypia cebulki włosa na jakiś czas i za chwilę znów to wraca często w gabinetach można spotkać urządzenie do laseroterapii o nazwie IPL to działa tak samo jak te sklepowe lasery także reasumując szkoda pieniędzy bo żadnych efektów to nie przynosi , pani która przyjeżdża z tym laserem ma bardzo duża wiedzę na ten temat i wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałam a ceny tez ma świetne bez problemu jeśli komuś naprawdę zależy odłożyć sobie dana kwotę na partie ciała która chce poddać depilacjii , np pachy to koszt 100zl, bikini głębokie 150zl, łydki 200zl ja wzięłam pakiet tych trzech partii ciała naraz i jeszcze dostałam rabat bo zapłaciłam 350zl za wszystko za jeden zabieg czyli stówka w kieszeni ;) Polecam ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Depilacja laserowa
markus123 2016-10-23 10:29:29
witam ja wydepiluje kazda ...skutecznie i bezbolesnie, zapraszam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Depilacja laserowa
zuziagola 2016-10-25 13:50:03
Według mnie depilacja laserowa to dobra opcja, oczywiście osoby o blond włosach mogą spodziewać się gorszych efektów, ale warto spróbować, ja byłam na razie trzy razy i widzę efekty, włosy odrastają słabsze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Depilacja laserowa
Karolina333 2018-01-16 15:13:42
Nigdy nie byłam, ale słyszałam dobre opinie.
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in