14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

Czyszczenie laptopa-kogo polecacie,,-szukam,

aligator 2011-03-08 21:30:46
Witam szukam w Limanowej dobrej i sprawdzonej osoby która zajmuje się czyszczeniem laptopów lub ewentualnym wymiana chłodzenia,,bo nie znam nikogo a chciałbym żeby ktoś mi dobrze to zrobił i żeby komp ni ucierpiał..będe wdzieczny za namiary,,;) pozdrawiam,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyszczenie laptopa-kogo polecacie,,-szukam,
djdeejay 2011-03-08 22:12:10
Elkomp na Piłsudskiego. Tylko laptop jest wysyłany do Krakowa do serwisu i tam najpierw rozkręcają chłodzenie na czynniki pierwsze i czyszczą. Później laptop ma ok 2 dni testowania, żeby sprawdzić temperatury są prawidłowe.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyszczenie laptopa-kogo polecacie,,-szukam,
konto usunięte 2011-03-08 22:29:57
A ja myślę, że warto udac się do Silvera. Obecnie maja siedzibę w "Imie" na Krakowskiej. Lepiej oddaj swojego laptopa w sprawdzone ręce. Ja wszelkie sprawy sprzętowe załatwiam wlaśnie tam i zawsze wychodze zadowolona. Ceny też mają przystępne. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyszczenie laptopa-kogo polecacie,,-szukam,
silvercomp 2011-03-08 22:34:02
Zapraszam do Silver Computer na ul. Krakowskiej w supermarkecie IMA. Cenowo w zależności od modelu laptopa od 30zł - 100zł. Termin realizacji w zależności od natłoku pracy-zazwyczaj w tym samym dniu odbiór :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyszczenie laptopa-kogo polecacie,,-szukam,
aligator 2011-03-08 22:55:50
Własnie wolałbym by to było na miejscu,bo do Krakowa wysyłka to za bardzo mi się nie uśmiecha,,a o Silver nie słyszałem więc muszę się przekonać tzn,mój komp:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyszczenie laptopa-kogo polecacie,,-szukam,
silvercomp 2011-03-08 22:57:58 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czyszczenie laptopa-kogo polecacie,,-szukam,
aligator 2011-03-08 23:03:10
Super dzięki za stronkę,,,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in