Poniedziałek, 19 sierpnia
Bolesław, Jan, Borysław, Julian, Juliusz, Ludwik, Emilia, Konstancja
4069

Porady

Dentysta na NFZ

Czy jakiś dentysta w Limanowej lub okolicach przyjmuje w ramach NFZ? Moglibyście kogoś polecić oprócz Pani Biedowej?
Dzięki za pomoc!
RE: Dentysta na NFZ
Zegarski w przychodni na ul. M.B.B. w limanowej. Ale kolejki ma na tydzień bądź dwa do przodu.
Skoro taki temat poruszony to moze ktos poleci dobrego dentyste w limanowej prywatnie???
Nie polecam Zegarskiego absolutnie.
A ja polecam, leczę u niego niego zęby i jestem zadowolona.:D
Tak wiem też, że Pan Zegarski przyjmuje w przychodni, ale jednak wolałbym kogoś innego, może w innych miejscowościach w jakiś małych ośrodkach przyjmują dentyści w ramach NFZ, jeśli ktoś coś wie, proszę o info.
@@A odnośnie prywatnej wizyty, polecam Panią Krakowską na Jana Pawła II, naprawdę bardzo dobry fachowiec.
Ja polecam przychodnie stomatologiczna w Naszym Szpitalu, przyjmują i prywatnie i na NFZ... na termin wizyty na kase chorych czeka sie 2-3 tyg i można wybrać sobie dentystę u którego chce się leczyć zęby
Pani Joanna Michalik przyjmuje prywanie i w ramach NFZ gabinet w szkole w Mordarce
@bearchen
Przecież Ty zebów nie masz bo od ciagłego klepania buzia dawno ci wyleciały!!!To co Ty możesz wiedziec na ten temat?
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in