7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
2168

Wydarzenia

Czy skład węgla może zabronić kupna węgla?

mayfry 2015-12-06 11:20:45
potkało mnie nie przyjemna historia kupiłem dwie tony węgla grubego w cenie 890 złotych za tonę, około 3 tygodnie temu, dzisiaj postanowiłem przewieźć do pomieszczenia na węgiel, po kilku taczkach okazało się że co raz częściej ładuje drobny węgiel (groszek jak i również miał) więc postanowiłem zadzwonić na skład węgla na ulicy Polna kierunek wyciąg Łysa Góra (Dwór) podczas burzliwej rozmowy w pewnym momencie rozmówca poinformował mnie ze mogę dochodzić swoich praw i poinformował mnie że on już mi nie sprzedadzą węgla, zrozumiałem że nie warto wdawać się w dyskusję i walczyć o te dwie tony węgla. Ponieważ szkoda zdrowia, ale szkoda starszych i ubogich ludzi którzy odkładają na węgiel przez cały rok, uważam ze lepiej domagać się praw klienta, każdy klient ma prawo być przy załadunku węgla, składy powinne być kamerowane w czasie pracy składu by każdy klient mógł zobaczyć swój załadunek opału lub na stronie składu opałowego powinna być możliwość wpisu pod warunkiem że nie zadowolony klient poda nazwisko, ja uważam że najlepszym wyjściem z tej sytuacji aby gmina lub starostwo wydał rozporządzenie o prawie klienta o nadzorze przy załadunku opału, ponieważ teraz klient chciał by być przy załadunku opału to pracownicy mówią że nie ma samochodu a na składzie stoją lub patrzą na człowieka jak były by "nie spełna rozumu" ten przykład nie dotyczy składu na ulicy Polnej ponieważ ja nie zwracałem się z taką prośbą, to tylko jeden przykład o którym postanowiliśmy po informować.

Czy państwo mieli podobne sytuacje?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy skład węgla może zabronić kupna węgla?
pinkfloyd 2015-12-06 11:47:53
Zawsze kupuję już przez kilka lat węgiel na "tzw.szklanej"-krzyżówka Rupniów-N.Rybie.Tam trzeba być osobiście/wybór węgla,załadunek,kontrola wskazania wagi cyfrowej,podpisanie dokumentu i zapłata plus paragon/.Dopiero po tym wszystkim wyrusza za tobą auto z węglem i tak było zawsze odkąd tam kupuję .Mnie to bardzo odpowiada i nie wyobrażam sobie inaczej.Do tej pory osobiście jestem bardzo zadowolony i z jakości węgla i traktowania mnie jako klienta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy skład węgla może zabronić kupna węgla?
mayfry 2015-12-06 18:59:23
@pinkfloyd, wraca nadzieje że może być normalnie, warto promować ten skład węgla ponieważ takie standardy powinny być na każdym składzie opałowym, jest pytanie czy właściciel potwierdzi te standardy? Czy istniała by możliwość dostarczenie opału węgla na teren Limanowej? Ponieważ znam dużo chętnych którzy chcieli by bez problemowo zakupić opał co rocznie, jeżeli będzie taka możliwość to na wiosnę sam zaopatrze się w opał na kolejną zimę zachęcam wszystkich o promowanie tego składu ponieważ okazuje się że można kupić opał bez stresowo.
Szklanej, Krzyżówka, Rupniów, N. Rybia.
Zachęcam aby więcej osób potwierdziło standardy tego składu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy skład węgla może zabronić kupna węgla?
pinkfloyd 2015-12-06 19:34:00
-do mayfry: ja jestem z Limanowej i gdy kupiłem pierwszy raz to za transport na miejsce zapłaciłem 20,- a już w następnym sezonie jako stały klient to transport gratis.Na sezon kupuję zwykle 5 ton,więc albo jazda jest 2x po 2,5t albo raz większym autem-mnie zawsze pasuje ta pierwsza,a węgiel mają prawdziwy z WIECZORKA-ja biorę kostkę średnią tzw.jedynkę w cenie 890,- i nie wyobrażam sobie innego-możesz to osobiście sprawdzić,więc polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy skład węgla może zabronić kupna węgla?
mayfry 2015-12-06 20:07:34
Zachęcam aby podać nazwę składu i telefon, ponieważ chętnie ludzie będą korzystać z tego skladh opału, jeżeli standardy się potwierdzą? Będę polecał znajomym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Czy skład węgla może zabronić kupna węgla?
wikijuda 2015-12-06 20:28:52 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in