21°   dziś 15°   jutro
Poniedziałek, 03 czerwca Leszek, Tamara, Karol, Klotylda, Anatol
1994

Tematy archiwalne

czy POLSKĘ stać na utrzymanie największej armi świata-duchownych katolickich?

skorpion 2010-09-02 09:14:23
...kościołów ,seminariów,plebani...katechetów,że to jest z TACY- wmówić można tylko [ciemnemu ludowi]...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy POLSKĘ stać na utrzymanie największej armi świata-duchownych katolickich?
ychyyhy 2010-09-02 11:36:50
Myślałem , że mózg ci spuchnął , ale przecież skorpiony czegoś takiego nia mają
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy POLSKĘ stać na utrzymanie największej armi świata-duchownych katolickich?
borek 2010-09-02 13:21:43
skorpion;ciepło,ciepło, niech się wyda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy POLSKĘ stać na utrzymanie największej armi świata-duchownych katolickich?
111ksiadz 2010-09-02 16:04:26
Od nie bogatego przecież państwa w ostatnim czasie wyrwali 63miliardy,a w ostatnich 20-tu latach około 130miliardów.Za zabrane przez czerwonych mienie otrzymali fundusz emerytalny.Mienie odzyskali,często z przekrętami,często kosztem:szkół,przedszkoli,żłobków,szpitali,placówek dla upośledzonych dzieci(zgrozo)-a emeryturki dalej pobierają.Emerytury z naszych podatków dla około 100tyś.kolesi sukienkowych,którzy nigdy nie wpłacili ani grosza na ZUS.To jest straszne jak Oni są ubodzy i prześladowani!Kiedy Oni wreszcie się najedzą?Kiedy wreszcie przestaną skubać to biedne państwo(nas)?Jak to się ma do głoszonego ubóstwa?Czy Ich Merce i BMW-ice przejdą przez ucho igielne?Dlaczego KUL ma inne dofinansowanie niż pozostałe uczelnie?-po co ciągłe zbiórki w kościołach na KUL skoro państwo go dotuje?Pytań masę.Wiem,wiem-robotnik godzien jest zapłaty(od państwa),zgoda jak uczy religii.Ale niech Ten mgr.w kiecce bierze tyle ile mgr.po cywilnej uczelni.A widzę magistrów bezrobotnych,szukających jakiejś pracy-żyjących wraz z rodzinami w niepewności o jutro,w biedzie.A Panowie sukienkowi strzygą owieczki i to równo jak leci.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy POLSKĘ stać na utrzymanie największej armi świata-duchownych katolickich?
SnoozE 2010-09-02 18:34:02
Tak jak juz kiedys pisalem dzieki temu moglibysmy uniknac TRAGICZNEGO Tuskowego pomyslu poniesienia vatu w dobie kryzysu ... Imho droga ktora nalezy pojsc. Dac biednym, chorym ale nie bandzie zdrowych fizycznie facetow.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy POLSKĘ stać na utrzymanie największej armi świata-duchownych katolickich?
dobrobyt 2010-09-04 12:36:33
No dalej...jeden konkretny post...tyle tylko wiecie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: czy POLSKĘ stać na utrzymanie największej armi świata-duchownych katolickich?
111ksiadz 2010-09-04 15:24:36
Wiem więcej,ale dlaczego mam Cię uświadamiać i zaspokajać Twoją próżność.Kto chce daje(na tacę)i płaci bez pokwitowania za usługi-sakramenty(lewa kasa).To jest osobista sprawa każdego.Ale dlaczego rządzący(bez wyjątku)hojną ręką dają sukienkowym KK ile tylko zechcą.Odpowiedz jest prosta-ambona to straszny oręż.Kieckowi,aby nie utracić wpływów(kasy)ułożą się z każdym,nawet z diabłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in