Baner Baner
15°   dziś 20°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
2168

Wydarzenia

Dawna Murowana, nowy lokal

jahmi223 2012-08-11 21:19:59
Podobno w dawnej murowanej jest jakiś nowy lokal i wczoraj była jakaś impreza? Był ktoś? Jakie opinie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
scarface 2012-08-12 10:34:08
lokal jest kompletnie zmieniony gwarancja bezpieczenstwa milej obslugi i dobrej muzyki. Rowniez prosze o opinie i co chcecie by jeszcze zmienic...

wlasciciel
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
scarface 2012-08-12 10:41:02
Wstep tylko na podstawie dokumentu tozsamosci bez wzgledu na wiek oczywiscie powyzej 18 lat :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
konto usunięte 2012-08-13 22:02:05
Szkoda, że wypowiada się tylko właściciel ale jeśli jego lokal jest tak samo dobry jak film, z którego pochodzi jego nick to można iść w ciemno.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
marcin92 2012-08-14 21:44:03
Miejmy nadzieje że była tak dobra impreza, że ci co byli to jeszcze trzeźwieją i narazie się nie wypowiadają
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
budu 2012-08-15 00:13:45
Drogi scarface- właścicielu, kulturalniej było by przedstawić się z imienia i nazwiska - było by bardziej wiarygodniej :) a reklamowanie sie na forum to ... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
konto usunięte 2012-08-15 00:19:19
Pewnie Al Pacino :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
jahmi223 2012-08-15 13:37:20
Gwarancja dobrej muzyki powiadasz? Pod tym względem jeszcze nic dobrego nie słyszałem o waszym lokalu.

No i Łukasz, wypada się przedstawić :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
eMCntrl 2012-08-16 02:02:10
dobra muzyka to bardzo sliski temat >:-D :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
do2000 2012-08-16 09:33:59
moim zdaniem skanowanie dowodu to lekka przesada, ja tam osobisie nie bylam ale byl kolega i byl w szoku ze skanujecie dowody. wiec sory ale poki co to ja tam nie pojde , bo sobie nie zycze zeby jakis obcy miał moje wszystkie dane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
scarface 2012-08-16 16:33:51
skanujemy dokument nie musi byc to dowod cokolwiek ze zdjeciem a wszystko ze wzgledów bezpieczenstwa 16 kamer rejestruje kazde zajscie a w razie potrzeby osoba która zagrozi bezpieczenstwu nie jest anonimowa...Na podstawie nagrania z kamer i skanu dokumentu jest kierowany wniosek na policje...Jest to zawarte w regulaminie kto go nie akceptuje nie wchodzi na dyskoteke wiekszosc osob chce czuc sie bezpiecznie a nie anonimowo!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
MalaMi33 2012-08-16 21:31:06
no ale bez przesady ... pózniej jak by sie co w klubie dzialo to wszyscy na policji chociaz niektórzy nie mieli by pojecia ze cos sie stało.... nie pisze sie na to.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
myszaa 2012-08-18 13:47:20
Skanowanie dokumentu wow! pierwszy raz słyszę o czymś takim jeśli chodzi o imprezownie, dobra ochrona i monitoring to podstawa i owszem! co do tego skanowania to faktycznie jest to chyba zbyt poważna procedura jak na wejście do lokalu/klubu. Od sprawdzania dokumentów powinien być selekcjoner i on decyduje kogo wpusza a w razie jakis incydentow reaguje ochrona i identyfikuje kamera.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
do2000 2012-08-18 17:03:49
no racja ale widocznie własciciel uwaza inaczej, i po moim komentarzu troche sie oburzył co widac po ilosci wykrzyknikow ;D wiec moze to własciciela trzeba sie obawiac bo widac ze nerwowy jest, a nie klientow hmmmm
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
jahmi223 2012-08-18 19:55:21
Może ten lokal to tylko taka ściema, a właścicielom chodzi o zbieranie danych osobowych? Oo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
scarface 2012-08-19 22:58:12
scany dokumentow sa przechowywane 2 tygodnie potem kasowane nie sa upubliczniane i rozpowszechniane...Chodzi nam tylko o bezpieczenstwo i mozliwosc szybkiej identyfikacji w razie zakłócenia spokoju...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
bearchen 2012-08-19 23:58:43
Rozumiem, ze dbacie o to, aby uczestnik imprezy czul sie bezpiecznie, ale scanowanie dokumentu tozsamosci to wedlug mnie lekka przesada. Limanowa to nie miasto kryminalistow. Ludzie bawia sie zazwyczaj kulturalnie. Oczywiscie, ze zdarzaja sie wyjatki, ale mysle, ze jezeli Security posiada odpowiednie umiejetnosci, potrafi sobie poradzic z takimi przypadkami, bez mieszania w to ewentualnie kazdego imprezowicza. Niemniej jednak doceniam starania wlasciceli:):)Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
jahmi223 2012-08-20 00:45:18
Najpierw zmieńcie DJa, później porozmawiamy o reszcie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
bearchen 2012-08-20 00:56:39
@jahmi223 bez urazy czlowieku, ale jak Ci sie nie podoba, to nie chodz i nie komentuj.
Dobrej nocy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
jahmi223 2012-08-21 23:15:58
@bearchen chyba mam prawo wyrazić swoje zdanie, od tego jest to forum.

Ja na miejscu właścicieli chciałbym poznać opinie, co się nie podoba, co trzeba zmienić, a szczególnie że to dopiero początek i wszystko można poprawić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
bearchen 2012-08-22 01:19:13
Oczywiscie, ze masz prawo i akceptuje Twoje zdanie. Chociaz musze przyznac, ze w dziwny sposob je wyrazasz. Bardziej mi tu zalatuje proba zniechecenia osob, ktore jeszcze lokalu nie odwiedzily niz tylko podzieleniem sie opinia na temat lokalu. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
djdeejay 2012-08-22 10:13:02
Jahmi, nauka porpawnego wyrażania opinii:
ŹLE:
"Najpierw zmieńcie DJa, później porozmawiamy o reszcie "
DOBRZE:
"Proponuje zmienić DJ, bo slabo gra, przez co impreza staje się uciążliwa i nie mogę wyrazić opinii i reszcie"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
teraJA 2012-08-22 10:54:34
Nie na ale z tym skanem to tak na serio? 8o Przyznam szczerze że mnie to zniechęciło. Bezpieczeństwo ok ale to przecież są dane osobowe! Trochę to nie na miejscuhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
limanek 2012-08-22 11:13:45
Ile kosztuje wejście do tego lokalu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
konto usunięte 2012-08-22 13:50:53
Oj Boże - przy wejściu na stadiony dokumenty są skanowane. Przy wejściu na wiele imprez masowych (w tym dyskoteki) dokumenty są skanowane. Dla mnie to nie problem, oczywiście jeśli wszystkie dane są przechowywane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i o ustawie o organizowaniu imprez masowych.

A jak obecnie się lokal nazywa? Była Murowana, Hades, a teraz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
zygmunt200 2012-08-22 14:21:43
a jak nie mam żadnego dowodu tożsamości przy sobie,bo nie mam w zwyczaju idąc na impreze zabierać ze sobą żadnych dokumentów,portfela, tylko lużne pięniążki do kieszeni... to co? nie zostane wpuszczony do środka?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
konto usunięte 2012-08-22 16:40:58
@zygmunt200 - to masz problem. Ja do knajp bez dowodu osobistego się nie wybieram. I jak najbardziej popieram legitymowanie wchodzących do knajpy i sprawdzanie wieku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
limanek 2012-08-22 16:56:23
UNDERGROUND się ten klub nazywa, ale jeszcze strony internetowej nie ma, ja nie znalazłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
nina234 2012-08-22 20:39:27
Mi nie przeszkadza skanowanie dokumentów,a wszystkim nigdy nie dogodzi.Jak dla mnie ogólna ocena klubu jest jak najbardziej na Tak!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
konto usunięte 2012-08-23 08:18:05
jeśli ktoś kto idzie do lokalu posiedzieć, pogwarzyć i się zabawić, to skanowanie dokumentu nie powinno mu przeszkadzać, tym bardziej jak zapewniaj właściciel po 2 tyg. dane są usuwane.
Wszyscy Ci którym to przeszkadza mają wybór ,po prostu nie idę tam,a druga sprawa podejrzewam że zmienili by zdanie w momencie otrzymanie pierwszego strzału w "przysłowiowy ryj"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Dawna Murowana, nowy lokal
myszaa 2012-08-24 12:36:46
Mam pare pytań odnośnie imprez tam, czy w lokalu jest jakaś szatnia i jaki rodzaj muzyki leci na imprezach? Jest miejsce do potańczenia, czy parkiet, na którym trudno sie ruszyć?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in