10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Delikatesy - Przyszowa

konto usunięte 2014-08-20 12:27:11
Kilka dni spędziłem a urlopie w Przyszowej i korzystałem z usług tego sklepu i szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak nie miłą obsługą. O "dzień dobry" czy "do widzenia" mowy nie ma, na dodatek Pani na mięsnym dosłownie rzuca klientowi zakupy, a przy kasie wielki "foch", totalna bezczelność, a paragon rzucony jak psu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
edi60 2014-08-20 14:10:14
a teraz proszę sobie zadac pytanie czy za najnizsza pensje tez bylbys uprzejmy i usmiechalbys się nonstop do klijentow a pracując nie 6 czy osiem godzin ale 12 a czasem i dluzej bo towar trzeba rozlozyc poukladac i rozliczyć się a mniemam ze te panie sa miejscowe to nawet mogą tylko zarabiać tylko po 1000 zL na miesiac rozwasz sobie to ty jako urlopowicz pozwalający sobie na wszystko to i zarabiający na pewno po wyżej sredniej krajowej i to grubo a później wymagaj od osob uprzejmości które sa wykorzystywane na każdym kroku i to jeszcze sa traktowane jak niewolnice
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
edi60 2014-08-20 14:22:13
pewnie odpowiesz ze nikt te panie nie zmusza do pracy i tu się mylisz zmusza ich do tego zycie i utrzymanie rodziny czy tez sama siebie to dobrze ze pracuje a nie kradnie taka czy inna osoba widzisz ludzie placa za taki system jaki nam rząd zgotowal kto uchwala takie niskie wynagrodzenia i totalne wykorzystywanie pracownika za głodowe stawki kto jak nie posłowie znowelizowali kodeks pracy co pracownik niema zadnego prawa upomnieć się o swoje kto jak nie rząd i posłowie wprowadzili z porozumieniem ze związkami zawodowymi jak i ze związkiem pracodawców umowy smieciowe czy umowy na zlecenie co pracownik niema zadnego prawa tylko k...a zap......c w robocie a jak nie to sp.......j bo ini na twoje miejsce czekaja TAKA K...A JEST POLITYKA RZADU I PRACODAWCOW A TY SMIECIU J...J NA NICH I O WYPLATE SIE NIE PYTAJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
edi60 2014-08-20 14:38:05
nie jestem mieszkancem Przyszowej ale nieraz tam jestem bo mam tam rodzine i znajomych w LUKOWICY i nieraz tam przebywam w Przyszowej wiec tez znam takie przypadki i dlatego zabrałem glos wtej sprawie a powiem ci jedno ze najpierw trzeba pierwszy okazac uprzejmość i grzeczność wobec drugiego a później żadac uprzejmości od drugiej osoby a nie jakto inni robia uwazajac siebie za cos wyższego od innych i żadaja żeby im nadskakiwać w ich wyimagowanych żadaniach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
edi60 2014-08-20 15:00:49
@Normalny i co ty na to ????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
bearchen 2014-08-20 16:10:53
@edi60
To, ze ktos pracuje za minimalna krajowa po 8,10, 12 h, nie zwalnia go z obowiazku bycia uprzejmym w kontakach z klientami.
Ja bynajmniej nie wymagam usmiechu od ucha do ucha(zawsze moze byc ten gorszy dzien), ale podstawowe zwroty "dzien dobry" "dziekuje" " do widzenia" "milego dnia" ze strony ekspedientki milo jest uslyszec.
Mysle, ze sam lubisz jak ktos Cie milo obsluzy.

To, ze ktos pracuje na umowac smieciowych a Panie sprzedajace traktuje sie jak niewolnice nie jest wina klienta. Chyba sie ze mna zgodzisz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
konto usunięte 2014-08-20 18:22:05
W tych Delikatesach Centrum na początku było dużo fajnych ekspedientek,ale teraz zostały same trudne przypadki,trzymają się roboty rękami i nogami,to miejscowe mamusie,mają gdzieś konwenanse,bo ludzie wielkiego wyboru tu nie mają,i tak do nich przyjdą..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
takajakja 2014-08-21 11:28:52
A czy my jako klienci umiemy zachować się kulturalnie i być w miarę uprzejmym w
stosunku do sprzedawcy?Od razu odpowiem .Nie ,nie umiemy!Bylam kiedyś świadkiem pewnego zdarzenia Sklep niewielki samoobslugowy kilku klientów wchodzi piękna mloda kobieta zbiera rzeczy do koszyka i wszystko byloby ok do czasu podejścia do kasy rzucanie towarem na Lade marudzenie że drogo żeby sprzedawca się pospieszył a nawet ponowne sprawdzanie owoców które sama sobie wybrala a w efekcie końcowym glosne oburzenie ze jednak owoce brzydkie i niech sobie sprzedawca sam zje takie cyt. gowno! No wiec moi drodzy po takim przedstawieniu każdy czlowiek mialby dość Popatrzmy czasem na siebie jak my się zachowujemy Podejdziesz do drugiego czlowieka serdecznie ta serdeczność prawdopodobnie wróci :-) :-) Pozdrawiam klientów i sprzedawców :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
konto usunięte 2014-08-21 11:48:17
edi nie chodzi mi , by mnie w sklepie kwiatami witano i składano czołobitne pokłony, elementarne przejawy kultury są jednak wskazane,,, a tam - tragedia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
kysek11 2014-08-21 17:14:28
Kulturalna osoba wchodzaca do sklepu mowi sama dzien dobry,a nie wymaga od ekspedietki przy kasie witania sie. A ta osoba ktora rozpoczela dyskusje na forum na temat D.C PRZYSZOWA to moim zdaniem chyba jest nie kulturalna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
kysek11 2014-08-21 17:20:19
Jak komus cos sie podoba to nikt nikogo nie zmusza. Jak mi dobrze wiadomo to oprocz D.C. PRZYSZOWA jest jeszcze Hit pol i Tip top ,tam napewno jest mila obsluga i swiezy towar... .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
ewela1234 2014-08-21 21:51:49
Ja z całym secem moge poleci Sklep HIT POL w Przyszowej,są tam mile i uprzejme Panie, i zawsze świeży towar:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
Limanowianka11 2014-08-21 22:26:29
No dokładnie macie racje ze tam jest nie mila obsługa...a zwłaszcza te dwie blondynki sa tam takie nieuprzejme ze masakra. Jedna taka mała a druga taka kolo 30 lat, obydwie siedza na kasie zazwyczaj.Az sie odechciewa robić zakupy w tym sklepie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
royski 2014-08-22 10:42:00
nieuprzejme to mało powiedziane, a a dodatek te cuda przy kasie, zupełnie inne ceny niż na półkach ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
ewela1234 2014-08-22 13:14:59
skoro są w delikatesach nie miłe Panie to przeciesz sa jeszcze inny sklepy wiec, nie trzeba chodzic tam na zakupy mozna do tych dwóch innych iść.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
konto usunięte 2014-08-23 16:33:07
Te dwie blondi to jakieś ciężko strawne są..Na nie nic nie działa,żaden uśmiech ni humor..Powiem więcej one jakieś uroki wręcz rzucają...A to że mam do wyboru inne sklepy to co, mam tam nie chodzić???Bo co..Jakoś mnie to nie przekonuje..Nie otake Polskie walczyłem.Pzdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
royski 2014-08-23 16:47:29
oj to dziwne miejsce, wchodzisz i już na wstępie czeka na Ciebie wzrok "czego Ty tu k...a chcesz" , podchodzisz do mięsnego i ten głos z wyrzutem pytajacy czym tym razem zamierzasz nam d..ę zawracać, po drodze mijasz półki, na których towar w zupełnie innej cenie niż przy kasie, finiszując dochodzisz do kasjerki a ona, wyperd... Ci towar z koszyka, rzuca nim, i następny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
konto usunięte 2014-08-23 19:06:05
Wchodzę i czuję na plecach ten wzrok.. który oznajmia mi, że to nie będzie mój dobry dzień..Po co tu przyszedłeś???wynocha z naszego sklepu.. Czy Ja jestem im coś winny???I ten chleb taki wgnieciony w te ciasne półki,jak ja dostaję ciśnienia jak go muszę wytargać przemocą..No cóż niski tam poziom,bardzo niski..A nie daj Boże po całej udręce kasowania towaru poprosić o doładowanie...No kuźwa jak u Tarantino8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
kysek11 2014-08-23 19:58:08
Ludzie dalibyscie juz spokoj .Wyraziliscie juz swoja opinie .Nie mozna tak kogos gnoic ,bo o was tez zle swiadczy jak tak piszecie... Ktos podal temat ,a wam sie tylko nudzi .Nie zdaje sobie sprawy ze komus krzywde robicie. Tez tam bywam przejazdem i jeszcze takich cudow jak wy piszecie to niewidzialem. Normalny sklep i normalni ludzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
konto usunięte 2014-08-25 23:09:51
@edi60:

edi60 jak zwykle wypluwa z siebie kilka postów na raz i niekoniecznie związanych z tematem.
To miłe, że tak ich bronisz ale niskie zarobki wcale nie usprawiedliwiają nieuprzejmości i chamstwa. Nikt nie każe im tam pracować, zawsze mogą się zwolnić. Wiem, że w takich sklepach różowo nie jest ale przymusu nie ma. Poza tym chyba nie bardzo wiesz ile wynosi średnia krajowa. Łukowica to najbiedniejsza gmina w Polsce i mało kto tam tyle ma. A ci co tyle zarabiają, w większości pracują na czarno, więc nie są ujmowani w tych zestawieniach. Co do minimalnej to też się mylisz, bo jednak jest to trochę więcej niżeli 1000 zł ...

A co do założyciela wątku, to on sam, podobnie jak większość mieszkańców Łukowicy nie musi chodzić do Delikatesów w Przyszowej. Jak wam się nie podoba, to nie kupujcie, sklep sam upadnie. Mamy wolny rynek, więc klient decyduje o jego kształcie. ;)

Jakiś czas temu była tu nagonka na Delikatesy Centrum w Limanowej. A że obsługa niemiła, że ceny wysokie a pracownicy wykorzystywani. I jakoś sklep dalej funkcjonuje. Skończyło się tylko na kilku wpisach na forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
edi60 2014-08-26 07:21:34
@Wislak ja wiem ile wynosi najnizsza gwarantowana pensja i nie pisałem ze 1000zł to najnizsza pensja ale ze za tyle mogą pracować po pracodawca znajdzie sposób żeby okroic i ta gwarantowana pensje ,co ztego ze pracownik ma gwarantowana pensje w wysokości 1320-1390zl na reke a wtakich sklepach wlasciciel może potracac za niedobory w kasie czy za towar rozbity czy tez zniszczony ,niestety takie sa realia pracy w tych marketach i dlatego napisałem ze mogą pracować za 1000zł po odtrąceniu nie tylko podatku czy składek ZUS ale tez tych niedoborow co wyżej napisałem : to nie dawniej ze ekspedientka mogla sobie dorobić oszukując kiejentow zaliczając więcej o pare groszy niż faktycznie to kosztuje co przez caly dzień dawalo to niezla sumke do kieszeni : a dziś to co wszystko kasy fiskalne sa i dostajesz paragon i możesz sam stwierdzić czy ktoś ci zaliczyl podwojnie jakiś towar bo tylko tak da się teraz oszukać kiejenta i ten towar później nie placac za niego wziazc sobie do domu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
konto usunięte 2014-08-26 07:56:00
Płaca minimalna jest przy pracy na pełen etat. Można zatrudnić pracownika na część etatu (wtedy pensję minimalną liczy się w ułamkach), na umowę zlecenie, lub umowę o dzieło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Delikatesy - Przyszowa
vik22 2014-12-12 11:42:01
Ja jestem oburzona oferta w tym sklepie biorac gazetke biore ja z mysla ze kupie cos na promocji a tu malo co z tej gazetki jest np mam małe dziecko i wiadomo ze patrze zeby kupic cos taniej w zestawie czy cos teraz sa na mega loteri chusteczki cleanic 3 paczki za 10 zł ale oczywiscie w przyszowej w centrum ich nie ma bo pewnie ktoras pani je rozebrala na czesci zeby zarobic z tego co widze u nich nie obowiazuje cena wiecej za mniej ale tym odbijaja sobie klientow i nie chodzi tylko o chusteczki ale o wiele innych produktow !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in