Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
4272

Porady

Dekorowanie domu przed weselem

kreolka24 2012-11-20 17:27:58
Czy macie może jakieś namiary na kogoś kto się zajmuje dekorowaniem domu przed weselem u młodych? nie mam tu na myśli kwiaciarni tylko jakieś prywatne osoby, które policzą "normalnie" za taka usługę? Dziekuję za wszelkie informacje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dekorowanie domu przed weselem
calla 2012-11-21 06:57:08
http://limanowa.in/ogloszenia/praca;eleganckie-dekoracje-sal-weselnych-kosciolow-samochodow,41710.html
Rozsądne ceny i dokładnie tak jak chcesz.Nam udekorowali ładnie kościół na ślub w sierpniu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dekorowanie domu przed weselem
rafafifa 2012-11-21 17:40:16
Jak by pani była zainteresowana to zapraszam do współpracy.Zajmuję się dekoracją.Mogę przedstawić kilka materiałów a co do ceny zawsze można omówić. Kontakt do mnie to rafafifa3@wo.pl lub tel 667 238 386 Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dekorowanie domu przed weselem
koralik 2012-12-04 13:29:37
No, bez przesady, normalna kwiaciarnia chyba nie liczy sobie w tysiącach za deko wokół domu? A bukiet też prywatnie, bo tam zedrą z Ciebie? I kosmetyczka kuzynka, a sukienka od ciotki krawcowej ,bo za pół darmo? Ehhh...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dekorowanie domu przed weselem
Dunior 2012-12-04 14:59:57
to idz do kwiaciarni i kup wiazanke na slub, a pozniej idz kupic podobna ale na urodziny babci, zobaczysz roznice w cenie w niektorych limanowskich kwiaciarniach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dekorowanie domu przed weselem
koralik 2012-12-04 18:49:21
Wiązanka ślubna na pewno wymaga więcej pracy, ale różnice śrubują same kwiaciarnie, bo kwiaty na giełdzie są raczej w podobnych cenach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in