14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1994

Tematy archiwalne

Czyżby koniec żałoby prawdziwego katolika-Polaka-Kaczyńskiego???

skorpion 2010-06-22 04:55:29
Jarosław już zapomniał o "najukochańszym" bracie i innych ofiarach katastrofy se swoją bandą urządza sobie imprezki-śpiew,laseczki,obiadki,tance np wczoraj w szczecinie--oto obraz farbowanego lisa-prawdziwego Polaka-Patrioty-Katolika???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyżby koniec żałoby prawdziwego katolika-Polaka-Kaczyńskiego???
konto usunięte 2010-06-22 05:34:49
Ja tam nie wiem jakie sobie imprezy wczoraj Kaczynski urzadzal, nie wiele mnie to obchodzi, bo to nie na niego glosowalam, wiec jego sprawa czy sobie swietuje czy nie... A dlaczego mowisz koniec zaloby? Skad o tym wiesz? To ze on cos takiego organizowal to nie znaczy ze zerwal zalobe... Z reszta, czy to nasza sprawa czy ktos zalobe nosi czy nie?! To tak jak kiedys uslyszalam komentarz: nie ubiera sie na czarno to zaloby nie nosi... A ja zapytam co ma piernik do wiatraka?!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyżby koniec żałoby prawdziwego katolika-Polaka-Kaczyńskiego???
skorpion 2010-06-22 06:25:01
Marysia1985-to dla tych którzy go popierają a żałobę nosi się w sercu-masz rację!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyżby koniec żałoby prawdziwego katolika-Polaka-Kaczyńskiego???
Bogdan 2010-06-22 08:26:34
Skorpion;nie przesadzaj,bol zostaje w sercu a życie toczy się dalej czy Ci się to podoba czy nie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyżby koniec żałoby prawdziwego katolika-Polaka-Kaczyńskiego???
skorpion 2010-06-22 09:02:16
to znaczy że kaczor zrzucił maskę-cierpiętnik!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyżby koniec żałoby prawdziwego katolika-Polaka-Kaczyńskiego???
konto usunięte 2010-06-22 09:45:16
skorpion co ty taki ciety jestes na PiS
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyżby koniec żałoby prawdziwego katolika-Polaka-Kaczyńskiego???
borek 2010-06-22 13:49:52
Teraz jak Ci PIS nie da,to kto Ci da?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyżby koniec żałoby prawdziwego katolika-Polaka-Kaczyńskiego???
nikoret 2010-06-22 19:57:51
a co PiS Ci da?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyżby koniec żałoby prawdziwego katolika-Polaka-Kaczyńskiego???
przemowrc 2010-06-22 21:04:06
Nikoret, Płacz i Skowyt da nam PiS.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyżby koniec żałoby prawdziwego katolika-Polaka-Kaczyńskiego???
kli 2010-06-22 21:36:28
Ustawa Rosyjskiego FSB "Zgodnie z nią, gdy szef terytorialnego organu FSB lub jego zastępca uznają, że obywatel postępuje nieprawidłowo, będą mieli obowiązek wezwać go i ostrzec, że jest na prostej drodze do złamania prawa. Natomiast obywatel po takiej rozmowie powinien od razu się poprawić i zaprzestać działań, które nie spodobały się funkcjonariuszom FSB, spadkobierczyni KGB, NKWD i Czeka. Jeśli się nie podporządkuje, to może zostać aresztowany na 15 dni. Związani ze służbami specjalnymi autorzy poprawek tłumaczą, że są one niezbędne, bo może się zdarzyć, że np. obywatel Iwan Iwanowicz stale trzyma swój sejf otwarty, a przechowuje w nim tajne dokumenty państwowe. Trzeba go ostrzec, a jak nie posłucha, przykładnie ukarać. Innym przykładem może być gdy coś się FSB nie spodoba może cie aresztować na 15 dni za to że się krzywo spojrzałeś a dzięki tej ustawie każdy powód będzie dobry, BA nawet bez powodu w końcu w niej jest napisane "Jeżeli FSB UZNA" więc jak im się tylko zachce :) Protestują media i opozycjoniści, bo wiedzą, że to prawo przeciwko nim. Nawet Władimir Łukin, rzecznik praw obywatelskich, a więc urzędnik rangi ministerialnej, nazywa je "potworem w stylu Ławrentija Berii", czyli krwawego szefa NKWD z przelomu lat 30. i 40. Protesty nic nie dają. Parlament głosami partii władzy Jedna Rosja przyjmie poprawki we wszystkich trzech czytaniach. Teraz czekamy na *przyjaciela Rosji* i podobne ustawy w Polsce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyżby koniec żałoby prawdziwego katolika-Polaka-Kaczyńskiego???
Bogdan 2010-06-23 08:15:44
ja już na forum odnośnie wypowiedzi politycznych pisałem;za głośne myśli polityczne pójdziecie do paki,|tak będzie napewno|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in