12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1205

Hyde Park

Czym przekonali nas kandydaci?

Kaczmarek 2011-10-07 12:25:08
Wszyscy wiemy przeciwko komu jesteśmy w tych wyborach (a przynajmniej większość). Temat kto co zrobił albo robi ŹLE jest już oklepany i powoli nudny. To mnie nie interesuje. Ciekaw jestem natomiast dlaczego głosujecie na danego kandydata na posła. Chodzi mi o konkrety - nie zasada ten ładny, ten wiarygodny - tylko rzeczy, które da się bezpośrednio odczuć. P.S. To ostatnia szansa udowodnić na kogo warto głosować. :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czym przekonali nas kandydaci?
Kaczmarek 2011-10-07 18:59:44
Czyżby za mało emocjonalny temat? Czy może każdy idzie na chybił trafił do wyborów?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czym przekonali nas kandydaci?
stars 2011-10-07 19:55:21
Wypowiem się w temacie Pani Jolanty Stokłosy. Znam ją osobiście. Jest to rzeczowa kobieta, zwyczajna, pomocna i nie trawiona przez jakieś polityczne zatargi. Jest osobą bezpartyjną, chociaż startującą z listy PSL. Powiem tak... Osobiście uważam, że lista, z której startuje nie jest zbyt ciekawą partią, ale osobiście ta Pani jest osobą, w którą naprawdę warto zainwestować swój głos.
Wiem, program programem, ale za człowiekiem tak naprawdę idą jego czyny, a ona bardzo szybko się uczy, potrafi przystosować się do każdej pracy i żadnej pracy się nie boi, bo w każdą wkłada całe swoje serce i zaangażowanie.
Moje zdanie jest takie: będę na nią głosować, bo naprawdę uważam, że jest odpowiednią osobą, która może wiele zdziałać dla naszego regionu.
Odsyłam do strony:
http://kandydacidosejmu.pl/jolanta-stoklosa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czym przekonali nas kandydaci?
blizniak 2011-10-07 19:57:08
głosujmy na kobiety!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czym przekonali nas kandydaci?
stars 2011-10-07 20:05:03
No właśnie! Dlaczego jest tak mało kobiet w naszym Parlamencie? Dlaczego większość głosuje na starych pryków, którzy powinni już dawno siedzieć na emeryturze i dać sobie spokój z jakimikolwiek działaniami politycznymi?
No tak, dlatego, że tak naprawdę ludzie przyzwyczajają się do jednych i tych samych twarzy. Lepiej zapamiętać jedną na dłużej, niż zmieniać ją co kilka lat.
Żałosne, bo takim podejściem raczej z tego bagna źle rządzonego państwa szybko nie wyjdziemy.
Mówią, że "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło". Mój kumpel zawsze powtarza, że tak naprawdę to jest, że "nie ma tego złego, co by na jeszcze gorsze nie wyszło." I tak właśnie jest z naszymi rządzącymi. Co wybory, to coraz gorzej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czym przekonali nas kandydaci?
AwM 2011-10-07 21:06:30
Wszyscy rozmówcy (albo rozmówca) z tego tematu założyli konta konkretnie pod wybory i najwyraźniej pod jednego kandydata, brawo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czym przekonali nas kandydaci?
stars 2011-10-07 21:17:50
Wypraszam sobie!!! Profil mam od dwóch lat!!!
Mamy wolność słowa i wypowiedzi, więc mam prawo do własnego zdania!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czym przekonali nas kandydaci?
konto usunięte 2011-10-31 21:43:24
BRAWO:o)KAŻDY MA PRAWO DO WŁASNEGO ZDANIA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czym przekonali nas kandydaci?
konto usunięte 2011-11-02 07:55:02
niczym jak zwykle
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in